01
01
В'їзний знак до смт. Макарів
02
02
Макарівська селищна рада
03
03
Будинок культури
04
04
Свято-Дмитріївська церква та пам'ятник Святителю Дмитрію Ростовскому

Макарівська селищна рада

внесення змін коронавірус

makrada title1

Рішення

30 березня 2020 року

019

смт Макарів

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету

Макарівської селищної ради від 17.03.2020 № 017

"Про запобігання поширенню на території Макарівської селищної ради гострої респіраторної інфекції COVID-19,

спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2"

Відповідно до статей 17, 29, 30 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" (із змінами, внесеними згідно з постановами КМ № 215 від 16.03.2020 та № 239 від 25.03.2020), на виконання рішення позачергового засідання Макарівської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 27 березня 2020 року (протокол №12), беручи до уваги розпорядження виконуючої обов'язки голови Макарівської районної державної адміністрації від 27.03.2020 № 77, зважаючи на актуальність загрози погіршення епідеміологічної ситуації в Україні та з метою попередження поширення коронавірусу COVID-19 на території Макарівської селищної ради, керуючись статтями 40, 59 та 73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Макарівської селищної ради вирішив:

1. Протокол № 12 позачергового засідання Макарівської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій взяти до відома.

2. Внести зміни до п. 2 рішення виконавчого комітету Макарівської селищної ради від 17.03.2020 №17 "Про запобігання поширенню на території Макарівської селищної ради гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2", виклавши його в такій редакції:

«2. Заборонити на території Макарівської селищної ради (смт Макарів, с. Зурівка, с. Калинівка, с. Фасівочка):

2.1. відвідування закладів освіти її здобувачами до 24 квітня 2020 року;

2.2. до 24 квітня 2020 року проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних, екскурсійних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування;

2.3. до 24 квітня 2020 року роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема, закладів громадського харчування (ресторанів, кафе, барів, кав’ярень тощо), готелів, хостелів, торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення, крім:

- торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами та агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом, засобами зв’язку суб’єктами господарювання, які провадять зазначену діяльність в стаціонарних торгівельних закладах, за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;

- провадження банківської та страхової діяльності, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів, діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, технічного обслуговування реєстраторів розрахункових операцій, діяльності з ремонту комп’ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, об’єктів поштового зв’язку, за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;

- торговельної діяльності і діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;

2.4. до 24 квітня 2020 року регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському сполученні, крім перевезень:

  • легковими автомобілями;
  • службовими та/або орендованими автомобільними транспортними засобами підприємств, установ, організацій за умови забезпечення водіїв та пасажирів під час таких перевезень засобами індивідуального захисту в межах кількості місць для сидіння і виключно за маршрутами руху, погодженими з органами Національної поліції, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.».

3. Зобов'язати керівників підприємств, установ, організацій, закладів незалежно від форми власності та підпорядкування, а також інших суб’єктів підприємницької діяльності забезпечити проведення дезінфекційних заходів у жилих, виробничих, санітарно-побутових та інших приміщеннях, будівлях і спорудах, що їм належать та/ або перебувають у користуванні.

4. Зобов'язати керівників банківських установ та інших суб'єктів господарювання, які мають на території смт Макарів, с. Зурівка, с. Калинівка, с. Фасівочка банкомати та термінали самообслуговування, обробляти їх дезінфекційними засобами відповідно до санітарних норма та правил, а також провести маркування (позначення) місць перебування клієнтів для забезпечення дотримання ними безпечних (санітарних) відстаней не менше 1,5 м.

5. Забезпечити надання допомоги особам з інвалідністю, особам похилого віку та іншим мало захищеним верствам населення щодо отримання ними пенсій, оплати комунальних послуг, доставки продуктів харчування, та предметів першої необхідності з метою зниження ризику їх зараження із залученням працівників соціальних служб, громадських та волонтерських організацій.

6. Довести до населення рекомендації щодо обмеження пересування громадян на власному автомобільному транспорті між населеними пунктами, районами та регіонами України.

7. Макарівському ВП Ірпінського ВП ГУ НП в Київській області спільно з ГФ "Макарівська муніципальна інспекція" забезпечити виконання цього рішення.

8. Попередити керівників підприємств, установ, організацій, закладів незалежно від форми власності та підпорядкування, а також інших суб’єктів підприємницької діяльності про персональну відповідальність за виконання цього рішення згідно з чинним законодавством України.

9. Керуючому справами (секретарю) виконавчого комітету Макарівської селищної ради Вовкулі С.І., підбирачу довідкового та інформаційного матеріалу Макарівської селищної ради Проценко А.О., головному редактору газети «Макарівські вісті» Кравчені М.М. невідкладно забезпечити широке анонсування та висвітлення інформації про прийняте рішення.

10. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника Макарівського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Омельченко Л.С.

Селищний голова                                                                      В.Я. Токар
Файли для завантаження
ФайлОписРозмір файла:Створено
Скачати цей файл (019 Про внесення змін  коронавірус.doc)019 Про внесення змін коронавірус.doc019 Про внесення змін коронавірус.doc94 Кб2020-03-31 08:05
© 2014 Макарівська селищна рада. Всі права захищено.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free