01
01
В'їзний знак до смт. Макарів
02
02
Макарівська селищна рада
03
03
Будинок культури
04
04
Свято-Дмитріївська церква та пам'ятник Святителю Дмитрію Ростовскому

Макарівська селищна рада

Шановні відвідувачі!

Впродовж останніх місяців, всі зусилля були покладені у розробку сучасного сайту Макарівської селищної ради, який оптимізований до потреб все більшої аудиторії.

Слідкувати за нашою роботою стало ще зручніше, адже ви можете відразу приєднатися до нас у соціальних мережах, знаходячись на головній сторінці веб-ресурсу.

Уся актуальна інформація та відповіді на питання, які вас цікавлять на оновленому офіційному веб-сайті

https://new.makariv-rada.gov.ua/

4-те онлайн-засідання робочоі групи з розробки Стратегії розвитку МАКАРІВСЬКОЇ ТГ

22 жовтня 2021 року відбулося 4-те онлайн-засідання робочоі групи з розробки Стратегії розвитку МАКАРІВСЬКОЇ ТГ до 2027 року, на якому було розглянуто 7 питань Порядку денного, що стосувалися заключного етапу розробки документа соціально-економічного розвитку, який формує напрямок розвитку громади, служить базою для розробки проектів та програм.
Основним завданням цього документу є досягнення коротко та довгострокових цілей розвитку громади до 2027 року.
На засіданні було презентовано та схвалено
1) технічні завдання на проєкти місцевого розвитку Стратегії;

Детальніше: 4-те онлайн-засідання робочоі групи з розробки Стратегії розвитку МАКАРІВСЬКОЇ ТГ

Проведення відкритих торгів

Комунальний заклад "Центр культури і дозвілля" Макарівської селищної ради оголошує про проведення відкритих торгів із закупівлі природного газу.

Файли для завантаження
ФайлОписРозмір файла:Створено
Скачати цей файл (obgrunt_ckd_gaz 05.10.21.zip)obgrunt_ckd_gaz 05.10.21.zipОбґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі19 Кб2021-10-05 13:12

Оголошення про проведення громадських слухань (с. Гавронщина)

Керуючись ст.ст. 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації на місцевому рівні», повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території земельних ділянок для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій в с. Гавронщина Бучанського району Київської області, розробленого відповідно рішення Макарівської селищної ради від 19 серпня 2021 року № 228-10-VIIІ;

Детальніше: Оголошення про проведення громадських слухань (с. Гавронщина)

До уваги мешканців Бучанського району!

Розпочато процедуру громадських обговорень щодо розроблення містобудівної документації «Детального плану території для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, на земельній ділянці площею 5,7861 га, в адміністративних межах Копилівської сільської ради Бучанського району Київської області (за межами населеного пункту)», які триватимуть з 10.09.2021 р. по 10.10.2021 р. Вищезазначена містобудівна документація виконана ТОВ «ІНСТИТУТ ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ПЛАНУВАННЯ» на підставі розпорядження Бучанської районної державної адміністрації Київської області.

Детальніше: До уваги мешканців Бучанського району!

© 2014 Макарівська селищна рада. Всі права захищено.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free