01
01
В'їзний знак до смт. Макарів
02
02
Макарівська селищна рада
03
03
Будинок культури
04
04
Свято-Дмитріївська церква та пам'ятник Святителю Дмитрію Ростовскому

Макарівська селищна рада

Правила поведінки у спекотний період

Для багатьох людей літо асоціюється з відпочинком, теплом і приємними емоціями. Проте влітку бувають і досить спекотні дні, під час яких варто уміло захистити себе, зокрема уникнути перегрівання організму.
У спекотний літній період доцільно дотримуватися певної поведінки, тож для послаблення несприятливої дії високої температури в житлових та громадських будинках рекомендується здійснення таких заходів:
- застосування сонцезахисних пристроїв на вікнах;
- застосування локальних кондиціонерів;
- адміністративне регулювання режимів праці (скорочення робочого дня, зміна початку та закінчення робочого дня, застосування кімнат відпочинку з оптимальними параметрами мікроклімату).

Детальніше: Правила поведінки у спекотний період

Сьогодні ми святкуємо ювілей - 25 років з дня прийняття Конституції України

Конституція України - це основний закон держави, який закріплює права, свободи і обов'язки громадян України, її суспільно-політичний і державний устрій. Вона має особливий правовий статус - вищу юридичну силу, особливий порядок прийняття, підвищену стабільність та високий рівень захисту збоку держави.

28 червня 1996 року о 9:18 Верховна рада ухвалила Основний закон - найголовніші постулати та правила за якими має жити й розвиватись наша країна.

Переконаний, настане час і Конституцію неухильно дотримуватимуться всі - від громадянина до Президента. Разом ми маємо збудувати таку модель держави, в якій кожен матиме рівні можливості для реалізації законних прав, а виконання обов'язків не стане непосильним тягарем.

З Днем Конституції України!

Відбулась чергова сесія Макарівської селищної ради восьмого скликання

25 червня відбулась чергова сесія Макарівської селищної ради восьмого скликання.
На порядок денний винесено 29 питань, які розглядалися на засіданнях постійних комісій.
У ході засідання депутати прийняли рішення про встановлення місцевих податків та зборів на території Макарівської селищної територіальної громади та внесли зміни до деяких програм, спрямованих на розвиток громади.Також депутати прийняли рішення про співробітництво Макарівської селищної територіальної громади та Бородянської селищної об’єднаної територіальної громади.
Враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань земельних відносин, розвитку агропромислового комплексу, природокористування, екології, планування територій, охорони пам'яток та історичного середовища, депутати ухвалили рішення про проведення земельних торгів у формі аукціону з продажу права оренди земельних ділянок комунальної власності
Також на сесії розглянуто блок земельних питань по яких прийняті відповідні рішення.

Конкурс на посаду директора закладу загальної середньої освіти

Відділом освіти, молоді, фізичної культури і спорту Макарівської селищної ради оголошується конкурс на посаду директора закладу загальної середньої освіти:
Мотижинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, місцезнаходження: Київська область, с.Мотижин,вулиця Василя Довгича, 2.

Посадовий оклад, доплати, надбавки встановлюються відповідно до постанови КМУ від 30.08.2002 № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери»; наказу МОН від 26.09.2005 № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ», інших нормативних документів.

Детальніше: Конкурс на посаду директора закладу загальної середньої освіти

Повідомлення про засідання комісії щодо розгляду звернень у сфері містобудівної діяльності

Керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 29.03.2021 р. № 303 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо удосконалення діяльності органів державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду» відділ державного архітектурно-будівельного контролю Макарівської селищної ради повідомляє Олєйнік Лілію Вікторівну про розгляд комісією щодо розгляду звернень у сфері містобудівної діяльності звернення фізичної особи про перевірку законності будівництва за вх. № 4 від 18.06.2021р.

Місце засідання комісії: приміщення відділу державного архітектурно-будівельного контролю Макарівської селищної ради Київської області по вул. Довженка,18, смт Макарів.
Час засідання комісії: 02.07.2021 р. на 11 год. 00 хв.

Необхідні консультації та роз’яснення можна отримати за тел. (04578) 60818 у відділі державного архітектурно-будівельного контролю Макарівської селищної ради Київської області по вул. Довженка, 18, смт Макарів.

© 2014 Макарівська селищна рада. Всі права захищено.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free