01
01
В'їзний знак до смт. Макарів
02
02
Макарівська селищна рада
03
03
Будинок культури
04
04
Свято-Дмитріївська церква та пам'ятник Святителю Дмитрію Ростовскому

Макарівська селищна рада

makrada title1

Рішення

11 квітня 2020 року

025

смт Макарів

Про запровадження додаткових обмежувальних заходів

на території Макарівської селищної ради з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19,

спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, зокрема, щодо перебування громадян в громадських місцях у період вихідних і святкових днів

Відповідно до статей 17, 29, 30 Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб", постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 "Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" (із змінами, внесеними згідно з постановами Кабінету Міністрів України від 16.03.2020 № 215, від 20.03.2020 № 242, від 25.03.2020 № 239, від 29.03.2020 № 241, від 02.04.2020 № 255, від 08.04.2020 № 262), на виконання рішень Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол № 11 від 10.04.2020), Макарівської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол №14 від 10.04.2020), зважаючи на актуальність загрози погіршення епідеміологічної ситуації в Україні та з метою вжиття необхідних додаткових заходів для відвернення загрози, забезпечення безпеки і здоров'я громадян та запобігання поширенню на території Макарівської селищної ради коронавірусної хвороби COVID-19, керуючись статтями 40, 59 та 73 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет Макарівської селищної ради вирішив:

1. Викладене у протоколах позачергового засідання Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 квітня 2020 року № 11 та позачергового засідання Макарівської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 квітня 2020 року № 14 взяти до відома та врахування в роботі.

2. Рекомендувати громадянам на території смт Макарів, сіл Зурівка, Калинівка, Фасівочка обмежити перебування в громадських місцях у період вихідних і святкових днів (починаючи з 13 год. 00 хв. суботи 11квітня 2020 року до 06 год. 00 хв. 13 квітня 2020 року та з 13 год. 00 хв. суботи 18 квітня 2020 року до 06 год. 00 хв. вівторка 21 квітня 2020 року).

Взяти до уваги, що для рекомендованого обмеження перебування, вказаного у цьому пункті, під терміном "громадське місце" слід розуміти:

території загального користування (парки (лісопарки), лісосмуги, рекреаційні зони, сквери, спортивні та дитячі майданчики, стадіони, пляжі, кладовища);

релігійні та культові споруди, приміщення органів державної влади та органів місцевого самоврядування, інших державних установ, підприємств, установ та організацій (зокрема, але не виключно: заклади торгівлі, надання послуг тощо) усіх форм власності, готелів та аналогічних засобів розміщення громадян, гуртожитків (крім визначених місць обсервації (ізоляції)), автостанції, музею, кінотеатру;

зупинки громадського транспорту;

прибудинкові території багатоквартирних житлових будинків та гуртожитків, території підприємств, установ, організацій та закріплені за ними території на умовах договору.

3. Макарівському ВП Ірпінського ВП ГУ НП в Київській області спільно з ГФ "Макарівська муніципальна інспекція" на час карантину посилити контроль за виконанням громадянами обмежувальних заходів на території Макарівської селищної ради та забезпечити громадський порядок, особливо у період вихідних і святкових днів.

4. На час карантину громадянам:

4.1. рекомендувати утриматися від відвідування місць поховань на території кладовищ в смт Макарів, селах Зурівка, Калинівка, Фасівочка;

4.2. у разі виникнення необхідності відвідання місць поховань на території кладовищ в смт Макарів, селах Зурівка, Калинівка, Фасівочка, громадянам неухильно дотримуватися обмежень, встановлених постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 "Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" (зі змінами та доповненнями) для перебування у громадських місцях, а саме: обов'язково перебувати в засобах індивідуального захисту (зокрема, респіраторах або захисних масках тощо), дотримуватися рекомендацій щодо безпечної дистанції між людьми (1,5 - 2,0 метри).

5. Продовжити проведення роз’яснювальної роботи серед населення щодо запровадження додаткових обмежувальних заходів на території Макарівської селищної ради, зокрема, у вихідні та святкові дні.

6. Рекомендувати громадянам за перших ознак респіраторної інфекції залишатися вдома (за місцем перебування (проживання)) і негайно звертатися за медичною допомогою до закладу охорони здоров’я за місцем обслуговування.

7. Керуючому справами (секретарю) виконавчого комітету Макарівської селищної ради Вовкулі С.І., підбирачу довідкового та інформаційного матеріалу Макарівської селищної ради Проценко А.О., головному редактору газети «Макарівські вісті» Кравчені М.М. невідкладно забезпечити широке анонсування та висвітлення інформації про прийняте рішення.

8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника Макарівського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Омельченко Л.С.

Селищний голова                                                                               В.Я. Токар


makrada title1

Рішення

30 березня 2020 року

019

смт Макарів

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету

Макарівської селищної ради від 17.03.2020 № 017

"Про запобігання поширенню на території Макарівської селищної ради гострої респіраторної інфекції COVID-19,

спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2"

Відповідно до статей 17, 29, 30 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" (із змінами, внесеними згідно з постановами КМ № 215 від 16.03.2020 та № 239 від 25.03.2020), на виконання рішення позачергового засідання Макарівської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 27 березня 2020 року (протокол №12), беручи до уваги розпорядження виконуючої обов'язки голови Макарівської районної державної адміністрації від 27.03.2020 № 77, зважаючи на актуальність загрози погіршення епідеміологічної ситуації в Україні та з метою попередження поширення коронавірусу COVID-19 на території Макарівської селищної ради, керуючись статтями 40, 59 та 73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Макарівської селищної ради вирішив:

1. Протокол № 12 позачергового засідання Макарівської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій взяти до відома.

2. Внести зміни до п. 2 рішення виконавчого комітету Макарівської селищної ради від 17.03.2020 №17 "Про запобігання поширенню на території Макарівської селищної ради гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2", виклавши його в такій редакції:

«2. Заборонити на території Макарівської селищної ради (смт Макарів, с. Зурівка, с. Калинівка, с. Фасівочка):

2.1. відвідування закладів освіти її здобувачами до 24 квітня 2020 року;

2.2. до 24 квітня 2020 року проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних, екскурсійних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування;

2.3. до 24 квітня 2020 року роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема, закладів громадського харчування (ресторанів, кафе, барів, кав’ярень тощо), готелів, хостелів, торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення, крім:

- торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами та агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом, засобами зв’язку суб’єктами господарювання, які провадять зазначену діяльність в стаціонарних торгівельних закладах, за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;

- провадження банківської та страхової діяльності, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів, діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, технічного обслуговування реєстраторів розрахункових операцій, діяльності з ремонту комп’ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, об’єктів поштового зв’язку, за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;

- торговельної діяльності і діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;

2.4. до 24 квітня 2020 року регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському сполученні, крім перевезень:

  • легковими автомобілями;
  • службовими та/або орендованими автомобільними транспортними засобами підприємств, установ, організацій за умови забезпечення водіїв та пасажирів під час таких перевезень засобами індивідуального захисту в межах кількості місць для сидіння і виключно за маршрутами руху, погодженими з органами Національної поліції, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.».

3. Зобов'язати керівників підприємств, установ, організацій, закладів незалежно від форми власності та підпорядкування, а також інших суб’єктів підприємницької діяльності забезпечити проведення дезінфекційних заходів у жилих, виробничих, санітарно-побутових та інших приміщеннях, будівлях і спорудах, що їм належать та/ або перебувають у користуванні.

4. Зобов'язати керівників банківських установ та інших суб'єктів господарювання, які мають на території смт Макарів, с. Зурівка, с. Калинівка, с. Фасівочка банкомати та термінали самообслуговування, обробляти їх дезінфекційними засобами відповідно до санітарних норма та правил, а також провести маркування (позначення) місць перебування клієнтів для забезпечення дотримання ними безпечних (санітарних) відстаней не менше 1,5 м.

5. Забезпечити надання допомоги особам з інвалідністю, особам похилого віку та іншим мало захищеним верствам населення щодо отримання ними пенсій, оплати комунальних послуг, доставки продуктів харчування, та предметів першої необхідності з метою зниження ризику їх зараження із залученням працівників соціальних служб, громадських та волонтерських організацій.

6. Довести до населення рекомендації щодо обмеження пересування громадян на власному автомобільному транспорті між населеними пунктами, районами та регіонами України.

7. Макарівському ВП Ірпінського ВП ГУ НП в Київській області спільно з ГФ "Макарівська муніципальна інспекція" забезпечити виконання цього рішення.

8. Попередити керівників підприємств, установ, організацій, закладів незалежно від форми власності та підпорядкування, а також інших суб’єктів підприємницької діяльності про персональну відповідальність за виконання цього рішення згідно з чинним законодавством України.

9. Керуючому справами (секретарю) виконавчого комітету Макарівської селищної ради Вовкулі С.І., підбирачу довідкового та інформаційного матеріалу Макарівської селищної ради Проценко А.О., головному редактору газети «Макарівські вісті» Кравчені М.М. невідкладно забезпечити широке анонсування та висвітлення інформації про прийняте рішення.

10. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника Макарівського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Омельченко Л.С.

Селищний голова                                                                      В.Я. Токар
Файли для завантаження
ФайлОписРозмір файла:Створено
Скачати цей файл (019 Про внесення змін  коронавірус.doc)019 Про внесення змін коронавірус.doc019 Про внесення змін коронавірус.doc94 Кб2020-03-31 08:05

makrada title1

Рішення

23 березня 2020 року

018

смт Макарів

Про запобігання поширенню

гострої респіраторної хвороби COVID-19,

спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та введення додаткових обмежувальних заходів на території Макарівської селищної ради

Відповідно до статей 29, 30 Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб", постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19" та від 16 березня 2020 року № 215 "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211", рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайної ситуації від 10 березня 2020 року (протокол № 2), рішень Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 року (протокол № 3), від 16 березня 2020 року (протокол № 4) та від 21 березня 2020 року (протокол № 6), розпорядження тимчасово виконуючого обов’язки голови Київської обласної державної адміністрації від 12.03.2020 №138 "Про запобігання поширенню на території Київської області коронавірусу COVID-19", рішень Макарівської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 12 березня 2020 року (протокол №7), від 18 березня 2020 року (протокол № 8), від 20 березня 2020 року (протокол № 9) та від 22 березня 2020 року (протокол № 10), розпорядження виконуючої обов'язки голови Макарівської районної державної адміністрації від 12.03.2020 № 67 "Про запобігання поширенню на території Макарівського району коронавірусу COVID-19", зважаючи на актуальність загрози погіршення епідеміологічної ситуації в Україні та з метою попередження поширення коронавірусу COVID-19 на території Макарівської селищної ради, керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет Макарівської селищної ради вирішив:

1. Протоколи № 8 від 18.03.2020, № 9 від 20.03.2020 та № 10 від 22.03.2020 позачергових засідань Макарівської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій взяти до відома та врахувати в роботі.

2. В установленому порядку забезпечити виділення коштів на створення резерву дезінфікуючих засобів для проведення дезінфекції під'їздів багатоквартирних будинків та об’єктів з масовим перебуванням людей.

3. Спільно з керівниками підприємств, установ, організацій, що забезпечують життєдіяльність населення, з метою забезпечення безперебійного їх функціонування, організувати довезення працівників, які потребують доїзду.

4. Посилити інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням щодо дотримання санітарно-гігієнічних норм і правил запобігання зараженню гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2.

5. Посилити контроль за людьми похилого віку та з обмеженими можливостями, які залишилися без піклування. У разі виникнення потреби, розпочати доставку продовольства, предметів першої необхідності вище зазначеним категоріям населення, що проживають на території Макарівської селищної ради (смт Макарів, с. Зурівка, с. Калинівка, с. Фасівочка).

6. Залучити громадські формування з охорони правопорядку щодо забезпечення громадського порядку та обмежувальних заходів. ГФ «Макарівська муніципальна інспекція» перейти на посилений режим роботи.

7. Забезпечити проведення інформаційної роботи щодо заборони користування в смт Макарів, с. Зурівка, с. Калинівка, с. Фасівочка дитячими та спортивними майданчиками в парках, скверах та на прибудинкових територіях.

8. Забезпечити безумовне виконання п. 2 Протоколу позачергового засідання Макарівської районної комісії ТЕБ та НС від 20.03.2020 № 9 щодо заборони роботи ринків на території Макарівської селищної ради та об’єктів торгівлі, розташованих на їх територіях.

9. Забезпечити безумовне виконання п. 2 Протоколу позачергового засідання Київської обласної комісії з ТЕБ та НС від 16.03.2020 № 4 щодо заборони роботи готелів, хостелів, проведення масових богослужінь, екскурсійних заходів.

10. Суб’єктам господарювання, що здійснюють в смт Макарів, с. Зурівка, с. Калинівка, с. Фасівочка торгівлю продуктами харчування, забезпечити доступ відвідувачів до торгових залів з розрахунку 1 особа на 10 м2 торговельної площі.

11. Макарівському ВП Ірпінського ВП ГУ НП в Київській області та ГФ «Макарівська муніципальна інспекція» посилити контроль за дотриманням обмежувальних заходів згідно з вимогами чинного законодавства.

12. Рекомендувати військовому комісару Макарівського районного військового комісаріату вжити заходів щодо уточнення списків військового обліку медичного персоналу, який перебуває в резерві.

13. Попередити керівників підприємств, установ, організацій, закладів незалежно від форми власності та підпорядкування, а також інших суб’єктів підприємницької діяльності про персональну відповідальність за виконання цього рішення згідно з чинним законодавством України.

14. Керуючому справами (секретарю) виконавчого комітету Макарівської селищної ради Вовкулі С.І., підбирачу довідкового та інформаційного матеріалу Макарівської селищної ради Проценко А.О., головному редактору газети «Макарівські вісті» Кравчені М.М. невідкладно забезпечити широке анонсування та висвітлення інформації про прийняте рішення.

15. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника Макарівського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Омельченко Л.С.

Селищний голова                                                В.Я. Токар

 


Файли для завантаження
ФайлОписРозмір файла:Створено
Скачати цей файл (018 Запобігання COVID-19.doc)018 Запобігання COVID-19.doc018 Запобігання COVID-19.doc91 Кб2020-03-24 06:55

makrada vikin komitet1

Рішення

17 березня 2020 року

017

смт Макарів

Про запобігання поширенню

на території Макарівської селищної ради

гострої респіраторної хвороби COVID-19,

спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2

Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19" та від 16 березня 2020 року № 215 "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211", рішення позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайної ситуації від 10 березня 2020 року (протокол № 2), рішень Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 року (протокол № 3) та від 16 березня 2020 року (протокол № 4), розпорядження тимчасово виконуючого обов’язки голови Київської обласної державної адміністрації від 17.03.2020 № 149 "Про запобігання поширенню на території Київської області гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2", рішення позачергового засідання Макарівської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 12 березня 2020 року (протокол №7), розпорядження виконуючої обов'язки голови Макарівської районної державної адміністрації від 17.03.2020 № 72 "Про запобігання поширенню на території Макарівського району гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2", зважаючи на актуальність загрози погіршення епідеміологічної ситуації в Україні та з метою попередження розповсюдження коронавірусної інфекції (COVID-19) на території Макарівської селищної ради, керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет Макарівської селищної ради вирішив:

1. Апарату Макарівської селищної ради та її виконавчим органам:

1.1. посилити інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням щодо дотримання санітарно-гігієнічних норм і правил запобігання зараженню гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

1.2. забезпечити контроль за людьми похилого віку та з обмеженими можливостями, які залишилися без піклування. Спільно з управлінням соціального захисту населення Макарівської райдержадміністрації розробити механізм доставки продовольства, предметів першої необхідності вище зазначеним категоріям населення, що проживають на території Макарівської селищної ради (смт Макарів, с. Зурівка, с. Калинівка, с. Фасівочка);

1.3. тимчасово до особливого розпорядження скасувати проведення особистих та виїзних прийомів громадян;

1.4. забезпечити організацію виконання та контроль за дотриманням на території Макарівської селищної ради (смт Макарів, с. Зурівка, с. Калинівка, с. Фасівочка) вимог цього рішення, своєчасного і повного проведення профілактичних і протиепідемічних заходів;

1.5. посилити режим поточної дезінфекції та суворо дотримуватись правил особистої гігієни.

2. Заборонити на території Макарівської селищної ради (смт Макарів, с. Зурівка, с. Калинівка, с. Фасівочка):

2.1. відвідування закладів освіти її здобувачами до 03 квітня 2020 року;

2.2. з 00 год. 01 хв. 18 березня 2020 року до 03 квітня 2020 року проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування;

2.3. з 00 год. 01 хв. 18 березня 2020 року до 03 квітня 2020 року роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема, закладів громадського харчування (ресторанів, кафе, барів, кав’ярень тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення, крім роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності, а також торговельної діяльності і діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту;

2.4. з 12 год. 00 хв. 18 березня 2020 року до 03 квітня 2020 року:

регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні (крім перевезення легковими автомобілями);

заїзд на територію автостанції автобусів, які здійснюють перевезення пасажирів у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні, та реалізацію власниками автостанцій квитків автомобільним перевізникам, які виконують такі перевезення;

3. Керівникам підприємств, установ та організацій усіх форм власності доручити:

3.1. забезпечити безперебійну роботу закладів роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської і страхової діяльності та усіх підприємств критичної інфраструктури;

3.2. посилити протиепідемічний режим:

3.2.1. забезпечити дотримання нормативних показників температури повітря в приміщеннях;

3.2.2. забезпечити проведення наскрізного провітрювання та вологого прибирання приміщень із застосуванням деззасобів;

3.2.3 . забезпечити необхідні умови для дотримання працівниками та відвідувачами правил особистої гігієни;

3.2.4. здійснювати інші дезінфекційні заходи;

3.3. посилити режим поточної дезінфекції;

3.4. не допускати до роботи працівників з ознаками гострого респіраторного захворювання. У разі виявлення такого працівника, подбати про його ізоляцію від здорових осіб та негайно повідомити про цей випадок заклад охорони здоров’я;

4. Рекомендувати підприємствам, установам та організаціям усіх форм власності забезпечити організацію позмінної роботи працівників, а за технічної можливості - забезпечити виконання посадових обов’язків дистанційно в домашніх умовах за допомогою технічних та телекомунікаційних засобів зв’язку.

5. Макарівському ВП Ірпінського ВП ГУ НП в Київській області вжити заходів, спрямованих на виконання постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211, від 16 березня 2020 року № 215 і цього рішення, та щоденно інформувати Макарівську селищну раду про їх виконання і поточний стан справ.

6. Керуючому справами (секретарю) виконавчого комітету селищної ради Вовкулі С.І. невідкладно оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації, на офіційному сайті та на офіційних сторінках Макарівської селищної ради у соціальних мережах.

7. Вважати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Макарівської селищної ради від 16 березня 2020 року № 015.

8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Омельченко Л.С.

Селищний голова                                                                                              В.Я. Токар

Файли для завантаження
ФайлОписРозмір файла:Створено
Скачати цей файл (017 Про запобігання поширенню гострої распіраторної фороби COVID-19.doc)017 Про запобігання поширенню гострої распіраторної фороби COVID-19.doc017 Про запобігання поширенню гострої распіраторної фороби COVID-19.doc94 Кб2020-03-18 09:57

makrada title1

Рішення

16 березня 2020 року

015

смт Макарів

Про запобігання поширенню

на території Макарівської селищної ради

коронавірусу COVID-19

Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», рішення позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайної ситуації від 10 березня 2020 року (протокол № 2), рішення Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 року (протокол № 3), розпорядження тимчасово виконуючого обов’язки голови Київської обласної державної адміністрації від 12.03.2020 №138 «Про запобігання поширенню на території Київської області коронавірусу COVID-19», рішення позачергового засідання Макарівської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 12 березня 2020 року (протокол №7), розпорядження виконуючої обов'язки голови Макарівської районної державної адміністрації від 12.03.2020 № 67 "Про запобігання поширенню на території Макарівського району коронавірусу COVID-19», зважаючи на актуальність загрози погіршення епідеміологічної ситуації в Україні та з метою попередження поширення коронавірусу COVID-19 на території Макарівської селищної ради, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Макарівської селищної ради вирішив:

1. Апарату Макарівської селищної ради та її виконавчим органам:

1.1. посилити інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням щодо дотримання санітарно-гігієнічних норм і правил запобігання зараженню інфекцією;

1.2. забезпечити контроль за людьми похилого віку та з обмеженими можливостями, які залишилися без піклування. Спільно з управлінням соціального захисту населення Макарівської райдержадміністрації розробити механізм доставки продовольства, предметів першої необхідності вище зазначеним категоріям населення, що проживають на території Макарівської селищної ради;

1.3. тимчасово до особливого розпорядження скасувати проведення особистих та виїзних прийомів громадян;

1.4. посилити режим поточної дезінфекції та суворо дотримуватись правил особистої гігієни.

2. Заборонити проведення усіх масових заходів на території Макарівської селищної ради, у яких бере участь понад 200 осіб, до стабілізації епідеміологічної ситуації. Спортивні заходи дозволяється проводити без участі глядачів (уболівальників) на відкритих майданчиках.

3. Керівникам підприємств, установ та організацій усіх форм власності доручити:

3.1. забезпечити безперебійну роботу продуктових магазинів, магазинів побутових товарів, автозаправних станцій, аптек, банківських установ, страхових компаній та усіх підприємств критичної інфраструктури;

3.2. посилити протиепідемічний режим в приміщеннях;

3.2.1. забезпечити дотримання нормативних показників температури повітря в приміщеннях;

3.2.2. забезпечити проведення наскрізного провітрювання та вологого прибирання приміщень із застосуванням деззасобів;

3.2.3 . забезпечити необхідні умови для дотримання працівниками та відвідувачами правил особистої гігієни;

3.2.4. здійснювати інші дезінфекційні заходи;

3.3. посилити режим поточної дезінфекції у місцях масового перебування людей (ринки, заклади торгівлі, заклади побутового обслуговування, культури, спортивні заклади тощо);

3.4. не допускати до роботи працівників з ознаками гострого респіраторного захворювання. У разі виявлення такого працівника, подбати про його ізоляцію від здорових осіб та негайно повідомити про цей випадок заклад охорони здоров’я;

3.5. за наявності технічної можливості, для тих працівників, що можуть працювати дистанційно, – запровадити такий режим роботи.

4. Керівникам підприємств, установ та організацій усіх форм власності (окрім закладів охорони здоров’я) рекомендувати тимчасово, до особливого розпорядження, обмежити (мінімізувати) особистий прийом громадян.

5. До стабілізації епідеміологічної ситуації рекомендувати:

5.1. закладам торгівлі, закладам побутового обслуговування посилити режим поточної дезінфекції та обмежити одночасне перебування відвідувачів в торгових залах у кількості, достатній для забезпечення дотримання безпечної дистанції між відвідувачами та персоналом; окрім цього, щодо одночасної кількості перебування людей в торговому залі суворо дотримуватись обмежень, передбачених в п. 2 цього рішення;

5.2. автоперевізникам проводити систематичну дезінфекцію транспортних засобів;

5.3. ринкам посилити режим поточної дезінфекції, торгівлю продовольчими товарами здійснювати виключно в місцях, що відповідають санітарним нормам і правилам; щодо одночасної кількості перебування людей суворо дотримуватись обмежень, передбачених в п. 2 цього рішення;

5.4. обмежити роботу торгівельних центрів, спортивних залів закритого типу та закладів побутового обслуговування населення;

5.5. закладам громадського харчування, нічним клубам посилити режим поточної дезінфекції та обмежити проведення корпоративів, вечірок, дискотек, інших масових заходів з одночасним перебуванням в залі понад 10 відвідувачів.

6. Керуючому справами (секретарю) виконавчого комітету Макарівської селищної ради Вовкулі С.І. невідкладно оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації, на офіційному сайті та на офіційних сторінках Макарівської селищної ради у соціальних мережах.

7. Рішення набирає законної сили з 17 березня 2020 року.

8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника Макарівського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Омельченко Л.С.

Селищний голова                                                             В.Я. Токар

Файли для завантаження
ФайлОписРозмір файла:Створено
Скачати цей файл (015 Заходи запобігання поширенню короновірусу.doc)015 Заходи запобігання поширенню короновірусу.doc015 Заходи запобігання поширенню короновірусу88 Кб2020-03-18 09:51
© 2014 Макарівська селищна рада. Всі права захищено.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free