01
01
В'їзний знак до смт. Макарів
02
02
Макарівська селищна рада
03
03
Будинок культури
04
04
Свято-Дмитріївська церква та пам'ятник Святителю Дмитрію Ростовскому

Макарівська селищна рада

ПРО ВИЗНАЧЕННЯ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ ДЛЯ УЧАСТІ В ПРОЕКТІ РЕІМБУРСАЦІЇ ПРЕПАРАТІВ ІНСУЛІНУ НА ТЕРИТОРІЇ МАКАРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

ПРО ВИЗНАЧЕННЯ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ ДЛЯ УЧАСТІ В ПРОЕКТІ РЕІМБУРСАЦІЇ ПРЕПАРАТІВ ІНСУЛІНУ НА ТЕРИТОРІЇ МАКАРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

bilku1.jpegВідповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23.03.2016 №239 «Деякі питання відшкодування вартості препаратів інсуліну» та з метою забезпечення доступності лікарських засобів на території населених пунктів Макарівської селищної територіальної громади, Макарівська селищна рада повідомляє про визначення суб’єктів господарювання, які будуть здійснювати відпуск препаратів інсуліну на підставі рецептів на препарати інсуліну, виписаних закладами охорони здоров’я за місцем диспансерного обліку пацієнта згідно з реєстром пацієнтів, що потребують інсулінотерапії.

  Перелік документів, які необхідно подати:

 -лист-пропозиція про бажання укласти договір про відшкодування вартості

 препаратів інсуліну хворим на цукровий діабет;

- ліцензія на роздрібну торгівлю лікарськими засобами;

-виписка з ЄДР;

-перелік інсулінів, які підлягають відшкодуванню, із зазначенням ціни в межах референтних станом на 01.01.2021 року.

 Перевага буде надаватися тим суб’єктам господарювання, які відповідатимуть вищезазначеним вимогам та запропонують найнижчі ціни.

 Документи подавати до 21.01.2021 у відділ економічного розвитку та управління комунальним майном Макарівської селищної ради за адресою смт Макарів вул. Гагаріна, 7, 1 поверх, кабінет №1. Довідки за телефоном: 0990211272.

© 2014 Макарівська селищна рада. Всі права захищено.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free