01
01
В'їзний знак до смт. Макарів
02
02
Макарівська селищна рада
03
03
Будинок культури
04
04
Свято-Дмитріївська церква та пам'ятник Святителю Дмитрію Ростовскому

Макарівська селищна рада

Відділ державного архітектурно-будівельного контролю Макарівської селищної ради повідомляє

Керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 23.05.2011 р. № 553 «Про затвердження Порядку здійснення державного архітектурно-будівельного контролю» відділ державного архітектурно-будівельного контролю Макарівської селищної ради повідомляє про проведення позапланової перевірки дотримання вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, державних стандартів та правил на об’єкті містобудування, розташованого за адресою: Київська обл., Бучанський район (бувший Макарівський), с. Калинівка, вул. Київська, власником якої є Олєйнік Лілія Вікторівна.
Необхідні консультації та роз’яснення можна отримати за тел. (04578) 60818 у відділі державного архітектурно-будівельного контролю Макарівської селищної ради Київської області по вул. Довженка,18, смт Макарів.

ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

В середу, 21 липня, починаючи з 10:00, Голова Бучанської районної державної адміністрації Микола Миколайович Ляшенко здійснюватиме особистий прийом громадян у приміщенні Макарівської селищної ради.

Підсумки конкурсу на заміщення вакантної посади директора Липівського НВО

У зв’язку з достроковим закінченням контракту директора Липівського навчально-виховного об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок», 04 червня 2021 року Відділом освіти, молоді, фізичної культури і спорту Макарівської селищної ради було оголошено конкурс на заміщення вакантної посади директора вказаного освітнього закладу.
Наказом Відділу освіти, молоді, фізичної культури і спорту Макарівської селищної ради «Про внесення змін та затвердження складу конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Липівського НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Макарівської селищної ради» від 15.07.2021 року №147 було затверджено конкурсну комісію у складі голови комісії: Волощенко І.М. - начальника Відділу освіти, молоді, фізичної культури і спорту Макарівської селищної ради, та членів комісії:

Детальніше: Підсумки конкурсу на заміщення вакантної посади директора Липівського НВО

Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

До місцевих бюджетів платники Київщини спрямували 8,7 млрд грн

Одним із важливих джерел доходів бюджетів органів місцевого самоврядування є місцеві податки і збори. У січні – червні 2021 року до місцевих бюджетів від платників податків надійшло 8,7 млрд гривень. Про це повідомила начальник ГУ ДПС у Київській області Олена Виноградова. Вона зазначила, що порівняно з відповідним показником минулого року, показник зріс на 21% або півтора мільярди гривень.
Найбільше коштів для розвитку місцевих громад внесено платниками податків Бучанського району – 2 млрд грн, Білоцерківського – 1,3 млрд грн та Броварського – 1,2 млрд грн.
У розрізі основних платежів наразі до місцевих скарбниць сплачено 5,7 млрд грн податку на доходи. Темп приросту при цьому склав 23%, тобто додатково надійшло більше 1 млрд грн.
Платники податку на землю за півроку спрямували 743,3 млн грн, додатково наповнивши скарбниці на 66 млн грн у порівнянні з минулочіним показником.

Детальніше: Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

Відділ державного архітектурно-будівельного контролю Макарівської селищної ради повідомляє

Керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 23.05.2011 р. № 553 «Про затвердження Порядку здійснення державного архітектурно-будівельного контролю» відділ державного архітектурно-будівельного контролю Макарівської селищної ради повідомляє про проведення позапланової перевірки дотримання вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, державних стандартів та правил на об’єкті містобудування, розташованого за адресою: Київська обл., Бучанський р-н (бувший Макарівський), смт Макарів, вул. Гончара Олеся, власником якої є Міроян Наталія Василівна.
Необхідні консультації та роз’яснення можна отримати за тел. (04578) 60818 у відділі державного архітектурно-будівельного контролю Макарівської селищної ради Київської області по вул. Довженка,18, смт Макарів.

© 2014 Макарівська селищна рада. Всі права захищено.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free