01
01
В'їзний знак до смт. Макарів
02
02
Макарівська селищна рада
03
03
Будинок культури
04
04
Свято-Дмитріївська церква та пам'ятник Святителю Дмитрію Ростовскому

Макарівська селищна рада

Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

До місцевих бюджетів платники Київщини спрямували 8,7 млрд грн

Одним із важливих джерел доходів бюджетів органів місцевого самоврядування є місцеві податки і збори. У січні – червні 2021 року до місцевих бюджетів від платників податків надійшло 8,7 млрд гривень. Про це повідомила начальник ГУ ДПС у Київській області Олена Виноградова. Вона зазначила, що порівняно з відповідним показником минулого року, показник зріс на 21% або півтора мільярди гривень.
Найбільше коштів для розвитку місцевих громад внесено платниками податків Бучанського району – 2 млрд грн, Білоцерківського – 1,3 млрд грн та Броварського – 1,2 млрд грн.
У розрізі основних платежів наразі до місцевих скарбниць сплачено 5,7 млрд грн податку на доходи. Темп приросту при цьому склав 23%, тобто додатково надійшло більше 1 млрд грн.
Платники податку на землю за півроку спрямували 743,3 млн грн, додатково наповнивши скарбниці на 66 млн грн у порівнянні з минулочіним показником.

Детальніше: Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

Відділ державного архітектурно-будівельного контролю Макарівської селищної ради повідомляє

Керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 23.05.2011 р. № 553 «Про затвердження Порядку здійснення державного архітектурно-будівельного контролю» відділ державного архітектурно-будівельного контролю Макарівської селищної ради повідомляє про проведення позапланової перевірки дотримання вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, державних стандартів та правил на об’єкті містобудування, розташованого за адресою: Київська обл., Бучанський р-н (бувший Макарівський), смт Макарів, вул. Гончара Олеся, власником якої є Міроян Наталія Василівна.
Необхідні консультації та роз’яснення можна отримати за тел. (04578) 60818 у відділі державного архітектурно-будівельного контролю Макарівської селищної ради Київської області по вул. Довженка,18, смт Макарів.

Засідання адміністративної комісії

15 липня за результатами чергового засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Макарівської селищної ради:
- 1 особу притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 152 КУпАП та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 340, 00 грн.
- 1 справу про адміністративне правопорушення закрито у зв’язку з закінченням на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення строків, передбачених статтею 38 КУпАП.
- 1 особу звільнено від адміністративної відповідальності за малозначністю, обмежившись усним зауваженням, провадження в адміністративній справі закрито.
- відносно 4 осіб відкладено розгляд протоколів про адміністративні правопорушення.

ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ АТО/ООС

Відповідно до рішення Київської обласної ради утворено комунальну установу «Київський обласний центр допомоги учасникам бойових дій, особам з інвалідністю внаслідок війни, які брали участь в антитерористичній операції/операції об’єднаних сил, та їх сім’ям» з метою покращення надання їм захисту економічних, соціальних прав, юридичної, медичної, психологічної, моральної та матеріальної допомоги.

Контактна інформація Центру:
вул. Лесі Українки, 1, м. Київ, 01196
тел. 095-712-69-00; 067-721-69-00
електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Детальніше: ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ АТО/ООС

Виїзний прийом громадян заступником селищного голови

13 липня у селі Пашківка виїзний прийом громадян здійснив заступник селищного голови Анатолій Карбовський.
Мешканці звернулися переважно з питаннями про:
- землевідведення та землекористування;
- функціонування ФАПу;
- транспортне сполучення.
Спільно зі старостою Пашківки Ольгою Кравчук було розглянуто земельні питання, роз‘яснено порядок отримання рішення на відведення земельних ділянок.
Стосовно ФАПу і відсутності фельдшера у селі, мешканців було проінформовано на рахунок Програми, згідно якої Макарівська селищна рада бере на себе витрати за навчання фельдшерів при умові, що вони повертаються працювати у село/селище.
На усі інші питання Анатолій Карбовський дав вичерпні відповіді.

© 2014 Макарівська селищна рада. Всі права захищено.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free