01
01
В'їзний знак до смт. Макарів
02
02
Макарівська селищна рада
03
03
Будинок культури
04
04
Свято-Дмитріївська церква та пам'ятник Святителю Дмитрію Ростовскому

Макарівська селищна рада

Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

Як підтвердити статус податкового резидента он-лайн

Форма довідки-підтвердження статусу податкового резидента України (далі – Довідка) визначена наказом ДПА України від 12.04.2002 № 173 «Про підтвердження статусу податкового резидента України» зі змінами та доповненнями (далі – Наказ № 173).
Згідно з п. 2 Наказу № 173 Довідку видає державна податкова інспекція за місцезнаходженням юридичної особи (місцем проживання фізичної особи) на своєму бланку протягом 10-ти робочих днів з моменту подання письмового звернення такої особи.
Звернення щодо отримання Довідки може бути подано особисто заявником, уповноваженою на це особою або надіслано поштою.
Довідка видається для підтвердження, що особа є платником податків в Україні і є резидентом України у розумінні договору про уникнення подвійного оподаткування між Україною та відповідною країною.
Довідка діє в межах календарного року та потребує щорічного її оновлення.
Згідно з п. 42 прим. 1. 2 ст. 42 прим. 1 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) Електронний кабінет забезпечує можливість реалізації платниками податків прав та обов’язків, визначених ПКУ та іншими законами, контроль за дотриманням яких покладено на контролюючі органи, та нормативно-правовими актами, прийнятими на підставі та на виконання ПКУ та інших законів, контроль за дотриманням яких покладено на контролюючі органи, в тому числі, шляхом, зокрема подання звернень.
Меню «Листування з ДПС» приватної частини Електронного кабiнету дозволяє надіслати лист (запит тощо) до відповідного органу ДПС.

Детальніше: Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

Податкові новації, декларування та електронні сервіси – тема семінару - практикуму

Нещодавно в Макарівській ДПІ ГУ ДПС у Київській області відбувся семінар – практикум для платників податків, на якому податківці розповіли про податкові новації, які вступили в дію з початком нового року, про Деклараційну кампанію 2021, а також електронні сервіси від ДПС, які розвиваються та стають доступнішими та актуальними для сучасних платників.
Присутнім нагадали про кампанію декларування доходів, отриманих протягом минулого року, яка стартувала з 1 січня 2021 року. Зокрема, звернули увагу платників, у кого виникає необхідність подання декларації про доходи, граничні строки подання декларації за звітний рік, а також місця та способи подання такої декларації.
Також було наголошено, що найпопулярнішим сервісом і засобом для співпраці з Податковою службою є «Електронний кабінет платника», який поєднав у собі ряд можливостей (сплата податків, подання звітності, заяв, декларацій в режимі онлайн, недопущення помилок тощо). Сервіс знаходиться у відкритому доступі, його легко знайти за допомогою пошукових систем, задавши запит «Електронний кабінет ДПС», або перейти за посиланням cabinet.tax.gov.ua.

Детальніше: Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

Велике будівництво

Київська область: відремонтовано 5 км дороги та шляхопровід на Р-03 Північно-Східний обхід м.Києва

- У 2020 році в рамках програми Президента «Велике будівництво» на дорозі Р-03 оновлено ділянки дороги та відремонтовано шляхопровід через залізницю.
- Дорога загальною протяжністю 26,4 км має стратегічне значення для Київського регіону та Бориспільського району в цілому, адже сполучає між собою два міжнародні автошляхи М-03 Київ — Харків — Довжанський та М-01 Київ — Чернігів — Нові Яриловичі. Фактично весь вантажний транспорт рухається в обхід м. Бориспіль цією дорогою.
- 5 км дороги було оновлено протягом 2020 року, включно зі шляхопроводом через залізничну колію довжиною 114 метрів. Для повного оновлення цієї дороги необхідно відремонтувати ще 13 км.
- У рамках виконання ремонтних робіт було посилено дорожній одяг на основному проїзді, укріплено узбіччя, відремонтовано водопропускні труби, влаштовано два шари асфальтобетонного покриття, встановлено дорожні знаки.
- У 2021 році, враховуючи стратегічне значення дороги, продовжимо її ремонт на найбільш зруйнованих ділянках.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»

Будьте в курсі новин Державної податкової служби!
Друзі, підписуйтеся на офіційні сторінки Державної податкової служби України у соціальних мережах, де ви зможете переглянути новини, актуальні роз'яснення податкових новацій, а також інфографіки та коментарі керівництва та фахівців служби!
Буде корисно та цікаво!
https://t.me/tax_gov_ua
https://www.youtube.com/TaxUkraine
https://www.facebook.com/TaxUkraine
Спілкуйтеся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»:
https://t.me/infoTAXbot

Які фінансові санкції передбачено з 1 січня 2021 року у разі незастосування реєстратора розрахункових операцій?

Детальніше: Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ МАКАРІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

«Якщо ви чітко не знаєте, куди хочете потрапити – скоріше за все ви опинитеся не в тому місці, де хотілося б бути», - цей вислів Конфуція якнайкраще описує необхідність здійснення стратегічного планування.

Ми – молода громада, яка тільки почала свій шлях. Головне наше завдання – це реальні зміни на краще у житті кожної людини, що мешкає у громаді, а відповідно - і громади в цілому. У нас є велике бажання змінити життя кожного мешканця на краще, навчитися працювати задля спільного добробуту.

Для гармонійного розвитку громади важливо своєчасно та професійно визначити стратегічні цілі розвитку. За консультативної підтримки «U-LEAD з Європою» ми вирішили створити один із найважливіших документів для розвитку громади - Стратегію розвитку Макарівської селищної територіальної громади до 2027 року.

Проте, зазначений документ буде реалістичним лише за однієї умови, якщо його напишемо ми самі і для себе. Наша громада - це 49 населених пунктів, близько 28 тисяч населення. Кожен населений пункт має свою історію, інфраструктуру, ресурси, традиції, надбання та відповідно своє бачення майбутнього та пріоритетів розвитку. Тому сьогодні, як ніколи, важливо сформувати спільне бачення майбутнього для усієї громади. Лише долучившись до розробки цього важливого документу, можна досягти бажаних результатів.

Детальніше: ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ МАКАРІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

© 2014 Макарівська селищна рада. Всі права захищено.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free