01
01
В'їзний знак до смт. Макарів
02
02
Макарівська селищна рада
03
03
Будинок культури
04
04
Свято-Дмитріївська церква та пам'ятник Святителю Дмитрію Ростовскому

Макарівська селищна рада

Щодо використання електронного підпису як засобу ідентифікації під час користування електронними сервісами

Для ідентифікації автора електронного документа може використовуватися електронний підпис. Накладанням електронного підпису завершується створення електронного документа.

Відносини, пов’язані з використанням удосконалених та кваліфікованих електронних підписів, регулюються Законом України «Про електронні довірчі послуги» (стаття 6 Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг»). Інформацію про кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг разом з інформацією про кваліфіковані електронні довірчі послуги, які вони надають, можна отримати в Довірчому списку, який опубліковано на офіційному вебсайті центрального засвідчувального органу (https://czo.gov.ua/ca-registry, https://czo.gov.ua/trustedlist).
З метою реалізації функцій електронної демократії, забезпечення доступу громадян та бізнесу до отримання публічних послуг онлайн, переходу до електронного документообігу, спрощення ведення бізнесу тощо Мінцифри підготувало відеоблог про електронний підпис, переглянути який можна безкоштовно за посиланням: https://cutt.ly/ImBYL0v.
Більше інформації про е-підпис розміщено на платформі Дія.Цифрова освіта: https://cutt.ly/qnIwNy2».

Проведення відкритих торгів

Комунальний заклад "Макарівський центр соціальної підтримки дітей та сімей "Промінь надії" Макарівської селищної ради оголошує про проведення відкритих торгів із закупівлі природного газу.

Файли для завантаження
ФайлОписРозмір файла:Створено
Скачати цей файл (obgrunt_promin_gaz 21.07.21.zip)obgrunt_promin_gaz 21.07.21.zipОбгрунтування технічних та якісних характеристик природного газу, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі.19 Кб2021-07-21 08:58

Відділ державного архітектурно-будівельного контролю Макарівської селищної ради повідомляє

Керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 23.05.2011 р. № 553 «Про затвердження Порядку здійснення державного архітектурно-будівельного контролю» відділ державного архітектурно-будівельного контролю Макарівської селищної ради повідомляє про проведення позапланової перевірки дотримання вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, державних стандартів та правил на об’єкті містобудування, розташованого за адресою: Київська обл., Бучанський район (бувший Макарівський), с. Калинівка, вул. Київська, власником якої є Олєйнік Лілія Вікторівна.
Необхідні консультації та роз’яснення можна отримати за тел. (04578) 60818 у відділі державного архітектурно-будівельного контролю Макарівської селищної ради Київської області по вул. Довженка,18, смт Макарів.

ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

В середу, 21 липня, починаючи з 10:00, Голова Бучанської районної державної адміністрації Микола Миколайович Ляшенко здійснюватиме особистий прийом громадян у приміщенні Макарівської селищної ради.

Підсумки конкурсу на заміщення вакантної посади директора Липівського НВО

У зв’язку з достроковим закінченням контракту директора Липівського навчально-виховного об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок», 04 червня 2021 року Відділом освіти, молоді, фізичної культури і спорту Макарівської селищної ради було оголошено конкурс на заміщення вакантної посади директора вказаного освітнього закладу.
Наказом Відділу освіти, молоді, фізичної культури і спорту Макарівської селищної ради «Про внесення змін та затвердження складу конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Липівського НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Макарівської селищної ради» від 15.07.2021 року №147 було затверджено конкурсну комісію у складі голови комісії: Волощенко І.М. - начальника Відділу освіти, молоді, фізичної культури і спорту Макарівської селищної ради, та членів комісії:

Детальніше: Підсумки конкурсу на заміщення вакантної посади директора Липівського НВО

© 2014 Макарівська селищна рада. Всі права захищено.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free