01
01
В'їзний знак до смт. Макарів
02
02
Макарівська селищна рада
03
03
Будинок культури
04
04
Свято-Дмитріївська церква та пам'ятник Святителю Дмитрію Ростовскому

Макарівська селищна рада

В Україні з’явився ринок земель: що нас чекає

Нарешті українці стають повноправними господарями своїх земельних ділянок. На цю історичну подію Україна чекала 20 років, залишаючись серед небагатьох країн, де діяв мораторій на відчуження земель сільськогосподарського призначення. Так, наразі залишилося лише 5 держав з такими обмеженнями: Венесуела, Куба, Китайська народна демократична республіка, Республіка Конго (не плутати із Демократичною республікою Конго) та Таджикистан.

Саме відкриття ринку стало кульмінаційним моментом земельної реформи. Але що ж вона дає українському народу — зокрема громадам, фермерам та простим селянам?

Детальніше: В Україні з’явився ринок земель: що нас чекає

Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

Який код КОАТУУ зазначається в декларації з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, у зв’язку з об’єднанням сільських рад в територіальну громаду?

Головне управління ДПС у Київській області звертає увагу, що з проведенням адміністративної реформи відповідно до розпоряджень Кабінету Міністрів України від 12..06.2020 №№707-р - 730-р в Україні створено територіальні громади. При цьому наказом Міністерства фінансів України від 10.12.2020 № 756 внесені зміни до довідника місцевих бюджетів.
Для забезпечення прийняття податкових декларацій з місцевих податків і зборів у перехідний період у 2021 році (до переведення всіх платників місцевих податків і зборів на нове місце податкового обліку до контролюючих органів, що відповідають адміністративним центрам новостворених територіальних громад), у рядку 1 розд. І додатків 1 або 2 до податкової декларації з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (далі - Декларація) при заповненні реквізиту «код за КОАТУУ органу місцевого самоврядування» рекомендується зазначати код органу місцевого самоврядування, на території якого знаходяться об’єкти оподаткування, до створення територіальної громади, тобто код, який платники зазначали при наданні Декларацій у 2020 році.

Детальніше: Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

Засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Липівського навчально-виховного об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Макарівської селищної ради

09 липня 2021 року у відділі освіти, молоді, фізичної культури і спорту Макарівської селищної ради відбулось перше засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора Липівського навчально-виховного об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Макарівської селищної ради. До участі в конкурсі допущено 1 особу.

Файли для завантаження
ФайлОписРозмір файла:Створено
Скачати цей файл (prot.1_lyp_osvita.zip)prot.1_lyp_osvita.zipПРОТОКОЛ №1 засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Липівського навчально-виховного об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Макарівської селищної ради8 Кб2021-07-09 12:44

Роз’яснення для страхувальників щодо поетапного впровадження електронної форми листків непрацездатності

До відома страхувальників!

Доводимо до вашого відома, що 04.06.2021 набув чинності наказ Міністерства охорони здоров’я України від 01.06.2021 № 1066 «Деякі питання формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність та проведення їхньої перевірки», яким затверджено ряд документів:
1) Порядок формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність в Реєстрі медичних висновків в електронній системі охорони здоров’я;
2) Порядок здійснення Фондом соціального страхування України перевірок обґрунтованості видачі та продовження листків непрацездатності;
3) Інструкцію по роботі з медичними висновками про тимчасову непрацездатність в Реєстрі медичних висновків в електронній системі охорони здоров’я та листками непрацездатності на період дії перехідної моделі;

Детальніше: Роз’яснення для страхувальників щодо поетапного впровадження електронної форми листків...

Засідання комісії

Сьогодні (08.07.2021) на засіданні Комісії з питань формування пропозицій стосовно потреб щодо спрямування субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування було сформовано та затверджено список дітей, що перебувають на квартирному обліку (6 осіб), для придбання їм житла.

Орієнтовна сума грошової компенсації становить: 2 607 906 грн.

© 2014 Макарівська селищна рада. Всі права захищено.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free