01
01
В'їзний знак до смт. Макарів
02
02
Макарівська селищна рада
03
03
Будинок культури
04
04
Свято-Дмитріївська церква та пам'ятник Святителю Дмитрію Ростовскому

Макарівська селищна рада

Навчання спеціалістів

«Програмний комплекс «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада» - за такою тематикою управління соціального захисту населення Макарівської селищної ради проводить навчання спеціалістів відділу з питань надання адміністративних послуг та державної реєстрації селищної ради.

Даний програмний комплекс забезпечить передачу документів на призначення соціальних допомог, житлових субсидій, пільг в електронному вигляді управлінню соціального захисту населення селищної ради, що суттєво спрощує і пришвидшує обмін та опрацювання інформації.
Нагадуємо, що за отриманням адміністративних послуг соціального характера можна звернутися в управління соціального захисту населення селищної ради та до спеціалістів відділу з питань надання адміністративних послуг та державної реєстрації селищної ради, які працюють в населених пунктах громади.

Запрошуємо взяти участь у заходах з нагоди Дня Конституції України та Дня молоді!

 

24 червня о 17: 00 – Фестиваль-конкурс патріотичної пісні «З Україною в серці»
місце проведення: Будинок культури;

27 червня з 9: 00 до 11: 00 – відкриті тренування учнів дитячої спортивної школи відділу освіти Макарівської селищної ради по тхеквандо, боксу, каpaтe, легкій атлетиці
місце проведення: Центральний стадіон ім. М. Х. Бруквенка

27 червня о 10: 00 – показовий виступ гуртка тхеквандо КЗ «Центр Культури і дозвілля» Макарівської селищної ради

27 червня з19: 00 до 23: 00 – святковий концерт, дискотека
місце проведення: площа перед Будинком культури

 ВІДСВЯТКУЄМО РАЗОМ!

Макарівська громада отримала новеньку «Швидку допомогу»!

Сьогодні (24 червня) Макарівська громада отримала новеньку «Швидку допомогу»!
Передача автівок відбулася у рамках програми Київської обласної ради (КОР) з оновлення автопарку екстреної медичної допомоги, повідомила депутатка КОР від партії «ЗА МАЙБУТНЄ» Тетяна Самойленко.
«Для новоствореної громади, коли треба практично з нуля розбудовувати інфраструктуру, в тому числі й медичну, це дуже важлива й необхідна допомога. Це безумовно вплине на якість життя місцевих мешканців і на якість медичних послуг, які надаються у нас», – прокоментував передачу техніки голова Макарівської територіальної громади Вадим Токар.
Загалом, завдяки рішенню Київської обласної ради, Київщина отримала сьогодні 42 нових автомобілі екстреної медичної допомоги, загальна вартість яких склала 73 мільйони гривень. Серед автівок є як звичайні "швидкі", так і реанімобілі, призначені для транспортування пацієнтів у важкому стані. Машини придбані за рахунок державного бюджету та передані на баланс обласної служби екстреної медичної допомоги.

Оздоровлення дітей громади

18 діток нашої громади поїхали відпочивати до Дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Рассвет» ТОВ «КО «Перлина Чорномор’я», що в смт Сергіївка Білгород-Дністровського району Одеської області. Це діти-вихованці КЗ МЦ «Промінь надії» Макарівської селищної ради, дитячого будинку сімейного типу «Кульчицьких» та діти, які виховуються в сім’ях опікунів.
Бажаємо діткам цікавих та незабутніх вражень від відпочинку!

Навчально-методичний семінар для служб у справах дітей територіальних громад Бучанського району

Служба у справах дітей та сім’ї Київської облдержадміністрації провела 22 червня у смт Макарів навчально-методичний семінар для служб у справах дітей територіальних громад Бучанського району.
Учасники семінару отримали методичні рекомендації щодо дотримання вимог законодавства України з питань охорони дитинства.
Значну увагу приділили питанням щодо захисту прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, а також роботі в єдиній інформаційно-аналітичній системі «Діти».

© 2014 Макарівська селищна рада. Всі права захищено.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free