01
01
В'їзний знак до смт. Макарів
02
02
Макарівська селищна рада
03
03
Будинок культури
04
04
Свято-Дмитріївська церква та пам'ятник Святителю Дмитрію Ростовскому

Макарівська селищна рада

розміщення тимчасових споруд

До уваги підприємців та жителів Макарівської селищної ради

Відповідно до наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21 жовтня 2011 року № 244 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності», рішення Макарівської селищної ради від 07.09.2017 № 394-22-VІІ «Про надання дозволу на внесення змін до комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та їх архітектурного типу», готуються зміни до комплексної схеми розміщення тимчасових споруд та їх архітектурного типу.

Ці зміни стосуються визначення місць розміщення тимчасових споруд на території смт Макарів, сіл Зурівка, Калинівка, Фасівочка та їх зовнішній вигляд що узгоджується за результатами проведених громадських обговорень.

Макарівська селищна рада продовжує опрацювання пропозицій мешканців та підприємців щодо визначення місць розміщення тимчасових споруд у Комплексній схемі на офіційному сайті http://makrada.org.ua/.

Розробником змін до комплексної схеми тимчасових споруд є Комунальне підприємство Макарівської районної ради «Макарівське госпрозрахункове проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро».

Метою проекту рішення є:

забезпечення права суб’єктів господарювання на розташування тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності, забезпечення права органів місцевого самоврядування на оформлення паспорту прив’язки тимчасової споруди, дотримання передбачених законодавством норм та правил, встановлення вимог до утримання тимчасових споруд, здійснення благоустрою та озеленення прилеглих територій, розвиток ринку праці, розширення сфери торгівлі та послуг; створення передумови для застосування на території смт Макарів, сіл Зурівка, Калинівка, Фасівочка Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21 жовтня 2011 року № 244.

Зауваження та пропозиції приймаються протягом одного місяця з дати опублікування оголошення у письмовому вигляді Макарівською селищною радою за адресою: вул. Димитрія Ростовського, 30, смт Макарів, тел. 0457860864.

© 2014 Макарівська селищна рада. Всі права захищено.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free