01
01
В'їзний знак до смт. Макарів
02
02
Макарівська селищна рада
03
03
Будинок культури
04
04
Свято-Дмитріївська церква та пам'ятник Святителю Дмитрію Ростовскому

Макарівська селищна рада

Проведення відкритих торгів

Комунальний заклад "Макарівський центр соціальної підтримки дітей та сімей "Промінь надії" Макарівської селищної ради оголошує про проведення відкритих торгів із закупівлі природного газу.

Файли для завантаження
ФайлОписРозмір файла:Створено
Скачати цей файл (obgrunt_promin_gaz 21.07.21.zip)obgrunt_promin_gaz 21.07.21.zipОбгрунтування технічних та якісних характеристик природного газу, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі.19 Кб2021-07-21 08:58

Відділ державного архітектурно-будівельного контролю Макарівської селищної ради повідомляє

Керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 23.05.2011 р. № 553 «Про затвердження Порядку здійснення державного архітектурно-будівельного контролю» відділ державного архітектурно-будівельного контролю Макарівської селищної ради повідомляє про проведення позапланової перевірки дотримання вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, державних стандартів та правил на об’єкті містобудування, розташованого за адресою: Київська обл., Бучанський район (бувший Макарівський), с. Калинівка, вул. Київська, власником якої є Олєйнік Лілія Вікторівна.
Необхідні консультації та роз’яснення можна отримати за тел. (04578) 60818 у відділі державного архітектурно-будівельного контролю Макарівської селищної ради Київської області по вул. Довженка,18, смт Макарів.

ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

В середу, 21 липня, починаючи з 10:00, Голова Бучанської районної державної адміністрації Микола Миколайович Ляшенко здійснюватиме особистий прийом громадян у приміщенні Макарівської селищної ради.

Підсумки конкурсу на заміщення вакантної посади директора Липівського НВО

У зв’язку з достроковим закінченням контракту директора Липівського навчально-виховного об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок», 04 червня 2021 року Відділом освіти, молоді, фізичної культури і спорту Макарівської селищної ради було оголошено конкурс на заміщення вакантної посади директора вказаного освітнього закладу.
Наказом Відділу освіти, молоді, фізичної культури і спорту Макарівської селищної ради «Про внесення змін та затвердження складу конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Липівського НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Макарівської селищної ради» від 15.07.2021 року №147 було затверджено конкурсну комісію у складі голови комісії: Волощенко І.М. - начальника Відділу освіти, молоді, фізичної культури і спорту Макарівської селищної ради, та членів комісії:

Детальніше: Підсумки конкурсу на заміщення вакантної посади директора Липівського НВО

Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

До місцевих бюджетів платники Київщини спрямували 8,7 млрд грн

Одним із важливих джерел доходів бюджетів органів місцевого самоврядування є місцеві податки і збори. У січні – червні 2021 року до місцевих бюджетів від платників податків надійшло 8,7 млрд гривень. Про це повідомила начальник ГУ ДПС у Київській області Олена Виноградова. Вона зазначила, що порівняно з відповідним показником минулого року, показник зріс на 21% або півтора мільярди гривень.
Найбільше коштів для розвитку місцевих громад внесено платниками податків Бучанського району – 2 млрд грн, Білоцерківського – 1,3 млрд грн та Броварського – 1,2 млрд грн.
У розрізі основних платежів наразі до місцевих скарбниць сплачено 5,7 млрд грн податку на доходи. Темп приросту при цьому склав 23%, тобто додатково надійшло більше 1 млрд грн.
Платники податку на землю за півроку спрямували 743,3 млн грн, додатково наповнивши скарбниці на 66 млн грн у порівнянні з минулочіним показником.

Детальніше: Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

© 2014 Макарівська селищна рада. Всі права захищено.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free