01
01
В'їзний знак до смт. Макарів
02
02
Макарівська селищна рада
03
03
Будинок культури
04
04
Свято-Дмитріївська церква та пам'ятник Святителю Дмитрію Ростовскому

Макарівська селищна рада

Заборона торгівлі алкоголем

МАКАРІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РІШЕННЯ

Про встановлення заборони продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових

у нічний час на території Макарівської селищної ради

Відповідно до підпункту 441 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законів України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження споживання і продажу пива та слабоалкогольних напоїв», «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», постанови Кабінету Міністрів України від 30.07.1996 №854 «Про затвердження Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями», з метою формування в суспільстві здорового способу життя, зниження рівня споживання алкогольних, слабоалкогольних напоїв, пива серед населення, усунення порушень громадського порядку у нічний час доби та зменшення кількості злочинів, скоєних у стані алкогольного сп'яніння, селищна рада вирішила:

  1. Заборонити на території Макарівської селищної ради продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) у період з 22.00 години вечора до 08.00 години ранку щоденно, враховуючи вихідні дні та свята.
  2. Рекомендувати суб’єктам господарювання, які здійснюють продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових інформувати споживачів про заборону торгівлі вищезгаданими напоями у період з 22.00 години вечора до 08.00 години ранку шляхом розміщення на видному місці інформаційних табличок.
  3. Рекомендувати Макарівському відділенню поліції Ірпінського відділу поліції ГУ НП в Київській області забезпечити, в межах своїх повноважень, постійний контроль за дотриманням норм статті 153 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» та активізувати роботу щодо посилення контролю за дотриманням вимог статей 156, 178, 182 Кодексу України про адміністративні правопорушення з метою недопущення розпивання алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива на вулицях, спортивних майданчиках, у скверах, парках, у всіх видах громадського транспорту та в інших заборонених законами України місцях.
  4. Керуючому справами (секретарю) виконавчому комітету ради Вовкулі С.І. довести вимоги цього рішення до відома всіх суб'єктів господарської діяльності (крім закладів ресторанного господарства), які здійснюють на території Макарівської селищної ради продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових.
  5. Рішення набуває чинності з 01.10.2019, підлягає опублікуванню в газеті «Макарівські вісті» і оприлюдненню на офіційному сайті Макарівської селищної ради.
  6. Вважати таким що втратило чинність з 01.10.2019 рішення Макарівської селищної ради від 17.03.2016 №087-06-VIІ «Про заборону роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом (крім безалкогольного) у нічний час на території територіальної громади смт Макарів, сіл Зурівка, Калинівка та Фасівочка».
  7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, законності і правопорядку

Селищний голова В.Я. Токар

смт Макарів

19 вересня 2019 року

839-48-VIІ


© 2014 Макарівська селищна рада. Всі права захищено.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free