01
01
В'їзний знак до смт. Макарів
02
02
Макарівська селищна рада
03
03
Будинок культури
04
04
Свято-Дмитріївська церква та пам'ятник Святителю Дмитрію Ростовскому

Макарівська селищна рада

Відділ державного архітектурно-будівельного контролю Макарівської селищної ради повідомляє

Керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 23.05.2011 р. № 553 «Про затвердження Порядку здійснення державного архітектурно-будівельного контролю» відділ державного архітектурно-будівельного контролю Макарівської селищної ради повідомляє про проведення позапланової перевірки дотримання вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, державних стандартів та правил на об’єкті містобудування, розташованого за адресою: Київська обл., Бучанський р-н (бувший Макарівський), смт Макарів, вул. Гончара Олеся, власником якої є Міроян Наталія Василівна.
Необхідні консультації та роз’яснення можна отримати за тел. (04578) 60818 у відділі державного архітектурно-будівельного контролю Макарівської селищної ради Київської області по вул. Довженка,18, смт Макарів.

Засідання адміністративної комісії

15 липня за результатами чергового засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Макарівської селищної ради:
- 1 особу притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 152 КУпАП та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 340, 00 грн.
- 1 справу про адміністративне правопорушення закрито у зв’язку з закінченням на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення строків, передбачених статтею 38 КУпАП.
- 1 особу звільнено від адміністративної відповідальності за малозначністю, обмежившись усним зауваженням, провадження в адміністративній справі закрито.
- відносно 4 осіб відкладено розгляд протоколів про адміністративні правопорушення.

ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ АТО/ООС

Відповідно до рішення Київської обласної ради утворено комунальну установу «Київський обласний центр допомоги учасникам бойових дій, особам з інвалідністю внаслідок війни, які брали участь в антитерористичній операції/операції об’єднаних сил, та їх сім’ям» з метою покращення надання їм захисту економічних, соціальних прав, юридичної, медичної, психологічної, моральної та матеріальної допомоги.

Контактна інформація Центру:
вул. Лесі Українки, 1, м. Київ, 01196
тел. 095-712-69-00; 067-721-69-00
електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Детальніше: ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ АТО/ООС

Виїзний прийом громадян заступником селищного голови

13 липня у селі Пашківка виїзний прийом громадян здійснив заступник селищного голови Анатолій Карбовський.
Мешканці звернулися переважно з питаннями про:
- землевідведення та землекористування;
- функціонування ФАПу;
- транспортне сполучення.
Спільно зі старостою Пашківки Ольгою Кравчук було розглянуто земельні питання, роз‘яснено порядок отримання рішення на відведення земельних ділянок.
Стосовно ФАПу і відсутності фельдшера у селі, мешканців було проінформовано на рахунок Програми, згідно якої Макарівська селищна рада бере на себе витрати за навчання фельдшерів при умові, що вони повертаються працювати у село/селище.
На усі інші питання Анатолій Карбовський дав вичерпні відповіді.

В Україні з’явився ринок земель: що нас чекає

Нарешті українці стають повноправними господарями своїх земельних ділянок. На цю історичну подію Україна чекала 20 років, залишаючись серед небагатьох країн, де діяв мораторій на відчуження земель сільськогосподарського призначення. Так, наразі залишилося лише 5 держав з такими обмеженнями: Венесуела, Куба, Китайська народна демократична республіка, Республіка Конго (не плутати із Демократичною республікою Конго) та Таджикистан.

Саме відкриття ринку стало кульмінаційним моментом земельної реформи. Але що ж вона дає українському народу — зокрема громадам, фермерам та простим селянам?

Детальніше: В Україні з’явився ринок земель: що нас чекає

© 2014 Макарівська селищна рада. Всі права захищено.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free