01
01
В'їзний знак до смт. Макарів
02
02
Макарівська селищна рада
03
03
Будинок культури
04
04
Свято-Дмитріївська церква та пам'ятник Святителю Дмитрію Ростовскому

Макарівська селищна рада

намір здійснити зміну діючого тарифу на послуги з утримання будинків

Повідомлення

про намір здійснити зміну діючого тарифу на послуги

з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

в смт Макарів та с. Калинівка Макарівського району Київської області

На виконання вимог Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 № 130, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 26 червня 2018 р. за № 753/32205, КП "Макарів ВУЖКГ" даним повідомленням інформує споживачів про намір змінити тариф на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій в смт Макарів та с. Калинівка Макарівського району Київської області, встановлений рішенням виконавчого комітету Макарівської селищної ради від 22.11.2018 № 101 "Про затвердження цін (тарифів) щодо оплати комунальних послуг", шляхом його зменшення.

Зміна тарифу пов'язана з виключенням послуги з вивезення побутових відходів (збирання, зберігання, перевезення, перероблення, утилізація, знешкодження та захоронення) зі складу послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій в смт Макарів та с. Калинівка Макарівського району Київської області згідно з рішенням виконавчого комітету Макарівської селищної ради від 16.06.2020 № 042 "Про виключення послуги з вивезення побутових відходів зі складу послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій в смт Макарів та с. Калинівка Макарівського району Київської області".

Змінений тариф вводиться в дію з 01 липня 2020 року.

Розмір тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій в смт Макарів та с. Калинівка Макарівського району Київської області зі змінами наведено у таблиці, що додається.

 


Файли для завантаження
ФайлОписРозмір файла:Створено
Скачати цей файл (Зниження тарифів.xls)Зниження тарифівЗниження тарифів575 Кб2020-06-17 16:50
© 2014 Макарівська селищна рада. Всі права захищено.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free