01
01
В'їзний знак до смт. Макарів
02
02
Макарівська селищна рада
03
03
Будинок культури
04
04
Свято-Дмитріївська церква та пам'ятник Святителю Дмитрію Ростовскому

Макарівська селищна рада

 

Повідомляємо про наміри отримати дозвіл на викиди

забруднюючих речовин в атмосферне повітря

Державним підприємством «Макарівське лісове господарство»

Державне підприємство «Макарівське лісове господарство» заявило про наміри отримати дозвіл на викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин від стаціонарних джерел викидів проммайданчика 1, що розташований за адресою: смт Макарів,                        вул. Ярослава Мудрого, 17/1.

ДП «Макарівський лісгосп» Проммайданчик 1 спеціалізується на утриманні та зберіганні автотранспорту, проведенні робіт по охороні лісу, догляді за лісом.

Проммайданчик налічує 3 джерела викидів.

Обсяг викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря від джерел забруднення Підприємства становить 0,1904 т/рік, без урахування парникових газів та 63,19596 т/рік з урахуванням викидів парникових газів.

З детальною інформацією щодо розрахунку обсягів викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел забруднення бажаючі можуть ознайомитись за адресою

смт Макарів, вул. Ярослава Мудрого 17/1, та за телефоном (04578) 6-01-42.

З метою реалізації прав громадськості на участь у процесі прийняття рішень з питань, що стосуються довкілля, збір зауважень від громадських організацій та окремих громадян з даного питання проводиться Макарівською райдержадміністрацією протягом 30 календарних днів з дати публікації оголошення в газеті «Макарівські вісті».

Оголошення Державного підприємства «Макарівське лісове господарство» опубліковано в газеті «Макарівські вісті» 12 жовтня 2018 року, випуск № 38 (11046).

Обґрунтовані зауваження просимо надсилати за адресою:

08001, смт Макарів, вул. Димитрія Ростовського, 30; тел. (04578) 5-14-44, 5-35-55.


СТОП торгівлі людьми!!!!

З метою своєчасного та оперативного отримання інформації про вчинені та підготовлювані злочини за фактами торгівлі людьми у Макарівскому відділі Києво-Святошинської місцевої прокуратури функціонує «гаряча лінія».

Про всі відомі факти торгівлі людьми повідомляйте щоденно упродовж робочих днів з 9 до 18 години на телефон «гарячої лінії» Макарівського відділу Києво-Святошинської місцевої прокуратури за номером: 04578-6-05-00, а також щоденно в будь-який час доби на електронну адресу відділу: prok_makarov@ukr.net.


 

Завершення робіт з капітального ремонту дорожнього покриття по вул. Шевченка в смт Макарів
imgonline com ua CompressBySize 4LIZW5B3u41GG

 

imgonline com ua CompressBySize 7kXS0ZSNDI

 

imgonline com ua CompressBySize Fqs9vbk2IMJv17

 

imgonline com ua CompressBySize WXnAx0c5c9

 

imgonline com ua CompressBySize xXz0VZVVlL

Проводяться роботи з капітального ремонту дорожнього покриття по вул. Шевченка в смт Макарів

DSCF0222 min

 

DSCF0223 min

 

DSCF0224 min

 

DSCF0225 min

Макарівська селищна рада оголошує
відбір розробників документації із землеустрою,
яких буде залучено до розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в смт Макарів, вул. Миру, 28.

До відбору залучаються юридичні особи, що володіють необхідним технічним і технологічним забезпеченням та у складі яких працює за основним місцем роботи не менше двох сертифікованих інженерів-землевпорядників, які є відповідальними за якість робіт із землеустрою або фізичні особи - підприємці, які володіють необхідним технічним і технологічним забезпеченням та є сертифікованими інженерами-землевпорядниками, відповідальними за якість робіт із землеустрою.
Для участі у відборі потрібно подати до Макарівської селищної ради заяву довільної форми та додати документи, що передбачені чинним законодавством України, а також кошторис витрат на вказані роботи.

Строк подання документації:
До 17-00 год. 23 серпня 2018 року.

Поштова адреса, за якою подаються документи:
08001, Київська обл., Макарівський р., смт Макарів, вул. Димитрія Ростовського, 30.

За результатами відбору, селищна рада укладає з переможцем договір про надання послуг з виконання робіт з розроблення документації із землеустрою. Розрахунок за надані послуги здійснюватиметься після повного виконання умов договору.

© 2014 Макарівська селищна рада. Всі права захищено.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free