01
01
В'їзний знак до смт. Макарів
02
02
Макарівська селищна рада
03
03
Будинок культури
04
04
Свято-Дмитріївська церква та пам'ятник Святителю Дмитрію Ростовскому

Макарівська селищна рада

ДО УВАГИ СУБ'ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

На виконання вимог п. 1 розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 05.04.2021 № 190 "Про організацію у 2021 році безоплатного відпуску лікарських засобів за рецептами, а також безоплатного позачергового зубопротезування населення Київської області, постраждалого внаслідок Чорнобильської катастрофи" та з метою забезпечення:

1) дотримання вимог щодо рівних умов здійснення господарської діяльності для всіх суб'єктів господарювання незалежно від форми власності, що надають послуги із зубопротезування (за винятком зубопротезування із дорогоцінних металів та прирівняних по вартості до них),
2) надання закладами охорони здоров'я послуг з позачергового зубопротезування (за винятком зубопротезування із дорогоцінних металів та прирівняних по вартості до них) громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, за направленням лікарів-стоматологів за медичними показаннями,

МАКАРІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ОГОЛОШУЄ

відбір суб'єктів господарської діяльності, яким у 2021 році відшкодовуватиметься вартість проведеного зубопротезування пільговій категорії населення на підставі укладених договорів за кодом ТПКВКМБ 3050 "Пільгове медичне обслуговування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" за кодом економічної класифікації видатків 2730 "Інші виплати населенню".

Детальніше: ДО УВАГИ СУБ'ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

ДО УВАГИ СУБ'ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

На виконання вимог п. 1 розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 05.04.2021 № 190 "Про організацію у 2021 році безоплатного відпуску лікарських засобів за рецептами, а також безоплатного позачергового зубопротезування населення Київської області, постраждалого внаслідок Чорнобильської катастрофи", з метою забезпечення дотримання вимог щодо рівних умов здійснення господарської діяльності для всіх аптечних закладів незалежно від форми власності,

МАКАРІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ОГОЛОШУЄ

відбір суб'єктів господарської діяльності, яким у 2021 році відшкодовуватиметься вартість лікарських засобів, відпущених громадянам, що мають пільги згідно із Законом України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", у разі їх амбулаторного лікування, за рецептами лікарів Комунального некомерційного підприємства "Макарівський центр первинної медико-санітарної допомоги" Макарівської селищної ради (код ЄДРПОУ 38462249) та фізичних осіб-підприємців, які зареєстровані та одержали в установленому порядку ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики.

Детальніше: ДО УВАГИ СУБ'ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БРАНД РЕНТ ЕСТЕЙТ» (юридична адреса: 03115, м. Київ, вул. Михайла Котельникова, буд. 31) повідомляє про наміри отримання Дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами.
Предметом діяльності підприємства ТОВ «БРАНД РЕНТ ЕСТЕЙТ» є надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна.
Підприємство віднесено до третьої групи за ступенем впливу об’єкту на забруднення атмосферного повітря.

Детальніше: Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря

Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

Обговорення спільних завдань під час зустрічі з керівництвом Макарівської ТГ

Забезпечення додаткових надходжень до місцевого бюджету, покращення ефективності адміністрування місцевих податків і зборів обговорили під час зустрічі начальник Макарівської ДПІ ГУ ДПС у Київській області Лілія Джига та заступник начальника Макарівської ТГ Анатолій Карбовський.
Питання, які розглядали під час спілкування стосувались сплати громадянами податку на нерухомість і земельного податку. Особливу увагу було приділено налагодженню співпраці щодо виявлення та забезпечення додаткових надходжень до бюджету.
Лілія Джига також звернула увагу і про необхідність дотримання суб’єктами господарювання трудового законодавства, та сплати ними ПДФО та ЄСВ. Посадовець наголосила про кампанію декларування доходів громадян, отриманих у 2020 році, обов’язок та терміни подання декларації. Також проінформувала про електронні послуги та сервіси від податкової служби, які стають все більш популярними.
За результатами зустрічі було прийнято рішення докласти максимум зусиль щодо пошуку додаткових  резервів надходжень податків і зборів та якісному обслуговувані платників податків.

Детальніше: Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

Київщина: надходження до зведеного бюджету у І кварталі зросли на 16%

За перший квартал надходження до зведеного бюджету зросли на 16% порівняно з відповідним показником аналогічного періоду минулого року. Як повідомила начальник ГУ ДПС у Київській області Олена Виноградова, сума сплачених податкових зборів і платежів складає 8,6 млрд грн, що на 1,2 млрд грн більше, аніж надійшло у січні-березні 2020 року.
Вона також повідомила, що державна скарбниця поповнилася на суму 4,5 млрд грн з темпом приросту 19% або 710 млн грн до відповідного показника минулого року.
Найбільші суми до держбюджету забезпечили платники Бучанського району – 1,1 млрд грн, Броварського – 683 млн грн та Білоцерківського – 645 млн грн.
У розрізі основних платежів традиційно питому вагу має сплата податку на додану вартість. За три місяці платники ПДВ забезпечили 2,1 млрд грн, що на 12% або 230 млн грн перевищує показник аналогічного періоду 2020 року.
Підприємства та організації Київщини спрямували до державної казни 1,1 млрд грн податку на прибуток. При цьому динаміка приросту дорівнює 49%, що у грошовому вираженні означає 369 млн грн додаткових коштів.
Сплата податку на доходи фізичних осіб забезпечила надходження на суму 878 млн грн. Цьогоріч зі своїх доходів платники пристоличного регіону перерахували на 13% або 100 млн грн більше.
На обороноздатність країни від платників Київської області надійшло 237 млн грн, що на 6% або 14 млн грн більше, аніж у відповідному періоді торік.

Детальніше: Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

© 2014 Макарівська селищна рада. Всі права захищено.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free