01
01
В'їзний знак до смт. Макарів
02
02
Макарівська селищна рада
03
03
Будинок культури
04
04
Свято-Дмитріївська церква та пам'ятник Святителю Дмитрію Ростовскому

Макарівська селищна рада

Оголошення про проведення громадських слухань (с. Копилів, вул. Копилівська)

Доводимо до Вашого відома, що «Детальний план території для розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу на земельній ділянці з кадастровим номером 3222783200:03:003:0053 площею 0,2400 га, та для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарчих будівель та споруд на ділянках з кадастровими номерами 3222783200:03:003:0054 і 3222783200:03:003:0055, загальною площею 0,7182 га, розміщених за адресою: Київська область, с. Копилів, вул. Копилівська» буде розглядатись 2 серпня 2021 р. на загальних громадських слуханнях.

Детальніше: Оголошення про проведення громадських слухань (с. Копилів, вул. Копилівська)

Проведення відкритих торгів

Оголошення: Комунальний заклад "Макарівський центр соціальної підтримки дітей та сімей "Промінь надії" Макарівської селищної ради оголошує про проведення відкритих торгів із закупівлі природного газу.

Файли для завантаження
ФайлОписРозмір файла:Створено
Скачати цей файл (obgrunt_promin_gaz.zip)obgrunt_promin_gaz.zipОбгрунтування технічних та якісних характеристик природного газу, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі7 Кб2021-07-01 07:13

Відновлюємо «забуті» дороги Макарівщини

Триває оновлення дорожньої інфраструктури в Макарівській громаді! Сьогодні в селі Забуяння йде реалізація проекту Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Молодіжна.

Нагадуємо, що капітальний ремонт доріг вже проведено в селах: Андріївка (вул. Першотравнева), Плахтянка (вул. Кавказька), Ніжиловичі (вул. Чернівецька), Наливайківка (вул. Лісова).

Крім того, поточний ремонт доріг зроблено на 21 вулиці у 9 населених пунктах громади.

Правила поведінки на воді в літній період

Влітку все частіше хочеться покинути домівку й відправитися на природу, передусім до водойми. Тому, на часі поговорити про правила поводження людей на водоймах, щоб відпочинок приносив радість. Усім відомо, що вода – чудодійний засіб оздоровлення організму. Купання дає людині фізичне та моральне задоволення, допомагає позбутися стресів. Тим більше, що озер і річок в нашій громаді чимало і кожне з них по-своєму дивовижне.
Але, на жаль, для декого відпочинок біля води закінчується трагедією. Аналіз загибелі людей на водних об’єктах, особливо в період купального сезону, свідчить про те, що через порушення правил поведінки на воді та особисту безпечність, на водоймах гинуть люди. Вражає той факт, що протягом 2020 року на водних об’єктах громади загинуло 4 особи. Ось і нинішній купальний сезон розпочався трагічно – на водоймах вже загинуло 2 особи. Цьогоріч вражає ситуація із загиблими на воді і в Київській області. Наразі вода забрала життя 43 відпочивальників. Аналіз пригод на воді показує, що тонуть, в основному, саме ті, хто вміє плавати але обирає для відпочинку місця зовсім не призначені для купання.

Детальніше: Правила поведінки на воді в літній період

Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

Порядок сплати єдиного соціального внеску новоствореними підприємцями у 2021 році

Повідомляємо, що фізична особа - підприємець, який до кінця місяця, в якому відбулась його державна реєстрація як суб’єкта господарювання, подав заяву про обрання І чи ІІ групи спрощеної системи оподаткування, є таким, що перебуває на загальній системі оподаткування. За цей місяць база нарахування на загальнообов’язкове державне соціальне страхування для нього визначається як сума доходу (прибутку), отриманого від діяльності фізичної особи – підприємця, що підлягає обкладенню податком на доходи фізичних осіб. При цьому сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску за місяць, в якому отримано дохід (у 2021 році – 1320 грн).
Проте, у разі, якщо таким платником не отримано дохід (прибуток) у звітному періоді або окремому місяці звітного періоду, такий платник має право самостійно визначити базу нарахування, але не більше максимальної величини бази нарахування єдиного внеску, встановленої Законом України від 08 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (у 2021 році – 19 800 грн), але не менше за розмір мінімального страхового внеску (у 2021 році – 1320 грн).

Детальніше: Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

© 2014 Макарівська селищна рада. Всі права захищено.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free