01
01
В'їзний знак до смт. Макарів
02
02
Макарівська селищна рада
03
03
Будинок культури
04
04
Свято-Дмитріївська церква та пам'ятник Святителю Дмитрію Ростовскому

Макарівська селищна рада

Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

В Макарівській ДПІ ГУ ДПС у Київській області відбувся сеанс телефонного зв’язку „гаряча лінія”

Днями в Макарівській ДПІ ГУ ДПС у Київській області відбувся сеанс телефонного зв’язку „гаряча лінія” із начальником ДПІ Л. Джигою. Кожному додзвонювачу було надано повну та вичерпну відповідь по заданій темі заходу, а саме щодо одноразового добровільного декларування.
Пропонуємо відповіді на деякі із запитань, які надійшли від платників податків під час сеансу телефонного зв’язку "гаряча лінія":
Що таке одноразове (спеціальне) добровільне декларування?

Детальніше: Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

Повідомлення про оприлюднення Звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документу державного планування - «Детальний план території щодо будівництва Великої кільцевої автомобільної дороги ...»

Повідомлення про оприлюднення Звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документу державного планування - «Детальний план території щодо будівництва Великої кільцевої автомобільної дороги навколо м. Києва від автомобільної дороги Київ – Ковель – Ягодин (М-07) до автомобільної дороги Київ – Чоп (М-06) (орієнтовною площею 285 га) на території Бучанського району Київської області»

Відповідно до Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» з метою одержання та врахування пропозицій і зауважень громадськості Бучанська районна державна адміністрація Київської області оприлюднює Звіт про стратегічну екологічну оцінку проекту документу державного планування - «Детальний план території щодо будівництва Великої кільцевої автомобільної дороги навколо м. Києва від автомобільної дороги Київ – Ковель – Ягодин (М-07) до автомобільної дороги Київ – Чоп (М-06) (орієнтовною площею 285 га) на території Бучанського району Київської області».
Повна назва документа державного планування та стислий виклад його змісту: «Детальний план території щодо будівництва Великої кільцевої автомобільної дороги навколо м. Києва від автомобільної дороги Київ – Ковель – Ягодин (М-07) до автомобільної дороги Київ – Чоп (М-06) (орієнтовною площею 285 га) на території Бучанського району Київської області». Необхідність розроблення детального плану обумовлена будівництвом транспортної мережі, організацією транспортного і пішохідного руху, визначенням планувальних обмежень використання території, забезпеченням екологічних умов використання запроектованої території.

Детальніше: Повідомлення про оприлюднення Звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документу...

Засідання виконавчого комітету

17 серпня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Макарівської селищної ради, на якому було розглянуто 45 питань порядку денного.

В ході засідання начальник фінансового управління Логвіна Т.В. прозвітувала про виконання бюджету Макарівської селищної територіальної громади за І півріччя 2021 рік.

Членами виконавчого комітету схвалено Прогноз бюджету Макарівської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки, яким визначено показники місцевого бюджету на середньостроковий період. Прогноз бюджету є основою для складання проекту бюджету Макарівської селищної територіальної громади на 2022 рік.

Детальніше: Засідання виконавчого комітету

Проведення відкритих торгів

Комунальний заклад "Центр культури і дозвілля" Макарівської селищної ради оголошує про проведення відкритих торгів із закупівлі природного газу.

Файли для завантаження
ФайлОписРозмір файла:Створено
Скачати цей файл (obgrunt_ckd_gaz 16.08.21.zip.zip)obgrunt_ckd_gaz 16.08.21.zipОбґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі19 Кб2021-08-16 09:28

Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

Держава надає громадянам можливість добровільно задекларувати свої статки

Із набранням чинності 21 липня 2021 року Закону України від 15.06.2021 №1539-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету» фізичні особи матимуть право подати одноразову добровільну декларацію із зазначенням активів, що їм належать, та з яких не були сплачені податки і збори, до 1 січня 2021 року.
Одноразове добровільне декларування відбуватиметься з 1 вересня 2021 року до 1 вересня 2022 року.
Протягом цього часу особи, які мають розміщені на території України та/або за її межами активи, що належать їм на правах власності та з яких, відповідно до вимог законодавства та/або міжнародних договорів, не були сплачені або сплачені не в повному обсязі податки і збори, мають право подати одноразову добровільну декларацію.

Детальніше: Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

© 2014 Макарівська селищна рада. Всі права захищено.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free