01
01
В'їзний знак до смт. Макарів
02
02
Макарівська селищна рада
03
03
Будинок культури
04
04
Свято-Дмитріївська церква та пам'ятник Святителю Дмитрію Ростовскому

Макарівська селищна рада

Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

Майже 2100 адміністративних послуг надано платникам податків на Макарівщині за 8 місяців поточного року

За січень-серпень 2021 року працівниками Макарівської ДПІ ГУ ДПС у Київській області надано 2095 адміністративних послуг платникам податків, зокрема:
- 1294 платники податків отримали реєстраційні номери облікової картки платника податків;
- 221 довідку видано з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків;
- 201 платник зареєструвався платником єдиного податку;
- 262 витяги видано з реєстру платників єдиного податку;
- 195 зареєстровано книг обліку розрахункових операцій;
- 77 зареєстровано реєстраторів розрахункових операцій.
Звертаємо увагу платників податків на те, що послуги в Центрі обслуговування платників можна отримати в онлайн - режимі, використовуючи можливості сервісу «Електронний кабінет». Вхід до Електронного кабінету платника здійснюється за адресою: https://cabinet.tax.gov.ua.

Детальніше: Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

Проведення переговорної процедури

Комунальний заклад "Макарівський центр соціальної підтримки дітей та сімей "Промінь надії" Макарівської селищної ради оголошує про проведення переговорної процедури із закупівлі природного газу.

Файли для завантаження
ФайлОписРозмір файла:Створено
Скачати цей файл (prom.nadii_01.09.21.zip)prom.nadii_01.09.21.zipОбгрунтування технічних та якісних характеристик природного газу, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі19 Кб2021-09-01 07:22

Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

Зустріч на Макарівщині з платниками податків щодо обговорення питання одноразового (спеціального) добровільного декларування

Нещодавно начальником Макарівської ДПІ ГУ ДПС у Київській області Лілею ДЖИГОЮ було проведено зустріч з платниками податків з метою залучення фізичних осіб до кампанії одноразового (спеціального) добровільного декларування активів.
У ході зустрічі очільниця зазначила, що проведення одноразового (спеціального) добровільного декларування активів фізичних осіб відбуватиметься з 1 вересня 2021 р. до 1 вересня 2022р. та є правом, а не обов’язком громадянина. Виключно за власним бажанням особа може задекларувати свої активи, які раніше не були оподатковані.
Також було доведено інформацію за якими ставками оподатковуватимуться задекларовані активи під час одноразового декларування, які активи можуть бути задекларовані, хто зобов’язаний задекларувати свої активи та інші питання, які були цікаві присутнім.

Детальніше: Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА НАДАННЯ ПОСЛУГ З ВИВЕЗЕННЯ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ В смт КОДРА МАКАРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

1. Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу: Виконавчий комітет Макарівської селищної ради; 08001, Київська обл., смт Макарів, вул. Димитрія Ростовського, 30.
2. Підстава для проведення конкурсу:
Рішення виконавчого комітету Макарівської селищної ради від 17.08.2021 № 136 «Про проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів в смт Кодра Макарівської селищної ради Київської області».
3. Місце і час проведення конкурсу, прізвище та посада, номер телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення побутових відходів:
Місце проведення конкурсу: Київська обл., смт Макарів, вул. Димитрія Ростовського, 30, адмінприміщення Макарівської селищної ради (кабінет заступника селищного голови).
Дата та час проведення конкурсу: 23 вересня 2021 року о 10 год. 00 хв.

Детальніше: ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА НАДАННЯ ПОСЛУГ З ВИВЕЗЕННЯ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ В смт КОДРА...

Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

Чи повинен декларант при заповненні одноразової (спеціальної) добровільної декларації вказувати об’єкти, які не перевищують норми, визначені п. 10 підрозд. 9 прим. 4 розд. ХХ «Перехідні положення» ПКУ але які були придбані за рахунок коштів, з яких не сплачені або сплачені не в повному обсязі податки і збори?

Головне управління ДПС у Київській області інформуєщо п. 4 підрозд. 9 прим. 4 розд. ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України (далі - ПКУ) об’єктами одноразового (спеціального) добровільного декларування можуть бути активи фізичної особи, що належать декларанту на праві власності (в тому числі на праві спільної часткової або на праві спільної сумісної власності) і знаходяться (зареєстровані, перебувають в обігу, є на обліку тощо) на території України та/або за її межами станом на дату подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації (далі – Декларації), зокрема, нерухоме майно (земельні ділянки, об’єкти житлової і нежитлової нерухомості).
Для цілей підрозд. 9 прим. 4 розд. ХХ «Перехідні положення» ПКУ до нерухомого майна належать також об’єкти незавершеного будівництва, які:

Детальніше: Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

© 2014 Макарівська селищна рада. Всі права захищено.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free