01
01
В'їзний знак до смт. Макарів
02
02
Макарівська селищна рада
03
03
Будинок культури
04
04
Свято-Дмитріївська церква та пам'ятник Святителю Дмитрію Ростовскому

Макарівська селищна рада

До уваги підприємців та жителів Макарівської селищної ради

Відповідно до наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21 жовтня 2011 року № 244 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності», рішення Макарівської селищної ради від 07.09.2017 № 394-22-VІІ «Про надання дозволу на внесення змін до комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та їх архітектурного типу», готуються зміни до комплексної схеми розміщення тимчасових споруд та їх архітектурного типу.

Ці зміни стосуються визначення місць розміщення тимчасових споруд на території смт Макарів, сіл Зурівка, Калинівка, Фасівочка та їх зовнішній вигляд що узгоджується за результатами проведених громадських обговорень.

Макарівська селищна рада продовжує опрацювання пропозицій мешканців та підприємців щодо визначення місць розміщення тимчасових споруд у Комплексній схемі на офіційному сайті http://makrada.org.ua/.

Розробником змін до комплексної схеми тимчасових споруд є Комунальне підприємство Макарівської районної ради «Макарівське госпрозрахункове проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро».

Метою проекту рішення є:

забезпечення права суб’єктів господарювання на розташування тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності, забезпечення права органів місцевого самоврядування на оформлення паспорту прив’язки тимчасової споруди, дотримання передбачених законодавством норм та правил, встановлення вимог до утримання тимчасових споруд, здійснення благоустрою та озеленення прилеглих територій, розвиток ринку праці, розширення сфери торгівлі та послуг; створення передумови для застосування на території смт Макарів, сіл Зурівка, Калинівка, Фасівочка Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21 жовтня 2011 року № 244.

Зауваження та пропозиції приймаються протягом одного місяця з дати опублікування оголошення у письмовому вигляді Макарівською селищною радою за адресою: вул. Димитрія Ростовського, 30, смт Макарів, тел. 0457860864.

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади

начальника КП «Макарів ВУЖКГ»

 

Макарівська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника Комунального підприємства «Макарівське виробниче управління житлово-комунального господарства» Макарівської селищної ради (смт Макарів, вул. Піонерська, 13; надання житлово-комунальних послуг).

1.   Строк і місце приймання документів для участі в конкурсі:

Документи приймаються з 09.02.2018 до 12.03.2018 за адресою: смт Макарів, вул. Димитрія Ростовського, 30.

2.   Претендентом на посаду начальника може бути особа, яка:

 • має вищу освіту за освітньо-кваліфікаційними рівнями спеціаліст або магістр;
 • має досвід управління на підприємствах, установах або організаціях незалежно від форм власності (в тому числі господарських товариствах), або в органах державної влади, органах місцевого самоврядування не менше 5 років;
 • вільно володіє державною мовою;
 • має високі моральні, ділові, професійні якості та організаторські здібності, здатна за своїми діловими та моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні обов’язки.

3.   Умови проведення конкурсу:

Конкурс проводиться згідно з Порядком проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади начальника Комунального підприємства «Макарівське виробниче управління житлово-комунального господарства» Макарівської селищної ради, затвердженого рішенням селищної ради від 03.08.2015 № 807-58-VІ.

Телефон для довідок: 04578 60900.  

4.   Для участі в конкурсі необхідно подати такі документи:

 • заяву в довільній формі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
 • копію документа, що посвідчує особу;
 • заповнений особовий листок з обліку кадрів;
 • інформацію про досвід успішної роботи з управління підприємством;
 • довідку про стан здоров’я;
 • довідку про відсутність у особи судимості;
 • копію документів про освіту, науковий ступінь, вчене звання;
 • витяг з трудової книжки;
 • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
 • довідку про допуск до державної таємниці (за наявності такого допуску);
 • декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за рік, що передує року, в якому було оприлюднене оголошення про конкурс, за формою, встановленою Національним агентством з питань запобігання корупції.

Претендент також може подати інші додаткові матеріали на власний розсуд.

Претенденти, допущені до участі у конкурсі, готують та подають до селищної ради пропозиції з управління підприємством.

Протокол № 1 засідання комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади начальника Комунального підприємства «Макарівське виробниче управління житлово-комунального господарства» Макарівської селищної ради від 06.02.2018

 

Відкрите занаття секції гімнастики СК Юніор

 

ВАЖКА ПЕРЕМОГА

У неділю, 9 липня, у с. Плахтянка відбувся матч 8-го туру чемпіонату Макарівського району з футболу, де місцевий ФК «Стимул» приймав одного з лідерів чемпіонату – СК «Юніор» (смт Макарів).

Зазначимо, що суперник для нас вкрай незручний, адже всі попередні ігри з ним, давалися доволі важко.

Дуже прикро за рівень футболу в нашому краї, адже наш район має лише декілька футбольних полів, які відповідають, хоча б мінімальним критеріям рівня чемпіонату. На жаль, поле в с. Плахтянка дуже далеке навіть від цих критеріїв. І ми не вбачаємо вини гравців ФК «Стимул» в тому, що їм доводиться приймати матчі на такому, вибачте, «городі». Забігаючи наперед скажемо, що після матчу, гравці були швидше схожі на шахтарів, які вийшли із забою, ніж на футболістів. Але не дивлячись на вище описані обставини обидві команди, не сказавши ні слова, взялися визначати кращого між собою. Адже, як говорили класики: «Поле для всіх однакове, а м’яч круглий».

Гра з самого початку вийшла непередбачуваною. Моменти виникали надзвичайно стрімко то біля одних воріт, то біля інших. Першими нагоду не змарнували господарі. Вже на 4-й хвилині матчу був забитий перший гол. Захисник «юніорівців», не розібравшись із голкіпером, випадково переправив м’яч до власних воріт. Та і взагалі, гра у наших хлопців відверто не йшла, неможливо було налаштувати контроль м’яча, адже той непередбачувано відскакував від поверхні поля та й взагалі важко зорієнтуватися, коли 22 гравці рухаючись полем піднімають ледь проглядні стовпи пилу. Тому лише на 23-й хвилині матчу рахунок було зрівняно: Дмитро Юхименко, перебуваючи у штрафному майданчику суперника, після серії відскоків і виносів, відправив м’яч потужним пострілом у сітку воріт суперника. Проте господарі навіть не задумувалися про те, щоб опускати руки і вже через п’ять оберті секундної стрілки знову змінили рахунок на свою користь – 2:1.

Ближче до кінця першого тайму біло-зеленим вдалося вирівняти гру, відтіснивши її подалі від своїх воріт і почали моменти біля воріт господарів. До кінця першого тайму рахунок не змінився – 2:1.

З початком другого тайму гравці СК «Юніор» поставили все на свої місця, не даючи жодного шансу гравцям ФК «Стимул». Зрівняв рахунок капітан команди, Олександр Богдюк, забивши гол з пенальті, яке було призначено без жодних апеляцій. А далі була жорстка боротьба в центрі поля, де нерви не витримували то у одних, то у інших. Тренер «юніорівців» провів серію замін, освіживши фланги, і команда стрімко пішла вперед з новими силами. Роман Підорін на 69-й хвилині матчу вивів біло-зелених вперше у цьому матчі вперед: після подачі з кутового він вколотив м'яч, ударом головою, під поперечку.

Було ще кілька небезпечних моментів, але всі вони були змарновані. А вже на 96-й хвилині Микола Лахтирь відправив круглого у ворота ФК «Стимул», тим самим встановивши остаточний рахунок – 2:4 на користь СК «Юніор».

ФК "Стимул" - СК "Юніор" 2:4

Голи: Бараненко - Прокопенко (автогол), Юхименко, Богдюк (пенальті), Підорін, Лахтирь.

Основний склад: Прокопенко Роман, Харіханов Артур, Каленський Віталій, Малиновський Сергій, Дрига Андрій,Юхименко Дмитро, Очеретюк Андрій, Пилипчук Богдан, Конда Ярослав, Богдюк Олександр, Лахтирь Микола.

Запасні: Маленко Богдан, Шовкун Максим, Підорін Роман, Шалон Ярослав, Радченко Владислав, Куранда Андрій, Савран Володимир.

Тренер: Богдюк Сергій Володимирович.

Futbol

Гімнастки Макарова

До Спортивного Клубу "Юніор" входить чотири секції, однією з яких є художня гімнастика.  Це дуже гарний вид спорту, але й досить важкий, який потребує надзусиль і регулярних тренувань. Тренерами Макарівських юних гімнасток є Геря Марія Валеріївна  та, її мама, Геря Оксана Анатоліївна.

Марія Валеріївна прийшла в художню гімнастику у чотири з половиною роки. Щоденні тренування дали свої результати: в юному віці вона стала чемпіонкою міста Києва, а згодом і України. Кропітка праця над собою дала свої плоди, Марія дійшла до звання майстра спорту по художній гімнастиці, а от тренером працює вже три роки. Її мама, Оксана Анатоліївна - кандидат в майстра спорту , в сфері тренерства працює аж цілих 20 років. І ми вирішили більше дізнатися про розвиток секції. Інтерв’ю погодилась дати Оксана Анатоліївна, оскільки Марія Валеріївна  зараз перебуває у Сполучених Штатах Америки.

-      Оксана Анатоліївна, як довго існує секція гімнастики в Макарові?

-      4 жовтня виповниться 3 роки, як відкрилась секція художньої гімнастики у нашому місті.

-      І скільки спортсменів тренується під Вашим наставництвом?

-      Починали лише з 3-ох, а от вже зараз у нас тренуються 42 маленькі спортсмени, проте багато діток роз'їхались на літні канікули.

-      В скількох змаганнях команда брала участь за цей період?

-      Ми були учасниками трьох змагань і на всіх входили до числа призерів. Їздили до Харкова, Луцька також великий турнір був у Броварах.

-      Чи звертались Ви до місцевої влади за допомогою, обговорювали подальші плани розвитку секції. Які плануєте відвідати турніри?

-      Так. Велика вдячність Макарівській селищній раді та всьому депутатському корпусу, а особливо Макарівському селищному голові Токарю Вадиму Яковичу, які прислухались до наших прохань і вперше в історії Макарова виділили кошти на тренувальні збори, вони пройдуть у комплексі "Бабусин Сад", в серпні. Там дуже хороші умови для наших гімнасток. Басейн, стадіон та і діти будуть недалеко від батьків. З 15 серпня готуємось до зборів і вже плавно будемо підходити до сезону, тому що з жовтня вже починаються перші змагання. Для художньої гімнастики найважливіше - це літні збори, на яких закладається "фундамент" фізичної підготовки та техніки.

-      До чого дітки готуються в даний момент, які виступи плануєте?

-      Зараз ми вчимо показовий виступ Макарівського району. Вся команда, починаючи з самих маленьких і закінчуючи майстрами художньої гімнастики - всі беруть участь в цьому танці. Плануємо продемонструвати його у вересні, коли розпочнеться сезон і наша секція буде святкувати День народження.

-      Як йдуть справи з матеріальним забезпеченням?

-      В цьому році нас максимально підтримує Макарівська селищна рада, останнім придбанням став великий спортивний килим, він покриває майже весь спортзал у якому ми займаємося. Звісно при таких умовах підтримки професійний ріст гімнастики йде доволі добре. Не останню роль відіграють батьки, які готові вкладати кошти у розвиток своїх діток.

-      Розкажіть детальніше про тренування?

-      Тренування з вересня проходять по 3-4 години, у дітей - 1.5 години. В літній період старша група поки займається 2-3 години на день, а молодша - годину.

-      Зараз весь тягар тренерства ліг на Вас, адже Марія поїхала до Штатів. Це тимчасова поїздка чи вона планує там залишитись?

-      Вона має повернутися у вересні,  а  до Америки поїхала на підвищення своєї спортивної майстерності. Там проходять літні збори гімнастів топ-рівня зі всього світу, їм проводять тренерські семінари і тренування, де вони вдосконалюють тренерські навички.

-      Чи хотіли б Ви щось змінити в роботі секції?

-      Звісно завжди хочеться прагнути чогось більшого, дуже хочемо мати свій зал хореографії, але загалом нас все влаштовує. Чудові умови, хороший директор ДЮСШ - Вдовиченко Сергій Григорович,  завжди чуйний Голова Спортивного Клубу "СК "Юніор" Олександр Богдюк прислухається до наших потреб і прикладає максимум засиль для їх вирішень. Та й Макарівська селищна рада на чолі з Вадимом Яковичем не забуває про нас. Не вистачає лише дзеркал і хореографічного залу, для художньої гімнастики це також важлива частина у підготовці.

Колектив Спортивного клубу надзвичайно гордий за те, що має секцію такого гарного і граціозного виду спорту, як художня гімнастика. Щиро раді за Марію та Оксану Анатоліївну, яким вдалося за три роки досягти таких, без перебільшень, високих результатів.

Дорогі батьки, ми запрошуємо Вас, відвідати тренування наших гімнастів, щоб побачити  все на власні очі. Впевнені, що після цього, Ви не залишитесь байдужими і приведете своїх діток до наших тренерів, професіоналів своєї справи.

Прес-секретар ГО СК "Юніор" Вікторія Сторчова

Gimnastki

© 2014 Макарівська селищна рада. Всі права захищено.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free