01
01
В'їзний знак до смт. Макарів
02
02
Макарівська селищна рада
03
03
Будинок культури
04
04
Свято-Дмитріївська церква та пам'ятник Святителю Дмитрію Ростовскому

Макарівська селищна рада

Засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Липівського навчально-виховного об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Макарівської селищної ради

09 липня 2021 року у відділі освіти, молоді, фізичної культури і спорту Макарівської селищної ради відбулось перше засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора Липівського навчально-виховного об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Макарівської селищної ради. До участі в конкурсі допущено 1 особу.

Файли для завантаження
ФайлОписРозмір файла:Створено
Скачати цей файл (prot.1_lyp_osvita.zip)prot.1_lyp_osvita.zipПРОТОКОЛ №1 засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Липівського навчально-виховного об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Макарівської селищної ради8 Кб2021-07-09 12:44

Роз’яснення для страхувальників щодо поетапного впровадження електронної форми листків непрацездатності

До відома страхувальників!

Доводимо до вашого відома, що 04.06.2021 набув чинності наказ Міністерства охорони здоров’я України від 01.06.2021 № 1066 «Деякі питання формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність та проведення їхньої перевірки», яким затверджено ряд документів:
1) Порядок формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність в Реєстрі медичних висновків в електронній системі охорони здоров’я;
2) Порядок здійснення Фондом соціального страхування України перевірок обґрунтованості видачі та продовження листків непрацездатності;
3) Інструкцію по роботі з медичними висновками про тимчасову непрацездатність в Реєстрі медичних висновків в електронній системі охорони здоров’я та листками непрацездатності на період дії перехідної моделі;

Детальніше: Роз’яснення для страхувальників щодо поетапного впровадження електронної форми листків...

Засідання комісії

Сьогодні (08.07.2021) на засіданні Комісії з питань формування пропозицій стосовно потреб щодо спрямування субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування було сформовано та затверджено список дітей, що перебувають на квартирному обліку (6 осіб), для придбання їм житла.

Орієнтовна сума грошової компенсації становить: 2 607 906 грн.

Свято Івана Купала

Ввечері 6 липня в макарівському Панському парку грали і співали. Макарівська громада за народними традиціями зустрічала свято Івана Купала.

Щоразу доводимо, що народний фольклор і обряди - це те, що об'єднує мешканців, що дає заряд енергії. Всі, хто вчора завітав у Панський парк, мали можливість пересвідчитися у цьому.

Організували та провели свято відділ культури та комунальний заклад «Центр культури і дозвілля», на чолі з Людмилою Колос.

   

Засідання комісії з розгляду питань надання соціальної матеріальної допомоги

У рамках реалізації Комплексної програми «Турбота» на 2021 рік, Комісією з розгляду питань надання соціальної матеріальної допомоги мешканцям Макарівської селищної територіальної громади, розглянуто 16 заяв громадян щодо надання допомоги.
Розмір соціальної матеріальної допомоги встановлено диференційовано, в індивідуальному порядку, залежно від тяжкості хвороб заявників. Загальна сума виплат 101 000 гривень.
Засідання комісії відбулося 5 липня під головуванням заступника селищного голови Богдана Живаги.

© 2014 Макарівська селищна рада. Всі права захищено.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free