01
01
В'їзний знак до смт. Макарів
02
02
Макарівська селищна рада
03
03
Будинок культури
04
04
Свято-Дмитріївська церква та пам'ятник Святителю Дмитрію Ростовскому

Макарівська селищна рада

Нові рахунки для зарахування податків і зборів

Файли для завантаження
ФайлОписРозмір файла:Створено
Скачати цей файл (new_accounts_01.21.xls)new_accounts_01.21Нові рахунки для зарахування податків і зборів44 Кб2021-01-05 14:32

Бюджет на 2021 рік

Файли для завантаження
ФайлОписРозмір файла:Створено
Скачати цей файл (Проект_рiшення_про_бюджет_на_2021_рiк.doc)Проект_рiшення_про_бюджет_на_2021_рiкПроект_рiшення_про_бюджет_на_2021_рiк67 Кб2020-12-10 16:10
Скачати цей файл (Додатки_2021.xls)Додатки_2021Додатки_2021133 Кб2020-12-10 16:09
Скачати цей файл (Пояснююча_записка.doc)Пояснююча_запискаПояснююча_записка91 Кб2020-12-10 16:08
Скачати цей файл (Про_схвалення_бюджету_Макарiвс_коi_ТГ.docx)Про_схвалення_бюджету_Макарiвс_коi_ТГПро_схвалення_бюджету_Макарiвс_коi_ТГ43 Кб2020-12-10 16:07

 

ПОВІДОМЛЕННЯ
про оприлюднення та початок процедури розгляду і врахування
пропозицій громадськості у проекті документу державного планування та
звіту про його стратегічну екологічну оцінку

 

1.Повна назва документа державного планування, що пропонується, мета та стислий виклад його змісту.
Повна назва документа державного планування –Детальний план території земельних ділянок для розміщення станції технічного обслуговування в селищі Макарів Макарівського району Київської області (далі – Детальний план).
Замовник Детального плану – Макарівська селищна рада.
Розробник Детального плану – ДП «УКРНДПІЦИВІЛЬБУД».
Метою розроблення детального плану є визначення планувальної організації території, для розміщення станції технічного обслуговування з підсобними приміщеннями з врахуванням даних державного земельного кадастру суміжних ділянок.
Ділянка, що призначена для нового будівництва центру обслуговування автомобілів розміщена на земельній ділянці по вул Дорожня, 33 в селищі Макарів Макарівського району Київської області.
Територія межує:
• з північного заходу – база відпочинку;
• з півдня – червоними лініями вулиці;
• зі сходу – червоними лініями вулиці.
2.Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:
Макарівська селищна рада Макарівського району Київської області (08001, селище Макарів, вул. Димитрія Ростовського, 30).
3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:
а) дата початку та строки здійснення процедури:
- відповідно до ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадське обговорення у процесі стратегічної екологічної оцінки Детального плану та звіту про стратегічну екологічну оцінкурозпочатоз дня його оприлюднення на офіційному веб-сайті Макарівської селищної ради, а самез 27листопада 2020 рокуі триватиме до 27грудня 2020 року
Ознайомитись з проектомДетального плану та звіту про його стратегічну екологічну оцінку можна за посиланням:
https://drive.google.com/drive/folders/1Brkpvj8i8SgD3vNPG38TOIbfWJytCB59
б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо):
- громадськість безпосередньо приймає участь у запланованих громадських слуханнях та шляхом подання письмових (або в електронному вигляді) зауважень і пропозицій до Детального плану та звіту про його стратегічну екологічну оцінку із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, особистим підписом.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення):
- громадські слухання заплановані на 09.12.2020 о 14-00 за адресою: 08001, селище Макарів, вул. Димитрія Ростовського, 30 в приміщені селищної ради. З метою запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короно вірусом SARS-CoV-2, захід буде проводитися з урахуванням обмежувальних заходів, що діють під час карантину на території Макарівської селищної рада.
г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:
-Макарівська селищна рада Макарівського району Київської області (08001, селище Макарів, вул. Димитрія Ростовського, 30) е-пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреса та строки подання зауважень і пропозицій:
-Макарівська селищна рада, за адресою: 08001, селище Макарів, вул. Димитрія Ростовського, 30 е-пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;
-Відповідальна особа: Калмиков Є.М. тел.0457852976;
-Зауваження приймаються з 27листопада 2020 року і до 27грудня 2020.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:
- Макарівська селищна рада.

4) необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування:
Підстави для проведення транскордонних консультацій відсутні.

 

 

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!

Ви маєте можливість записатися на прийом до спеціалістів

Макарівського відділу обслуговування громадян (сервісний центр)

Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області

по попередньому запису за телефоном (04578) 52692

 


 

 

 1 1

Nestle і компанія з управління відходами Veolia запустили проєкт 

з роздільного збору та переробки сміття в Україні

 

В рамках проєкту вартістю майже 60 млн гривень компанії встановлять понад 200 контейнерів для роздільного збору скла, пластику, паперу і металу в трьох містах Київської області.

Компанія Nestle і компанія з управління відходами Veolia запустили проєкт з роздільного збору та переробки сміття в Україні, в рамках якого до кінця осені 2020 року планують встановити понад 200 контейнерів  для скла, пластику, паперу і металу в трьох населених пунктах Київської області.

Про це повідомив генеральний директор Nestle в Україні і Молдові Алессандро Дзанеллі під час офіційного відкриття проекту в селищі Макарів.

«Питання переробки пластику та інших відходів - одна з головних проблем людства. Наша компанія взяла на себе зобов'язання до 2025 року повністю перейти на упаковку з матеріалів, придатних до переробки або повторного використання. Однак для ефективного вирішення проблеми важливо не тільки створити інноваційну упаковку, а й побудувати ефективну систему збору та переробки відходів на національному рівні», - сказав він.

Дзанеллі підкреслив, що всі три діючі заводи Nestle в Україні вже звели до нуля вивезення сміття на звалища – всі відходи виробництва переробляються. Тому, за його словами, проєкт з роздільного збору відходів є важливою трансформацією українських міст, де необхідна спільна робота всіх зацікавлених сторін - як держави й бізнесу, так і громадянського суспільства та споживачів.

Компанії Nestle і Veolia за підтримки місцевих органів влади інвестують в проєкт майже 60 млн гривень і протягом п'яти років створять інфраструктуру для збору понад 40 тон відходів на місяць в населених пунктах Макарів, Нові та Старі Петрівці.

«Мета нашого партнерства - зробити роздільний збір відходів значним кроком на шляху до створення системи комплексного поводження з твердими побутовими відходами, з максимальним вилученням вторинної сировини. Також я сповнений надії, що цей пілотний проєкт буде служити яскравим прикладом і для інших українських міст, містечок і селищ», - розповів директор підприємств Veolia в Україні Олександр Королюк.

У компанії пояснили, що мінімум раз в тиждень тверді відходи будуть вивозитися на сортувальні станції, де вони будуть розібрані за фракціями і відправлені на спеціалізовані заводи, які займаються переробкою тієї чи іншої сировини або виду пластику. 

Під час офіційного відкриття проєкту селищний голова Макарова Вадим Токар подякував компаніям-партнерам за запуск проєкту і зазначив, що місцева громада, зі свого боку, докладе максимум зусиль, аби зменшити кількість побутових відходів і залишити майбутнім поколінням чисте довкілля.

Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/ecology/nestle-i-kompaniya-z-upravlinnya-vidhodami-veolia-zapustili-proekt-z-rozdilnogo-zboru-ta-pererobki-smittya-v-ukrajini-11148428.html

 


© 2014 Макарівська селищна рада. Всі права захищено.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free