01
01
В'їзний знак до смт. Макарів
02
02
Макарівська селищна рада
03
03
Будинок культури
04
04
Свято-Дмитріївська церква та пам'ятник Святителю Дмитрію Ростовскому

Макарівська селищна рада

Nestle і компанія з управління відходами Veolia запустили проект з роздільного збору та переробки сміття в Україні

 

 

 1 1

Nestle і компанія з управління відходами Veolia запустили проєкт 

з роздільного збору та переробки сміття в Україні

 

В рамках проєкту вартістю майже 60 млн гривень компанії встановлять понад 200 контейнерів для роздільного збору скла, пластику, паперу і металу в трьох містах Київської області.

Компанія Nestle і компанія з управління відходами Veolia запустили проєкт з роздільного збору та переробки сміття в Україні, в рамках якого до кінця осені 2020 року планують встановити понад 200 контейнерів  для скла, пластику, паперу і металу в трьох населених пунктах Київської області.

Про це повідомив генеральний директор Nestle в Україні і Молдові Алессандро Дзанеллі під час офіційного відкриття проекту в селищі Макарів.

«Питання переробки пластику та інших відходів - одна з головних проблем людства. Наша компанія взяла на себе зобов'язання до 2025 року повністю перейти на упаковку з матеріалів, придатних до переробки або повторного використання. Однак для ефективного вирішення проблеми важливо не тільки створити інноваційну упаковку, а й побудувати ефективну систему збору та переробки відходів на національному рівні», - сказав він.

Дзанеллі підкреслив, що всі три діючі заводи Nestle в Україні вже звели до нуля вивезення сміття на звалища – всі відходи виробництва переробляються. Тому, за його словами, проєкт з роздільного збору відходів є важливою трансформацією українських міст, де необхідна спільна робота всіх зацікавлених сторін - як держави й бізнесу, так і громадянського суспільства та споживачів.

Компанії Nestle і Veolia за підтримки місцевих органів влади інвестують в проєкт майже 60 млн гривень і протягом п'яти років створять інфраструктуру для збору понад 40 тон відходів на місяць в населених пунктах Макарів, Нові та Старі Петрівці.

«Мета нашого партнерства - зробити роздільний збір відходів значним кроком на шляху до створення системи комплексного поводження з твердими побутовими відходами, з максимальним вилученням вторинної сировини. Також я сповнений надії, що цей пілотний проєкт буде служити яскравим прикладом і для інших українських міст, містечок і селищ», - розповів директор підприємств Veolia в Україні Олександр Королюк.

У компанії пояснили, що мінімум раз в тиждень тверді відходи будуть вивозитися на сортувальні станції, де вони будуть розібрані за фракціями і відправлені на спеціалізовані заводи, які займаються переробкою тієї чи іншої сировини або виду пластику. 

Під час офіційного відкриття проєкту селищний голова Макарова Вадим Токар подякував компаніям-партнерам за запуск проєкту і зазначив, що місцева громада, зі свого боку, докладе максимум зусиль, аби зменшити кількість побутових відходів і залишити майбутнім поколінням чисте довкілля.

Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/ecology/nestle-i-kompaniya-z-upravlinnya-vidhodami-veolia-zapustili-proekt-z-rozdilnogo-zboru-ta-pererobki-smittya-v-ukrajini-11148428.html

 


© 2014 Макарівська селищна рада. Всі права захищено.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free