01
01
В'їзний знак до смт. Макарів
02
02
Макарівська селищна рада
03
03
Будинок культури
04
04
Свято-Дмитріївська церква та пам'ятник Святителю Дмитрію Ростовскому

Макарівська селищна рада

Триває кампанія з вакцинації від COVID-19

Шановна Громадо! Станом на 01.08.2021,02.08.2021 всі бажаючі, яким виповнилося 18 років можуть вакцинуватися від COVID-19 вакциною ПФАЙЗЕР.
Для цього їм необхідно зателефонувати до регіонального координатора по запису на вакцинацію - Марина Олександрівна: 0680521169, 0994188264 та записатися на вакцинацію.
Також можна звернутися до Центру Вакцинації за адресою смт Макарів, вулиця Хмельницького Богдана 62-В (приміщення нової Медичної Амбулаторії)
- з 8:30 до 15:00 у будні дні;
- з 9:00 до 14:00 у вихідні дні
та у порядку живої черги отримати вакцинацію.
Також всі бажаючі можуть звертатися до пунктів вакцинації в робочі дні та отримати вакцинацію вакциною КОРОНАВАК в Макарівській МА ЗПСМ, Забуянській МА ЗПСМ, Бишівській МА ЗПСМ, Мотижинській МА ЗПСМ.

Засідання конкурсної комісії для проведення повторного конкурсу на посаду директора Мотижинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Макарівської селищної ради

30 липня 2021 року у відділі освіти, молоді, фізичної культури і спорту Макарівської селищної ради відбулось перше засідання конкурсної комісії повторного конкурсу на посаду директора Мотижинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Макарівської селищної ради. До участі в конкурсі допущено 2 особи.

 

Файли для завантаження
ФайлОписРозмір файла:Створено
Скачати цей файл (prot.1_osvita_motygyn.zip)prot.1_osvita_motygyn.zipПРОТОКОЛ №1 засідання конкурсної комісії для проведення повторного конкурсу на посаду директора Мотижинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Макарівської селищної ради21 Кб2021-07-30 10:26

Оголошення про проведення громадських слухань (смт Макарів, вул. Дорожна, 14-А)

Доводимо до Вашого відома, що «Детальний план території для реконструкції заводу каркасно-панельного дерев’яного домобудівництва на земельній ділянці для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств, площею - 1,7452га, кадастровий номер 3222755103:00:024:0004, розташованої за адресою: вул. Дорожна, 14-А, смт Макарів, Макарівського району, Київської області» буде розглядатись 30 серпня 2021 р. на загальних громадських слуханнях.

Детальніше: Оголошення про проведення громадських слухань (смт Макарів, вул. Дорожна, 14-А)

Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

Найбільшими поповнювачами державного бюджету Київщини стали платники податків Бучанського району

За повідомленням начальника ГУ ДПС у Київській області Олени Виноградової, з початку 2021 року до зведеного бюджету платники податків при столичного регіону забезпечили надходження на суму більше як 16 млрд гривень. У порівнянні з минулорічними показниками, надходження збільшилися майже на 3 мільярди гривень, що у відсотковому співвідношенні складає 21%.
До державного бюджету за вказаний період надійшло майже 8 млрд грн з темпом приросту у 21% порівняно із показниками минулого року. Фактично додатково скарбниця отримала більше 1,3 млрд гривень.
Найбільшими поповнювачами державного бюджету стали платники Бучанського району – 2,2 млрд гривень, Броварського – 1,3 млрд гривень, Білоцерківського – 1,2 млрд грн.

Детальніше: Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

Щодо використання електронного підпису як засобу ідентифікації під час користування електронними сервісами

Для ідентифікації автора електронного документа може використовуватися електронний підпис. Накладанням електронного підпису завершується створення електронного документа.

Відносини, пов’язані з використанням удосконалених та кваліфікованих електронних підписів, регулюються Законом України «Про електронні довірчі послуги» (стаття 6 Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг»). Інформацію про кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг разом з інформацією про кваліфіковані електронні довірчі послуги, які вони надають, можна отримати в Довірчому списку, який опубліковано на офіційному вебсайті центрального засвідчувального органу (https://czo.gov.ua/ca-registry, https://czo.gov.ua/trustedlist).
З метою реалізації функцій електронної демократії, забезпечення доступу громадян та бізнесу до отримання публічних послуг онлайн, переходу до електронного документообігу, спрощення ведення бізнесу тощо Мінцифри підготувало відеоблог про електронний підпис, переглянути який можна безкоштовно за посиланням: https://cutt.ly/ImBYL0v.
Більше інформації про е-підпис розміщено на платформі Дія.Цифрова освіта: https://cutt.ly/qnIwNy2».

© 2014 Макарівська селищна рада. Всі права захищено.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free