01
01
В'їзний знак до смт. Макарів
02
02
Макарівська селищна рада
03
03
Будинок культури
04
04
Свято-Дмитріївська церква та пам'ятник Святителю Дмитрію Ростовскому

Макарівська селищна рада

Роз’яснення для страхувальників щодо поетапного впровадження електронної форми листків непрацездатності

До відома страхувальників!

Доводимо до вашого відома, що 04.06.2021 набув чинності наказ Міністерства охорони здоров’я України від 01.06.2021 № 1066 «Деякі питання формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність та проведення їхньої перевірки», яким затверджено ряд документів:
1) Порядок формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність в Реєстрі медичних висновків в електронній системі охорони здоров’я;
2) Порядок здійснення Фондом соціального страхування України перевірок обґрунтованості видачі та продовження листків непрацездатності;
3) Інструкцію по роботі з медичними висновками про тимчасову непрацездатність в Реєстрі медичних висновків в електронній системі охорони здоров’я та листками непрацездатності на період дії перехідної моделі;

Детальніше: Роз’яснення для страхувальників щодо поетапного впровадження електронної форми листків...

Засідання комісії

Сьогодні (08.07.2021) на засіданні Комісії з питань формування пропозицій стосовно потреб щодо спрямування субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування було сформовано та затверджено список дітей, що перебувають на квартирному обліку (6 осіб), для придбання їм житла.

Орієнтовна сума грошової компенсації становить: 2 607 906 грн.

Свято Івана Купала

Ввечері 6 липня в макарівському Панському парку грали і співали. Макарівська громада за народними традиціями зустрічала свято Івана Купала.

Щоразу доводимо, що народний фольклор і обряди - це те, що об'єднує мешканців, що дає заряд енергії. Всі, хто вчора завітав у Панський парк, мали можливість пересвідчитися у цьому.

Організували та провели свято відділ культури та комунальний заклад «Центр культури і дозвілля», на чолі з Людмилою Колос.

   

Засідання комісії з розгляду питань надання соціальної матеріальної допомоги

У рамках реалізації Комплексної програми «Турбота» на 2021 рік, Комісією з розгляду питань надання соціальної матеріальної допомоги мешканцям Макарівської селищної територіальної громади, розглянуто 16 заяв громадян щодо надання допомоги.
Розмір соціальної матеріальної допомоги встановлено диференційовано, в індивідуальному порядку, залежно від тяжкості хвороб заявників. Загальна сума виплат 101 000 гривень.
Засідання комісії відбулося 5 липня під головуванням заступника селищного голови Богдана Живаги.

Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

Понад 1500 адміністративних послуг надано у Центрі обслуговування платників Макарівською ДПІ за І півріччя 2021 року

З початку року фахівцями Центру обслуговування платників Макарівської ДПІ ГУ ДПС у Київській області надано 1573 адміністративні послуги платникам податків, зокрема, платники податків отримали 844 реєстраційних номера облікової картки платника податків, 170 довідок з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків, 190 платників зареєструвалися платниками єдиного податку, видано 141 витяг з реєстру платників єдиного податку , зареєстровано 139 книг обліку розрахункових операцій.
Крім того, в Центрі обслуговування Макарівської ДПІ платники податків мають змогу отримати необхідну інформацію, подати звіти, а також отримати адміністративні та інші послуги. На інформаційних стендах розміщені зразки заяв, бланки, форми декларацій та зразки їх заповнення. Також можна отримати реквізити бюджетних рахунків та іншу актуальну інформацію.
Також платники можуть отримати довідки за телефоном (04578) 6-03-13.

Детальніше: Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

© 2014 Макарівська селищна рада. Всі права захищено.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free