01
01
В'їзний знак до смт. Макарів
02
02
Макарівська селищна рада
03
03
Будинок культури
04
04
Свято-Дмитріївська церква та пам'ятник Святителю Дмитрію Ростовскому

Макарівська селищна рада

ОДНОРАЗОВА ДОПОМОГА БАГАТОДІТНИМ МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИМ СІМЯМ ДО 1 ВЕРЕСНЯ

З метою підтримки багатодітних малозабезпечених сімей Уряд запровадив у 2021 році виплату одноразової грошової допомоги на дітей з багатодітних малозабезпечених сімей для підготовки до навчального року у сумі 2 000 гривень на кожну дитину, яка станом на 1 серпня 2021 року має вік 6 - 18 років (включно).
Виплата одноразової грошової допомоги буде проведена органами соціального захисту населення за матеріалами справ одержувачів державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям з числа багатодітних сімей без звернення таких одержувачів.

Повідомлення про намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення

На виконання вимог Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 № 130, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 26 червня 2018 р. за № 753/32205, КП "Макарів ВУЖКГ" даним повідомленням інформує споживачів про намір встановити на 2022 рік тарифи на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, що надаються Комунальним підприємством "Макарівське виробниче управління житлово-комунального господарства" Макарівської селищної ради (структура тарифів додається), у розмірі:
– з централізованого водопостачання (крім споживачів житлових будинків № 62 та № 64 по вул. Димитрія Ростовського, № 1 та № 1 А по вул. Садова в смт Макарів, житлових будинків № 113 та № 115 по вул. Київська, № 4 та № 8 по вул. Спортивна в с. Калинівка) - 15,30 грн./куб.м (з ПДВ);
– з централізованого водопостачання для споживачів житлових будинків № 62 та № 64 по вул. Димитрія Ростовського, № 1 та № 1 А по вул. Садова в смт Макарів - 19,10 грн./куб.м (з ПДВ);
– з централізованого водопостачання для споживачів житлових будинків № 113 та № 115 по вул. Київська, № 4 та № 8 по вул. Спортивна в с. Калинівка - 18,50 грн./куб.м (з ПДВ);
– з централізованого водовідведення - 11,80 грн./куб.м (з ПДВ).

Детальніше: Повідомлення про намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги централізованого водопостачання...

Збір проєктних ідей

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ МАКАРІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Оголошуємо збір проєктних ідей до реалізації Плану дій Стратегії розвитку Макарівської селищної територіальної громади на період до 2027 року.
Якщо Ви прагнете бачити Макарівську селищну територіальну громаду привабливою для розвитку малого й середнього бізнесу, залучення інвесторів, а відтак зростання добробуту громади; енергоефективною та дружньою до довкілля; територією відкритої влади і ефективного управління, націленої на співпрацю та розвиток громади; територією якісної освіти, медицини, культурного різноманіття, яка цінує історичну спадщину.
ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО СТВОРЕННЯ СВОЄЇ ПРОЄКТНОЇ ІДЕЇ!
Важливо щоб ваші ідеї відповідали стратегічним цілям, які схвалили на засіданні робочої групи з розробки Стратегії розвитку Макарівської селищної територіальної громади на період до 2027 року:

Детальніше: Збір проєктних ідей

Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

Одноразове (спеціальне) добровільне декларування: хто та коли подає

15 червня Верховна Рада ухвалила у другому читанні та в цілому законопроєкт «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету».
Відповідно до Закону, одноразове (спеціальне) добровільне декларування проводиться з 1 вересня 2021 року до 1 вересня 2022 року (далі – період одноразового (спеціального) добровільного декларування) та передбачає сплату збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування в порядку, строки і розмірах, встановлених цим Кодексом, та виконання інших умов, визначених цим підрозділом.

Детальніше: Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

Триває кампанія з вакцинації від COVID-19

Шановна Громадо! Станом на 01.08.2021,02.08.2021 всі бажаючі, яким виповнилося 18 років можуть вакцинуватися від COVID-19 вакциною ПФАЙЗЕР.
Для цього їм необхідно зателефонувати до регіонального координатора по запису на вакцинацію - Марина Олександрівна: 0680521169, 0994188264 та записатися на вакцинацію.
Також можна звернутися до Центру Вакцинації за адресою смт Макарів, вулиця Хмельницького Богдана 62-В (приміщення нової Медичної Амбулаторії)
- з 8:30 до 15:00 у будні дні;
- з 9:00 до 14:00 у вихідні дні
та у порядку живої черги отримати вакцинацію.
Також всі бажаючі можуть звертатися до пунктів вакцинації в робочі дні та отримати вакцинацію вакциною КОРОНАВАК в Макарівській МА ЗПСМ, Забуянській МА ЗПСМ, Бишівській МА ЗПСМ, Мотижинській МА ЗПСМ.

© 2014 Макарівська селищна рада. Всі права захищено.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free