01
01
В'їзний знак до смт. Макарів
02
02
Макарівська селищна рада
03
03
Будинок культури
04
04
Свято-Дмитріївська церква та пам'ятник Святителю Дмитрію Ростовскому

Макарівська селищна рада

Про продовження карантину та послаблення протиепідемічних заходів

makrada vikin komitet1

Рішення

27 травня 2020 року

030

смт Макарів

 

Про продовження карантину

та послаблення протиепідемічних заходів

Відповідно до статей 17, 29, 30 Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб", постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 "Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів", з метою запобігання поширенню на території Макарівської селищної ради гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, керуючись статтями 40, 59 та 73 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет Макарівської селищної ради вирішив:

1. Викладене у протоколах позачергових засідань Макарівської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 22 травня 2020 року № 19 та від 25 травня 2020 року № 20 взяти до відома та врахування у роботі.

2. Внести зміни до рішення виконавчого комітету Макарівської селищної ради від 08.05.2020 № 029 "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Макарівської селищної ради від 17.03.2020 № 017 "Про запобігання поширенню на території Макарівської селищної ради гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2", замінивши у тексті рішення цифри і слово "22 травня" цифрами і словом "22 червня".

3. Запровадити послаблення протиепідемічних заходів на території Макарівської селищної ради за умови дотримання протиепідемічних вимог, встановлених постановами Головного державного санітарного лікаря України, та дозволити:

3.1. Регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення автомобільним транспортом у приміському, міжміському внутрішньорайонному сполученні за умови перевезення пасажирів у межах кількості місць для сидіння, передбаченої технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на цей транспортний засіб.

3.2. Роботу закладів дошкільної освіти за умови забезпечення протиепідемічних заходів на період карантину відповідно до вимог наказу Міністерства охорони здоров’я України від 24 березня 2016 року № 234 «Про затвердження Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів», наказу Міністерства охорони здоров’я України та Міністерства освіти і науки України від 17 квітня 2006 року №298/227 «Про затвердження Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах» та з урахуванням Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), затверджених постановою Головного санітарного лікаря України від 21.05.2020 № 25 та спрямованих на запобігання ускладнення епідемічної ситуації внаслідок поширення коронавірусної хвороби (COVID-19):

3.2.1. керівникам дошкільних навчальних закладів Макарівської селищної ради Вербицькій К.В., Мазепі Т.П., Поливач Г.Д., Шумак Т.В. в термін до 15 червня 2020 року забезпечити виконання рекомендацій Головного державного санітарного лікаря України щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину;

3.2.2. відвідування дітьми закладів дошкільної освіти відновити після проведення оцінки ризиків щодо спроможності закладу забезпечити належне виконання рекомендацій Головного державного санітарного лікаря України щодо організації протиепідемічних заходів на період карантину за участі представників Макарівської селищної ради та Макарівського РУ ГУ Держпродспоживслужби в Київській області.

3.3. Діяльність готелів (крім функціонування ресторанів у готелях) за умови забезпечення протиепідемічних заходів при роботі готелів на період карантину.

3.4. Проведення спортивних заходів без глядачів, в яких беруть участь не більше ніж 50 осіб, за умови забезпечення протиепідемічних заходів на період карантину.

3.5. Проведення релігійних заходів за умови забезпечення протиепідемічних заходів на період карантину.

4. Попередити керівників підприємств, установ, організацій, закладів незалежно від форми власності та підпорядкування про персональну відповідальність за виконання цього рішення.

5. Керуючому справами (секретарю) виконавчого комітету Макарівської селищної ради Вовкулі С.І., підбирачу довідкового та інформаційного матеріалу Макарівської селищної ради Проценко А.О. забезпечити анонсування та висвітлення інформації про прийняте рішення.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника Макарівського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Омельченко Л.С.

Селищний голова                                                   В.Я. Токар

 


 

© 2014 Макарівська селищна рада. Всі права захищено.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free