01
01
В'їзний знак до смт. Макарів
02
02
Макарівська селищна рада
03
03
Будинок культури
04
04
Свято-Дмитріївська церква та пам'ятник Святителю Дмитрію Ростовскому

Макарівська селищна рада

Ремонт доріг

Проблема стану доріг на території Макарівської громади була і залишається актуальною.

В цьому році селищною радою залучено кошти для ремонту дорожнього покриття шляхом виготовлення проектно-кошторисної документації на ряд об’єктів благоустрою.

На сьогоднішній день капітальний ремонт дорожнього покриття проведено в с. Андріївка, Плахтянка та Ніжиловичі.

Благоустрій с. Рожів

Зупинку громадського транспорту у селі Рожів оновили та розфарбували синьо-жовтими кольорами, розписали соняшниками і калиною, центральну частину - прикрасили тризубом.
«Такий подарунок ми зробили до Дня Конституції України, - гордо повідомив староста села Микола Чапік. - Спільними зусиллями Макарівської селищної ради та учнів-семикласників села у нас з’явився патріотичний об’єкт. У цих дитячих малюнках вбачається мирне життя, якого так не вистачає Україні, а також любов до Батьківщини».
Приємно, що місцева молодь позитивно реагує та підтримує креативні зміни у своєму селі.
Закликаємо всіх жителів громади долучатися та робити своє рідне село кращим!

Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

На «гарячій лінії» йшлося про легалізацію трудових відносин

Нещодавно в Макарівській ДПІ ГУ ДПС у Київській області проведено сеанс телефонного зв’язку „гаряча лінія” з начальником ДПІ Лілею Джигою .
Основними питаннями, які задавали громадяни були вплив заробітної плати « в конвертах» на розмір пенсії, куди необхідно звертатися у разі порушення трудових прав. Також задавались питання щодо оформлення працівників на роботу та порядок надання повідомлення до органів ДПС про прийняття працівника на рботу.
Кожному додзвонювачу було надано повну та вичерпну відповідь по заданій темі заходу, а саме щодо питань легалізації трудових відносин.

Детальніше: Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

22 червня в Україні – День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни

У цей день ми вшановуємо мільйони українців, життя яких обірвала Друга світова війна. Вона увірвалась в кожну домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.
Ми маємо зберегти пам'ять про тих, хто відстояв перемогу в цій війні, тих, хто став жертвою гітлерівського режиму.

Вічна пам'ять загиблим.

Розпочалась реалізація заходів щодо забезпечення пожежної безпеки у комунальних закладах соціальної сфери та закладах освіти Макарівської громади

З метою захисту дітей від впливу небезпечних факторів пожежі та їх наслідків КЗ МЦ «Промінь надії» уклав договір про встановлення системи мовленнєвого оповіщення про пожежу.

© 2014 Макарівська селищна рада. Всі права захищено.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free