Громадське обговорення Макарівської селищної ради

Проект рішення про затвердження цін (тарифів) щодо оплати комунальних послуг

 

Файли для завантаження
ФайлОписРозмір файла:Створено
Скачати цей файл (Тарифи ВУЖКГ на прослуги з утримання житлових будинків Порівняльна таблиця.xls)Тарифи ВУЖКГ на прослуги з утримання житлових будинків Порівняльна таблицяТарифи ВУЖКГ на прослуги з утримання житлових будинків Порівняльна таблиця576 Кб2018-10-24 16:49
Скачати цей файл (Проект рішення Погодження тарифів ВУЖКГ прибудинкова .doc)Проект рішення Погодження тарифів ВУЖКГ прибудинкова Проект рішення Погодження тарифів ВУЖКГ прибудинкова 79 Кб2018-10-24 16:49

Оголошення про проведення громадських слухань містобудівної документації: « Детальний план території земельної ділянки для будівництва (розташування) Макарівської центральної амбулаторії загальної практики-сімейної медицини, групової практики по вул. Хмельницького Богдана, 56 в смт Макарів»


У відповідності до норм статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» 30.08.2018 року о 10.00год. в кабінеті селищного голови за адресою: смт Макарів, вул. Димитрія Ростовського, 30 відбудуться громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації: «Детальний план території земельної ділянки для будівництва (розташування) Макарівської центральної амбулаторії загальної практики-сімейної медицини, групової практики» по вул. Хмельницького Богдана, 56 в смт Макарів».

Ознайомлення з містобудівною документацією, текстовими та графічними матеріалами у відповідному порядку буде здійснюватися з 9.00 до 12.00 в робочі дні в приміщенні Макарівської селищної ради.

Відповідно до частини шостої статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові , місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів і правил.

Пропозиції щодо розроблення детального плану території подавати письмово до 24.08.2018 року за адресою: 08001, Київська обл., смт Макарів, вул. Димитрія Ростовського, 30. Пропозиції, надані після встановленого терміну, не розглядаються.

Макарівська селищна рада

Список робіт створених у Макарові та його околицях що знаходиться в Макарівській картинній галереї

Файли для завантаження
ФайлОписРозмір файла:Створено
Скачати цей файл (Оголошення.doc)Оголошення.docОголошення про початок проведення громадського обговорення ініціативи добровільного об’єднання територіальних громад25 Кб2015-04-15 10:04
Скачати цей файл (Список картин.doc)Список картин.doc 27 Кб2014-09-30 07:58
© 2014 Макарівська селищна рада. Всі права захищено.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free