01
01
В'їзний знак до смт. Макарів
02
02
Макарівська селищна рада
03
03
Будинок культури
04
04
Свято-Дмитріївська церква та пам'ятник Святителю Дмитрію Ростовскому

Макарівська селищна рада

Велике будівництво

Київська область: відремонтовано 5 км дороги та шляхопровід на Р-03 Північно-Східний обхід м.Києва

- У 2020 році в рамках програми Президента «Велике будівництво» на дорозі Р-03 оновлено ділянки дороги та відремонтовано шляхопровід через залізницю.
- Дорога загальною протяжністю 26,4 км має стратегічне значення для Київського регіону та Бориспільського району в цілому, адже сполучає між собою два міжнародні автошляхи М-03 Київ — Харків — Довжанський та М-01 Київ — Чернігів — Нові Яриловичі. Фактично весь вантажний транспорт рухається в обхід м. Бориспіль цією дорогою.
- 5 км дороги було оновлено протягом 2020 року, включно зі шляхопроводом через залізничну колію довжиною 114 метрів. Для повного оновлення цієї дороги необхідно відремонтувати ще 13 км.
- У рамках виконання ремонтних робіт було посилено дорожній одяг на основному проїзді, укріплено узбіччя, відремонтовано водопропускні труби, влаштовано два шари асфальтобетонного покриття, встановлено дорожні знаки.
- У 2021 році, враховуючи стратегічне значення дороги, продовжимо її ремонт на найбільш зруйнованих ділянках.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»

Будьте в курсі новин Державної податкової служби!
Друзі, підписуйтеся на офіційні сторінки Державної податкової служби України у соціальних мережах, де ви зможете переглянути новини, актуальні роз'яснення податкових новацій, а також інфографіки та коментарі керівництва та фахівців служби!
Буде корисно та цікаво!
https://t.me/tax_gov_ua
https://www.youtube.com/TaxUkraine
https://www.facebook.com/TaxUkraine
Спілкуйтеся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»:
https://t.me/infoTAXbot

Які фінансові санкції передбачено з 1 січня 2021 року у разі незастосування реєстратора розрахункових операцій?

Детальніше: Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ МАКАРІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

«Якщо ви чітко не знаєте, куди хочете потрапити – скоріше за все ви опинитеся не в тому місці, де хотілося б бути», - цей вислів Конфуція якнайкраще описує необхідність здійснення стратегічного планування.

Ми – молода громада, яка тільки почала свій шлях. Головне наше завдання – це реальні зміни на краще у житті кожної людини, що мешкає у громаді, а відповідно - і громади в цілому. У нас є велике бажання змінити життя кожного мешканця на краще, навчитися працювати задля спільного добробуту.

Для гармонійного розвитку громади важливо своєчасно та професійно визначити стратегічні цілі розвитку. За консультативної підтримки «U-LEAD з Європою» ми вирішили створити один із найважливіших документів для розвитку громади - Стратегію розвитку Макарівської селищної територіальної громади до 2027 року.

Проте, зазначений документ буде реалістичним лише за однієї умови, якщо його напишемо ми самі і для себе. Наша громада - це 49 населених пунктів, близько 28 тисяч населення. Кожен населений пункт має свою історію, інфраструктуру, ресурси, традиції, надбання та відповідно своє бачення майбутнього та пріоритетів розвитку. Тому сьогодні, як ніколи, важливо сформувати спільне бачення майбутнього для усієї громади. Лише долучившись до розробки цього важливого документу, можна досягти бажаних результатів.

Детальніше: ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ МАКАРІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

З 1 березня — нові декларація з ПДВ та податкова накладна

З набранням чинності Наказу №734 «Про внесення змін до деяких нормативно правових актів МФУ» від 02.12.2020 р. з 1 березня 2021р. застосовується нова форма:
- податкової накладної та розрахунку коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної. А також внесено зміни до Порядку заповнення податкової накладної.
Також уточнено, що кількість найменувань поставлених товарів/послуг у одній податковій накладній не може перевищувати 99999 позицій (раніше - 9999).
- податкової декларації з ПДВ з додатками.
Крім того, внесено зміни до Порядку заповнення податкової звітності з ПДВ.
- уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв’язку з виправленням самостійно виявлених помилок.
Також підкориговано форму розрахунку податкових зобов'язань, нарахованих отримувачем послуг, не зареєстрованим як платник податку на додану вартість, які постачаються нерезидентами, у тому числі їх постійними представництвами, не зареєстрованими платниками податків, на митній території України. Слова "ініціали та прізвище" замінено словами "Власне ім'я ПРІЗВИЩЕ".
З якої дати слід застосовувати нові форми?
Цей наказ набере чинності з 1 числа місяця, що настає за місяцем його офіційного опублікування. Наказ було опубліковано в Офіційному віснику від 02.02.2021 р. №8. Відповідно його норми запрацюють з 1 березня.

Детальніше: Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

© 2014 Макарівська селищна рада. Всі права захищено.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free