01
01
В'їзний знак до смт. Макарів
02
02
Макарівська селищна рада
03
03
Будинок культури
04
04
Свято-Дмитріївська церква та пам'ятник Святителю Дмитрію Ростовскому

Макарівська селищна рада

Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

Одноразове (спеціальне) добровільне декларування: хто та коли подає

15 червня Верховна Рада ухвалила у другому читанні та в цілому законопроєкт «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету».
Відповідно до Закону, одноразове (спеціальне) добровільне декларування проводиться з 1 вересня 2021 року до 1 вересня 2022 року (далі – період одноразового (спеціального) добровільного декларування) та передбачає сплату збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування в порядку, строки і розмірах, встановлених цим Кодексом, та виконання інших умов, визначених цим підрозділом.

Детальніше: Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

Триває кампанія з вакцинації від COVID-19

Шановна Громадо! Станом на 01.08.2021,02.08.2021 всі бажаючі, яким виповнилося 18 років можуть вакцинуватися від COVID-19 вакциною ПФАЙЗЕР.
Для цього їм необхідно зателефонувати до регіонального координатора по запису на вакцинацію - Марина Олександрівна: 0680521169, 0994188264 та записатися на вакцинацію.
Також можна звернутися до Центру Вакцинації за адресою смт Макарів, вулиця Хмельницького Богдана 62-В (приміщення нової Медичної Амбулаторії)
- з 8:30 до 15:00 у будні дні;
- з 9:00 до 14:00 у вихідні дні
та у порядку живої черги отримати вакцинацію.
Також всі бажаючі можуть звертатися до пунктів вакцинації в робочі дні та отримати вакцинацію вакциною КОРОНАВАК в Макарівській МА ЗПСМ, Забуянській МА ЗПСМ, Бишівській МА ЗПСМ, Мотижинській МА ЗПСМ.

Засідання конкурсної комісії для проведення повторного конкурсу на посаду директора Мотижинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Макарівської селищної ради

30 липня 2021 року у відділі освіти, молоді, фізичної культури і спорту Макарівської селищної ради відбулось перше засідання конкурсної комісії повторного конкурсу на посаду директора Мотижинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Макарівської селищної ради. До участі в конкурсі допущено 2 особи.

 

Файли для завантаження
ФайлОписРозмір файла:Створено
Скачати цей файл (prot.1_osvita_motygyn.zip)prot.1_osvita_motygyn.zipПРОТОКОЛ №1 засідання конкурсної комісії для проведення повторного конкурсу на посаду директора Мотижинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Макарівської селищної ради21 Кб2021-07-30 10:26

Оголошення про проведення громадських слухань (смт Макарів, вул. Дорожна, 14-А)

Доводимо до Вашого відома, що «Детальний план території для реконструкції заводу каркасно-панельного дерев’яного домобудівництва на земельній ділянці для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств, площею - 1,7452га, кадастровий номер 3222755103:00:024:0004, розташованої за адресою: вул. Дорожна, 14-А, смт Макарів, Макарівського району, Київської області» буде розглядатись 30 серпня 2021 р. на загальних громадських слуханнях.

Детальніше: Оголошення про проведення громадських слухань (смт Макарів, вул. Дорожна, 14-А)

Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

Найбільшими поповнювачами державного бюджету Київщини стали платники податків Бучанського району

За повідомленням начальника ГУ ДПС у Київській області Олени Виноградової, з початку 2021 року до зведеного бюджету платники податків при столичного регіону забезпечили надходження на суму більше як 16 млрд гривень. У порівнянні з минулорічними показниками, надходження збільшилися майже на 3 мільярди гривень, що у відсотковому співвідношенні складає 21%.
До державного бюджету за вказаний період надійшло майже 8 млрд грн з темпом приросту у 21% порівняно із показниками минулого року. Фактично додатково скарбниця отримала більше 1,3 млрд гривень.
Найбільшими поповнювачами державного бюджету стали платники Бучанського району – 2,2 млрд гривень, Броварського – 1,3 млрд гривень, Білоцерківського – 1,2 млрд грн.

Детальніше: Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

© 2014 Макарівська селищна рада. Всі права захищено.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free