01
01
В'їзний знак до смт. Макарів
02
02
Макарівська селищна рада
03
03
Будинок культури
04
04
Свято-Дмитріївська церква та пам'ятник Святителю Дмитрію Ростовскому

Макарівська селищна рада

Проведення переговорної процедури

Комунальний заклад "Макарівський центр соціальної підтримки дітей та сімей "Промінь надії" Макарівської селищної ради оголошує про проведення переговорної процедури із закупівлі природного газу.

Файли для завантаження
ФайлОписРозмір файла:Створено
Скачати цей файл (prom.nadii_01.09.21.zip)prom.nadii_01.09.21.zipОбгрунтування технічних та якісних характеристик природного газу, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі19 Кб2021-09-01 07:22

Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

Зустріч на Макарівщині з платниками податків щодо обговорення питання одноразового (спеціального) добровільного декларування

Нещодавно начальником Макарівської ДПІ ГУ ДПС у Київській області Лілею ДЖИГОЮ було проведено зустріч з платниками податків з метою залучення фізичних осіб до кампанії одноразового (спеціального) добровільного декларування активів.
У ході зустрічі очільниця зазначила, що проведення одноразового (спеціального) добровільного декларування активів фізичних осіб відбуватиметься з 1 вересня 2021 р. до 1 вересня 2022р. та є правом, а не обов’язком громадянина. Виключно за власним бажанням особа може задекларувати свої активи, які раніше не були оподатковані.
Також було доведено інформацію за якими ставками оподатковуватимуться задекларовані активи під час одноразового декларування, які активи можуть бути задекларовані, хто зобов’язаний задекларувати свої активи та інші питання, які були цікаві присутнім.

Детальніше: Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА НАДАННЯ ПОСЛУГ З ВИВЕЗЕННЯ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ В смт КОДРА МАКАРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

1. Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу: Виконавчий комітет Макарівської селищної ради; 08001, Київська обл., смт Макарів, вул. Димитрія Ростовського, 30.
2. Підстава для проведення конкурсу:
Рішення виконавчого комітету Макарівської селищної ради від 17.08.2021 № 136 «Про проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів в смт Кодра Макарівської селищної ради Київської області».
3. Місце і час проведення конкурсу, прізвище та посада, номер телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення побутових відходів:
Місце проведення конкурсу: Київська обл., смт Макарів, вул. Димитрія Ростовського, 30, адмінприміщення Макарівської селищної ради (кабінет заступника селищного голови).
Дата та час проведення конкурсу: 23 вересня 2021 року о 10 год. 00 хв.

Детальніше: ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА НАДАННЯ ПОСЛУГ З ВИВЕЗЕННЯ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ В смт КОДРА...

Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

Чи повинен декларант при заповненні одноразової (спеціальної) добровільної декларації вказувати об’єкти, які не перевищують норми, визначені п. 10 підрозд. 9 прим. 4 розд. ХХ «Перехідні положення» ПКУ але які були придбані за рахунок коштів, з яких не сплачені або сплачені не в повному обсязі податки і збори?

Головне управління ДПС у Київській області інформуєщо п. 4 підрозд. 9 прим. 4 розд. ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України (далі - ПКУ) об’єктами одноразового (спеціального) добровільного декларування можуть бути активи фізичної особи, що належать декларанту на праві власності (в тому числі на праві спільної часткової або на праві спільної сумісної власності) і знаходяться (зареєстровані, перебувають в обігу, є на обліку тощо) на території України та/або за її межами станом на дату подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації (далі – Декларації), зокрема, нерухоме майно (земельні ділянки, об’єкти житлової і нежитлової нерухомості).
Для цілей підрозд. 9 прим. 4 розд. ХХ «Перехідні положення» ПКУ до нерухомого майна належать також об’єкти незавершеного будівництва, які:

Детальніше: Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

В Макарівській ДПІ ГУ ДПС у Київській області відбувся сеанс телефонного зв’язку „гаряча лінія”

Днями в Макарівській ДПІ ГУ ДПС у Київській області відбувся сеанс телефонного зв’язку „гаряча лінія” із начальником ДПІ Л. Джигою. Кожному додзвонювачу було надано повну та вичерпну відповідь по заданій темі заходу, а саме щодо одноразового добровільного декларування.
Пропонуємо відповіді на деякі із запитань, які надійшли від платників податків під час сеансу телефонного зв’язку "гаряча лінія":
Що таке одноразове (спеціальне) добровільне декларування?

Детальніше: Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

© 2014 Макарівська селищна рада. Всі права захищено.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free