01
01
В'їзний знак до смт. Макарів
02
02
Макарівська селищна рада
03
03
Будинок культури
04
04
Свято-Дмитріївська церква та пам'ятник Святителю Дмитрію Ростовскому

Макарівська селищна рада

ЗАСІДАННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ З РОЗРОБКИ СТРАТЕГІЇ МАКАРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Для гармонійного розвитку нашої громади важливо своєчасно та професійно визначити стратегічні цілі її розвитку. Тому Макарівська селищна рада за консультативної підтримки «U-LEAD з Європою» розпочала підготовчу роботу щодо створення важливого для громади документа – Стратегію розвитку Макарівської селищної територіальної громади на період до 2027 року».
Стратегія – це довготривалий план на 7 років щодо розвитку громади у всіх сферах своєї діяльності.
19 січня 2021 року відбулося перше засідання робочої групи в рамках супроводу розробки Стратегії, де обговорили та затвердили:
- Положення про робочу групу із розробки Стратегії розвитку Макарівської селищної територіальної громади на період до 2027 року.
- Склад робочої групи та графік засідань.
- Визначили відповідальних за напрямки по збору інформації для соціально-економічного аналізу стратегії.
- Визначили відповідальних за анкетування.
Шановні друзі! Стратегія розвитку розробляється для всієї громади і буде реалістичною, якщо її напишемо саме ми і для себе. Тому ми розраховуємо на Ваші коментарі, пропозиції, ідеї, які дозволять доповнити або розширити можливі напрямки розвитку громади.
Важливо, щоб завдяки виконанню стратегічного плану, створеного спільними зусиллями якнайбільшої кількості громадян, громада постійно рухалася в напрямі поступового розвитку!

ПРО ВИЗНАЧЕННЯ СУБ'ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ ДЛЯ УЧАСТІ У ПІЛЬГОВОМУ ВІДПУСКУ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ ЗА РЕЦЕПТАМИ ЛІКАРІВ ГРОМАДЯНАМ, ЯКІ МАЮТЬ НА ЦЕ ПРАВО ВІДПОВІДНО ДО ЗАКОНОДАВСТВА

 85 jpg файлВідповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17.08.1998 №1303 «Про впорядкування безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань» з метою забезпечення виконання заходів Програми розвитку, підтримки комунальних закладів охорони здоров’я та надання медичних послуг понад обсяг, передбачений програмою державних гарантій медичного обслуговування населення, сіл та селищ Макарівської селищної територіальної громади на 2021 рік, Макарівська селищна рада повідомляє про визначення суб’єктів господарювання, які будуть здійснювати відпуск лікарських засобів безоплатно і на пільгових умовах у разі амбулаторного лікування за рецептами лікарів громадянам, які мають на це право відповідно до законодавства.

Детальніше: ПРО ВИЗНАЧЕННЯ СУБ'ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ ДЛЯ УЧАСТІ У ПІЛЬГОВОМУ ВІДПУСКУ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ ЗА...

ПРО ВИЗНАЧЕННЯ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ ДЛЯ УЧАСТІ В ПРОЕКТІ РЕІМБУРСАЦІЇ ПРЕПАРАТІВ ІНСУЛІНУ НА ТЕРИТОРІЇ МАКАРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

bilku1.jpegВідповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23.03.2016 №239 «Деякі питання відшкодування вартості препаратів інсуліну» та з метою забезпечення доступності лікарських засобів на території населених пунктів Макарівської селищної територіальної громади, Макарівська селищна рада повідомляє про визначення суб’єктів господарювання, які будуть здійснювати відпуск препаратів інсуліну на підставі рецептів на препарати інсуліну, виписаних закладами охорони здоров’я за місцем диспансерного обліку пацієнта згідно з реєстром пацієнтів, що потребують інсулінотерапії.

Детальніше: ПРО ВИЗНАЧЕННЯ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ ДЛЯ УЧАСТІ В ПРОЕКТІ РЕІМБУРСАЦІЇ ПРЕПАРАТІВ ІНСУЛІНУ НА...

З ІНІЦІАТИВИ ПРЕЗИДЕНТА ТАРИФИ НА ГАЗ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ БУДЕ ЗНИЖЕНО

15.01.21_2.pngПрезидент України Володимир Зеленський зібрав на енергетичну нараду Кабінет Міністрів, представників НКРЕКП, очільника НАК «Нафтогаз України» та фахівців у галузі економіки, електро- та газової енергетики, щоб вирішити питання із зависокими цінами на газ для українців.

«Ринкові ціни на сьогодні завеликі, особливо якщо зважати на пандемію. Ми як держава повинні стояти на захисті своїх громадян, а це означає – в економічному плані теж», – наголосив Володимир Зеленський.

На нараді після тривалого обговорення було ухвалене рішення про зменшення ціни на газ нижче ринкової. Це означає зниження в платіжках людей на понад 30%.

Детальніше: З ІНІЦІАТИВИ ПРЕЗИДЕНТА ТАРИФИ НА ГАЗ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ БУДЕ ЗНИЖЕНО

УРЯД ПРОПОНУЄ ВСТАНОВИТИ ЦІНУ НА ГАЗ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ 6,99 ГРН ЗА МЕТР КУБІЧНИЙ

15.01.21_1.jpg

Київська облдержадміністрація продовжує моніторити ситуацію щодо тарифів на природний газ для населення. І наразі стало відомо, що Уряд пропонує тимчасово встановити ціну на газ 6,99 грн за метр кубічний для всіх побутових споживачів. Державне регулювання вартості запровадять на період карантинних обмежень або до кінця опалювального сезону.

Про це повідомив очільник Київщини Василь Володін сьогодні, 14 січня, після оприлюднення результатів засідання Кабміну.

«Нам відомо, що за дорученням Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля буде невідкладно підготовлено проєкт постанови Уряду про запровадження тимчасового державного регулювання ціни на газ. Відтак ціну пропонують встановити на рівні 6,99 грн за метр кубічний для всіх українців. Фактично це означає зниження тарифів на 25-30%.

Детальніше: УРЯД ПРОПОНУЄ ВСТАНОВИТИ ЦІНУ НА ГАЗ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ 6,99 ГРН ЗА МЕТР КУБІЧНИЙ

© 2014 Макарівська селищна рада. Всі права захищено.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free