01
01
В'їзний знак до смт. Макарів
02
02
Макарівська селищна рада
03
03
Будинок культури
04
04
Свято-Дмитріївська церква та пам'ятник Святителю Дмитрію Ростовскому

Макарівська селищна рада

ПЕРЕХІД НА ЕЛЕКТРОННІ ЛИСТКИ НЕПРАЦЕЗДАТНОСТІ: ЯКІ ЗМІНИ ОЧІКУЮТЬСЯ ДЛЯ СТРАХУВАЛЬНИКІВ ТА ЗАСТРАХОВАНИХ ОСІБ

З 1 червня 2021 року розпочато поетапний перехід з паперових листків непрацездатності на електронні. В повному обсязі старт планується з 1 вересня 2021 року.
Електронний листок непрацездатності (далі – е-лікарняний) - це аналог паперового листка непрацездатності, що формується (видається) за допомогою програмних засобів з електронного реєстру листків непрацездатності на підставі медичного висновку про тимчасову непрацездатність і реєструється за єдиним реєстраційним номером листка непрацездатності в Реєстрі електронних документів. Він є підставою для звільнення від роботи, оплати перших 5 днів тимчасової непрацездатності, призначення матеріального забезпечення та надання соціальних послуг відповідно до законодавства про загальнообов’язкове державне соціальне страхування.
Формує та веде даний реєстр Пенсійний фонд України (ПФУ). Він же і є володільцем даних. Суб’єктами інформаційного обміну є Національна служба здоров’я України, Пенсійний фонд України, Фонд соціального страхування.

Детальніше: ПЕРЕХІД НА ЕЛЕКТРОННІ ЛИСТКИ НЕПРАЦЕЗДАТНОСТІ: ЯКІ ЗМІНИ ОЧІКУЮТЬСЯ ДЛЯ СТРАХУВАЛЬНИКІВ ТА...

Конкурс з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Макарівська селищна рада оголошує конкурс з відбору суб'єктів оціночної діяльності, яких буде залучено до проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, що підлягає продажу

Мета проведення експертної грошової оцінки:
Визначення ринкової вартості земельної ділянки комунальної власності з метою передачі її у приватну власність шляхом продажу.

Найменування об’єктів оцінки:
Об’єкт 1: забудована земельна ділянка (надана в оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі), площею 0,0240 га; місцезнаходження: смт Макарів, вул. Дорожна, 30-а; нормативна грошова оцінка – 84977,14 грн.

Для участі у конкурсі потрібно подати конкурсну документацію, яка подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка «На конкурс з відбору виконавців послуг з виконання робіт з оцінки земель» із зазначенням об’єкта та дати проведення конкурсу. У конверті мають міститися підтверджуючі документи з їх описом (прошиті, пронумеровані та скріплені підписом уповноваженої особи та печаткою претендента) та конверт з конкурсною пропозицією.

Детальніше: Конкурс з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Засідання виконавчого комітету Макарівської селищної ради

17 червня 2021 року відповідно до розпорядження Макарівського селищного голови від 14.06.2021 № 113 відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Макарівської селищної ради восьмого скликання, яке пройде в адміністративній будівлі будинку культури Наливайківської сільської ради за адресою: Київська обл., Бучанський р-н, с. Наливайківка, вул. Центральна, 96-Б. Засідання розпочнеться о 14.00 годині.

На порядок денний засідання винесено наступні питання:

Детальніше: Засідання виконавчого комітету Макарівської селищної ради

Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

Чи застосовуються штрафні санкції за несвоєчасне подання податкової звітності у період карантину

Відповідно до п. 120.1 ст. 120 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) неподання (крім випадків, якщо податкова декларація не подається відповідно до п. 49.2 ст. 49 ПКУ) або несвоєчасне подання платником податків або іншими особами, зобов’язаними нараховувати і сплачувати податки та збори, платежі, контроль за сплатою яких покладено на контролюючі органи, податкових декларацій (розрахунків), а також іншої звітності, обов’язок подання якої до контролюючих органів передбачено ПКУ, – тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 340 грн., за кожне таке неподання або несвоєчасне подання.
Ті самі дії, вчинені платником податків, до якого протягом року було застосовано штраф за таке порушення, – тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 1020 грн. за кожне таке неподання або несвоєчасне подання.

Детальніше: Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

Дія. Цифрова освіта

Міністерство цифрової трансформації України (далі – Мінцифра) на виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 12.06.2020 № 471, запустило національний проєкт з цифрової грамотності: Дія. Цифрова освіта.
Основна ціль проєкту: «Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно здобути».
У листопаді 2020 року Мінцифра вперше запустила національний тест на цифрову грамотність – Цифрограм 1.0. Це була бета-версія тесту, який надав можливість кожному громадянину дізнатися свій особистий рівень цифрової грамотності. Наразі, запущено удосконалену версію Цифрограм 2.0 (https://osvita.diia.gov.ua/digigram).

Детальніше: Дія. Цифрова освіта

© 2014 Макарівська селищна рада. Всі права захищено.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free