01
01
В'їзний знак до смт. Макарів
02
02
Макарівська селищна рада
03
03
Будинок культури
04
04
Свято-Дмитріївська церква та пам'ятник Святителю Дмитрію Ростовскому

Макарівська селищна рада

початок процедури розгляду і врахування пропозицій громадськості

 

ПОВІДОМЛЕННЯ
про оприлюднення та початок процедури розгляду і врахування
пропозицій громадськості у проекті документу державного планування та
звіту про його стратегічну екологічну оцінку

 

1.Повна назва документа державного планування, що пропонується, мета та стислий виклад його змісту.
Повна назва документа державного планування –Детальний план території земельних ділянок для розміщення станції технічного обслуговування в селищі Макарів Макарівського району Київської області (далі – Детальний план).
Замовник Детального плану – Макарівська селищна рада.
Розробник Детального плану – ДП «УКРНДПІЦИВІЛЬБУД».
Метою розроблення детального плану є визначення планувальної організації території, для розміщення станції технічного обслуговування з підсобними приміщеннями з врахуванням даних державного земельного кадастру суміжних ділянок.
Ділянка, що призначена для нового будівництва центру обслуговування автомобілів розміщена на земельній ділянці по вул Дорожня, 33 в селищі Макарів Макарівського району Київської області.
Територія межує:
• з північного заходу – база відпочинку;
• з півдня – червоними лініями вулиці;
• зі сходу – червоними лініями вулиці.
2.Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:
Макарівська селищна рада Макарівського району Київської області (08001, селище Макарів, вул. Димитрія Ростовського, 30).
3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:
а) дата початку та строки здійснення процедури:
- відповідно до ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадське обговорення у процесі стратегічної екологічної оцінки Детального плану та звіту про стратегічну екологічну оцінкурозпочатоз дня його оприлюднення на офіційному веб-сайті Макарівської селищної ради, а самез 27листопада 2020 рокуі триватиме до 27грудня 2020 року
Ознайомитись з проектомДетального плану та звіту про його стратегічну екологічну оцінку можна за посиланням:
https://drive.google.com/drive/folders/1Brkpvj8i8SgD3vNPG38TOIbfWJytCB59
б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо):
- громадськість безпосередньо приймає участь у запланованих громадських слуханнях та шляхом подання письмових (або в електронному вигляді) зауважень і пропозицій до Детального плану та звіту про його стратегічну екологічну оцінку із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, особистим підписом.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення):
- громадські слухання заплановані на 09.12.2020 о 14-00 за адресою: 08001, селище Макарів, вул. Димитрія Ростовського, 30 в приміщені селищної ради. З метою запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короно вірусом SARS-CoV-2, захід буде проводитися з урахуванням обмежувальних заходів, що діють під час карантину на території Макарівської селищної рада.
г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:
-Макарівська селищна рада Макарівського району Київської області (08001, селище Макарів, вул. Димитрія Ростовського, 30) е-пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреса та строки подання зауважень і пропозицій:
-Макарівська селищна рада, за адресою: 08001, селище Макарів, вул. Димитрія Ростовського, 30 е-пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;
-Відповідальна особа: Калмиков Є.М. тел.0457852976;
-Зауваження приймаються з 27листопада 2020 року і до 27грудня 2020.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:
- Макарівська селищна рада.

4) необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування:
Підстави для проведення транскордонних консультацій відсутні.

© 2014 Макарівська селищна рада. Всі права захищено.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free