01
01
В'їзний знак до смт. Макарів
02
02
Макарівська селищна рада
03
03
Будинок культури
04
04
Свято-Дмитріївська церква та пам'ятник Святителю Дмитрію Ростовскому

Макарівська селищна рада

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА НАДАННЯ ПОСЛУГ З ВИВЕЗЕННЯ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ В смт КОДРА МАКАРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

1. Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу: Виконавчий комітет Макарівської селищної ради; 08001, Київська обл., смт Макарів, вул. Димитрія Ростовського, 30.
2. Підстава для проведення конкурсу:
Рішення виконавчого комітету Макарівської селищної ради від 17.08.2021 № 136 «Про проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів в смт Кодра Макарівської селищної ради Київської області».
3. Місце і час проведення конкурсу, прізвище та посада, номер телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення побутових відходів:
Місце проведення конкурсу: Київська обл., смт Макарів, вул. Димитрія Ростовського, 30, адмінприміщення Макарівської селищної ради (кабінет заступника селищного голови).
Дата та час проведення конкурсу: 23 вересня 2021 року о 10 год. 00 хв.

Детальніше: ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА НАДАННЯ ПОСЛУГ З ВИВЕЗЕННЯ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ В смт КОДРА...

Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

Чи повинен декларант при заповненні одноразової (спеціальної) добровільної декларації вказувати об’єкти, які не перевищують норми, визначені п. 10 підрозд. 9 прим. 4 розд. ХХ «Перехідні положення» ПКУ але які були придбані за рахунок коштів, з яких не сплачені або сплачені не в повному обсязі податки і збори?

Головне управління ДПС у Київській області інформуєщо п. 4 підрозд. 9 прим. 4 розд. ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України (далі - ПКУ) об’єктами одноразового (спеціального) добровільного декларування можуть бути активи фізичної особи, що належать декларанту на праві власності (в тому числі на праві спільної часткової або на праві спільної сумісної власності) і знаходяться (зареєстровані, перебувають в обігу, є на обліку тощо) на території України та/або за її межами станом на дату подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації (далі – Декларації), зокрема, нерухоме майно (земельні ділянки, об’єкти житлової і нежитлової нерухомості).
Для цілей підрозд. 9 прим. 4 розд. ХХ «Перехідні положення» ПКУ до нерухомого майна належать також об’єкти незавершеного будівництва, які:

Детальніше: Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

В Макарівській ДПІ ГУ ДПС у Київській області відбувся сеанс телефонного зв’язку „гаряча лінія”

Днями в Макарівській ДПІ ГУ ДПС у Київській області відбувся сеанс телефонного зв’язку „гаряча лінія” із начальником ДПІ Л. Джигою. Кожному додзвонювачу було надано повну та вичерпну відповідь по заданій темі заходу, а саме щодо одноразового добровільного декларування.
Пропонуємо відповіді на деякі із запитань, які надійшли від платників податків під час сеансу телефонного зв’язку "гаряча лінія":
Що таке одноразове (спеціальне) добровільне декларування?

Детальніше: Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

Повідомлення про оприлюднення Звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документу державного планування - «Детальний план території щодо будівництва Великої кільцевої автомобільної дороги ...»

Повідомлення про оприлюднення Звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документу державного планування - «Детальний план території щодо будівництва Великої кільцевої автомобільної дороги навколо м. Києва від автомобільної дороги Київ – Ковель – Ягодин (М-07) до автомобільної дороги Київ – Чоп (М-06) (орієнтовною площею 285 га) на території Бучанського району Київської області»

Відповідно до Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» з метою одержання та врахування пропозицій і зауважень громадськості Бучанська районна державна адміністрація Київської області оприлюднює Звіт про стратегічну екологічну оцінку проекту документу державного планування - «Детальний план території щодо будівництва Великої кільцевої автомобільної дороги навколо м. Києва від автомобільної дороги Київ – Ковель – Ягодин (М-07) до автомобільної дороги Київ – Чоп (М-06) (орієнтовною площею 285 га) на території Бучанського району Київської області».
Повна назва документа державного планування та стислий виклад його змісту: «Детальний план території щодо будівництва Великої кільцевої автомобільної дороги навколо м. Києва від автомобільної дороги Київ – Ковель – Ягодин (М-07) до автомобільної дороги Київ – Чоп (М-06) (орієнтовною площею 285 га) на території Бучанського району Київської області». Необхідність розроблення детального плану обумовлена будівництвом транспортної мережі, організацією транспортного і пішохідного руху, визначенням планувальних обмежень використання території, забезпеченням екологічних умов використання запроектованої території.

Детальніше: Повідомлення про оприлюднення Звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документу...

Засідання виконавчого комітету

17 серпня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Макарівської селищної ради, на якому було розглянуто 45 питань порядку денного.

В ході засідання начальник фінансового управління Логвіна Т.В. прозвітувала про виконання бюджету Макарівської селищної територіальної громади за І півріччя 2021 рік.

Членами виконавчого комітету схвалено Прогноз бюджету Макарівської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки, яким визначено показники місцевого бюджету на середньостроковий період. Прогноз бюджету є основою для складання проекту бюджету Макарівської селищної територіальної громади на 2022 рік.

Детальніше: Засідання виконавчого комітету

© 2014 Макарівська селищна рада. Всі права захищено.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free