01
01
В'їзний знак до смт. Макарів
02
02
Макарівська селищна рада
03
03
Будинок культури
04
04
Свято-Дмитріївська церква та пам'ятник Святителю Дмитрію Ростовскому

Макарівська селищна рада

Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

З 1 березня — нові декларація з ПДВ та податкова накладна

З набранням чинності Наказу №734 «Про внесення змін до деяких нормативно правових актів МФУ» від 02.12.2020 р. з 1 березня 2021р. застосовується нова форма:
- податкової накладної та розрахунку коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної. А також внесено зміни до Порядку заповнення податкової накладної.
Також уточнено, що кількість найменувань поставлених товарів/послуг у одній податковій накладній не може перевищувати 99999 позицій (раніше - 9999).
- податкової декларації з ПДВ з додатками.
Крім того, внесено зміни до Порядку заповнення податкової звітності з ПДВ.
- уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв’язку з виправленням самостійно виявлених помилок.
Також підкориговано форму розрахунку податкових зобов'язань, нарахованих отримувачем послуг, не зареєстрованим як платник податку на додану вартість, які постачаються нерезидентами, у тому числі їх постійними представництвами, не зареєстрованими платниками податків, на митній території України. Слова "ініціали та прізвище" замінено словами "Власне ім'я ПРІЗВИЩЕ".
З якої дати слід застосовувати нові форми?
Цей наказ набере чинності з 1 числа місяця, що настає за місяцем його офіційного опублікування. Наказ було опубліковано в Офіційному віснику від 02.02.2021 р. №8. Відповідно його норми запрацюють з 1 березня.

Детальніше: Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

Оголошення про проведення громадських слухань містобудівної документації с.Северинівка

Розпочато процедуру громадських слухань щодо розроблення містобудівної документації "Внесення змін до генерального плану села Северинівка Бучанського району Київської області поєднаного із детальним планом території" які триватимуть з 27.02.2021 року по 28.03.2021 року за адресою: 08001, Київська область, смт Макарів, вул. Димитрія Ростовського, 30.
Вищезазначена містобудівна документація виконана ТОВ "ІНСТИТУТ ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ПЛАНУВАННЯ" на підставі рішення Копилівської сільської ради Київської області від 12.08.2020 р. № 1066-65-VII та відповідно до погодженого завдання на проектування.

Детальніше: Оголошення про проведення громадських слухань містобудівної документації с. Северинівка

Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

Відомості про джерела та суми доходів за 2020 рік можна отримати без відвідування податкової

Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області рекомендує у період поширення коронавірусної хвороби COVID-19 з метою уникнення загрози розповсюдження інфекції та задля економії часу обирати електронний формат спілкування з податковими органами.
Нагадуємо, що електронні сервіси ДПС, зокрема, сервіси Електронного кабінету дають змогу не лише подати податкові декларації (розрахунки) засобами електронного зв’язку через Електронний кабінет але й надіслати заяви, отримати довідки, ознайомитись з корисною інформацією.
Отримати інформацію про суми виплачених доходів та утриманих податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків можна за допомогою електронного сервісу «Електронний кабінет платника» з використанням електронного цифрового підпису фізичної особи.
Фізична особа – платник податків відповідно до норм Закону України «Про захист персональних даних» може сформувати запит на отримання інформації виключно про себе, інформація щодо третіх осіб у відповідь на такий запит не надається.
Вхід до Електронного кабінету платника здійснюється за адресою: http://cabinet.tax.gov.ua, а також через офіційний веб-портал ДПС.

Детальніше: Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

До уваги жителів Макарівської громади!!!

На жаль, в умовах пандемії коронавірусної інфекції проблема із захворюваності на діабет серед населення не зникла, а навпаки: чи не залишається однією з найактуальніших. Із цим діагнозом в Україні, за офіційною статистикою, живе майже 1,3 мільйона людей. Кількість інсулінозалежних пацієнтів щороку зростає і вже близько 200 тисяч людей щоденно потребують інсуліну.
З метою забезпечення пацієнтів інсуліном, іншими лікарськими засобами згідно переліку, в Україні була запроваджена програма відшкодування аптекам відповідних коштів - реімбурсації «Доступні ліки».
Макарівська селищна рада подбала про своєчасний доступ до життєво необхідних ліків – інсуліну та уклала відповідні договори щодо відшкодування вартості препарату жителям Макарівської територіальної громади, хворим на цукровий діабет, з аптеками Макарівщини.
З рецептом, виписаним лікарем-едокринологом КНП «Макарівська ЦРЛ» МРР, пацієнт або його родич може звернутися до аптеки, яка працює в системі відшкодування інсулінів, і отримує на руки необхідний препарат безкоштовно, або з доплатою. На сьогодні договори укладені з наступними аптечними закладами:
• Макарівська районна аптека №10, вул. Д.Ростовського, 58, смт Макарів
• аптека Виноградов В.В., вул. Б.Хмельницького, 62-А, смт Макарів
• аптека ТОВ "Аптечний дім Україна", вул. Я.Мудрого, 63-А, смт Макарів та вул. Б.Хмельницького,62-А, смт Макарів
У той же час проводиться процес підписання договорів з іншими аптечними закладами, розташованими на території громади.

Тож бажаємо успішного використання наданих громадою можливостей.

Бережіть себе та своє здоров’я!

© 2014 Макарівська селищна рада. Всі права захищено.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free