Шановні мешканці Макарівської громади!

« Якщо ви чітко не знаєте,
куди хочете потрапити –скоріше
за все ви опинитеся не в тому місці,
де хотілося б бути», - цей вислів
Конфуція якнайкраще описує
необхідність здійснення
стратегічного планування

Ми - молода громада, яка тільки почала свій шлях. Головне наше завдання – це реальні зміни на краще у житті кожної людини, що мешкає у громаді, а відповідно – і громади в цілому. У нас є велике бажання змінити життя кожного мешканця на краще, навчитися працювати задля спільного добробуту.
Для гармонійного розвитку громади важливо своєчасно та професійно визначити стратегічні цілі розвитку. За консультативної підтримки « U-LEAD з Європою» ми вирішили створити один із найважливіших документів для розвитку громади – Стратегію розвитку Макарівської селищної територіальної громади до 2027 року.
Проте, зазначений документ буде реалістичним лише за однієї умови, якщо його напишемо ми самі і для себе. Наша громада – це 49 населених пунктів, близько 28 тисяч населення. Кожен населений пункт має свою історію, інфраструктуру, ресурси, традиції, надбання та відповідно своє бачення майбутнього та пріоритетів розвитку. Тому сьогодні, як ніколи, важливо сформувати спільне бачення майбутнього для усієї громади. Лише долучившись до розробки цього важливого документу, можна досягти бажаних результатів.
Сьогодні у кожного з мешканців нашої громади є реальний шанс втілити в життя свою мрію про те, якою має стати наша громада і яким шляхом потрібно рухатися до бажаної мети. Тож, не будьте байдужими, візьміть відповідальність за своє майбутнє у свої руки та долучайтеся до розроблення Стратегії розвитку.
Крім того, якщо Ви маєте конструктивні пропозиції щодо напрямків розвитку громади, Ви можете надіслати їх на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Зі свого боку обіцяємо, що всі отриманні пропозиції будуть розглянуті під час підготовки Стратегії розвитку.

З повагою

Макарівський селищний голова                     Вадим Токар

  

Розпорядження від 04 січня 2021 року №01-а "Про Робочу групу з розробки Стратегії розвитку Макарівської селищної територіальної громади до 2027 року"

4-те онлайн-засідання робочоі групи з розробки Стратегії розвитку МАКАРІВСЬКОЇ ТГ

22 жовтня 2021 року відбулося 4-те онлайн-засідання робочоі групи з розробки Стратегії розвитку МАКАРІВСЬКОЇ ТГ до 2027 року, на якому було розглянуто 7 питань Порядку денного, що стосувалися заключного етапу розробки документа соціально-економічного розвитку, який формує напрямок розвитку громади, служить базою для розробки проектів та програм.
Основним завданням цього документу є досягнення коротко та довгострокових цілей розвитку громади до 2027 року.
На засіданні було презентовано та схвалено
1) технічні завдання на проєкти місцевого розвитку Стратегії;

Детальніше: 4-те онлайн-засідання робочоі групи з розробки Стратегії розвитку МАКАРІВСЬКОЇ ТГ

Збір проєктних ідей

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ МАКАРІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Оголошуємо збір проєктних ідей до реалізації Плану дій Стратегії розвитку Макарівської селищної територіальної громади на період до 2027 року.
Якщо Ви прагнете бачити Макарівську селищну територіальну громаду привабливою для розвитку малого й середнього бізнесу, залучення інвесторів, а відтак зростання добробуту громади; енергоефективною та дружньою до довкілля; територією відкритої влади і ефективного управління, націленої на співпрацю та розвиток громади; територією якісної освіти, медицини, культурного різноманіття, яка цінує історичну спадщину.
ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО СТВОРЕННЯ СВОЄЇ ПРОЄКТНОЇ ІДЕЇ!
Важливо щоб ваші ідеї відповідали стратегічним цілям, які схвалили на засіданні робочої групи з розробки Стратегії розвитку Макарівської селищної територіальної громади на період до 2027 року:

Детальніше: Збір проєктних ідей

В нашій громаді триває процес розробки Стратегії розвитку

Головною метою розроблення Стратегічного плану розвитку Макарівської громади є формування нового бачення місцевого розвитку громади в умовах децентралізації, спільно з реалізацією завдань суттєвого покращення якості життя жителів громади шляхом зміни системи управління громадою, земельними, бюджетними ресурсами, які стали доступні для громади і можуть бути використані для її розвитку, підвищення конкурентоспроможності місцевої економіки, інвестиційної привабливості, якості життя через ефективне використання ресурсів та реалізацію узгоджених інтересів влади, громади та бізнесу. Роботу над Стратегічним планом розпочато у січні 2021 року.

Основною формою роботи над проектом документу стало проведення засідань Робочої групи. Процес стратегічного планування відбувається у режимі максимального залучення кола експертів, жителів громади до співпраці та обговорення задля написання максимально реального та якісного соціально-економічного плану розвитку нашої громади.

Детальніше: В нашій громаді триває процес розробки Стратегії розвитку

ЗАСІДАННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ З РОЗРОБКИ СТРАТЕГІЇ МАКАРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Для гармонійного розвитку нашої громади важливо своєчасно та професійно визначити стратегічні цілі її розвитку. Тому Макарівська селищна рада за консультативної підтримки «U-LEAD з Європою» розпочала підготовчу роботу щодо створення важливого для громади документа – Стратегію розвитку Макарівської селищної територіальної громади на період до 2027 року».
Стратегія – це довготривалий план на 7 років щодо розвитку громади у всіх сферах своєї діяльності.
19 січня 2021 року відбулося перше засідання робочої групи в рамках супроводу розробки Стратегії, де обговорили та затвердили:
- Положення про робочу групу із розробки Стратегії розвитку Макарівської селищної територіальної громади на період до 2027 року.
- Склад робочої групи та графік засідань.
- Визначили відповідальних за напрямки по збору інформації для соціально-економічного аналізу стратегії.
- Визначили відповідальних за анкетування.
Шановні друзі! Стратегія розвитку розробляється для всієї громади і буде реалістичною, якщо її напишемо саме ми і для себе. Тому ми розраховуємо на Ваші коментарі, пропозиції, ідеї, які дозволять доповнити або розширити можливі напрямки розвитку громади.
Важливо, щоб завдяки виконанню стратегічного плану, створеного спільними зусиллями якнайбільшої кількості громадян, громада постійно рухалася в напрямі поступового розвитку!

© 2014 Макарівська селищна рада. Всі права захищено.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free