01
01
В'їзний знак до смт. Макарів
02
02
Макарівська селищна рада
03
03
Будинок культури
04
04
Свято-Дмитріївська церква та пам'ятник Святителю Дмитрію Ростовскому

Макарівська селищна рада

відбір розробників документації із землеустрою

Макарівська селищна рада оголошує

відбір розробників документації із землеустрою,

яких буде залучено до розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у комунальну власність в смт Макарів, вул. Донецька, 2-б орієнтовною площею 0,6500 га, код КВЦПЗ – 03.12.

           До відбору залучаються юридичні особи, що володіють необхідним технічним і технологічним забезпеченням та у складі яких працює за основним місцем роботи не менше двох сертифікованих інженерів-землевпорядників, які є відповідальними за якість робіт із землеустрою або фізичні особи - підприємці, які володіють необхідним технічним і технологічним забезпеченням та є сертифікованими інженерами-землевпорядниками, відповідальними за якість робіт із землеустрою.

Для участі у відборі потрібно подати до Макарівської селищної ради заяву довільної форми та додати документи, що передбачені чинним законодавством України, а також кошторис витрат на вказані роботи.

Строк подання документації:

До 17-00 год. 22 січня 2019 року.

Поштова адреса, за якою подаються документи:

08001, Київська обл., Макарівський р., смт Макарів, вул. Димитрія Ростовського, 30.

За результатами відбору, селищна рада укладає з переможцем договір про надання послуг з виконання робіт з розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у комунальну власність. Розрахунок за надані послуги здійснюватиметься після повного виконання умов договору.

© 2014 Макарівська селищна рада. Всі права захищено.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free