01
01
В'їзний знак до смт. Макарів
02
02
Макарівська селищна рада
03
03
Будинок культури
04
04
Свято-Дмитріївська церква та пам'ятник Святителю Дмитрію Ростовскому

Макарівська селищна рада

Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БРАНД РЕНТ ЕСТЕЙТ» (юридична адреса: 03115, м. Київ, вул. Михайла Котельникова, буд. 31) повідомляє про наміри отримання Дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами.
Предметом діяльності підприємства ТОВ «БРАНД РЕНТ ЕСТЕЙТ» є надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна.
Підприємство віднесено до третьої групи за ступенем впливу об’єкту на забруднення атмосферного повітря.

Детальніше: Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря

Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

Обговорення спільних завдань під час зустрічі з керівництвом Макарівської ТГ

Забезпечення додаткових надходжень до місцевого бюджету, покращення ефективності адміністрування місцевих податків і зборів обговорили під час зустрічі начальник Макарівської ДПІ ГУ ДПС у Київській області Лілія Джига та заступник начальника Макарівської ТГ Анатолій Карбовський.
Питання, які розглядали під час спілкування стосувались сплати громадянами податку на нерухомість і земельного податку. Особливу увагу було приділено налагодженню співпраці щодо виявлення та забезпечення додаткових надходжень до бюджету.
Лілія Джига також звернула увагу і про необхідність дотримання суб’єктами господарювання трудового законодавства, та сплати ними ПДФО та ЄСВ. Посадовець наголосила про кампанію декларування доходів громадян, отриманих у 2020 році, обов’язок та терміни подання декларації. Також проінформувала про електронні послуги та сервіси від податкової служби, які стають все більш популярними.
За результатами зустрічі було прийнято рішення докласти максимум зусиль щодо пошуку додаткових  резервів надходжень податків і зборів та якісному обслуговувані платників податків.

Детальніше: Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

Київщина: надходження до зведеного бюджету у І кварталі зросли на 16%

За перший квартал надходження до зведеного бюджету зросли на 16% порівняно з відповідним показником аналогічного періоду минулого року. Як повідомила начальник ГУ ДПС у Київській області Олена Виноградова, сума сплачених податкових зборів і платежів складає 8,6 млрд грн, що на 1,2 млрд грн більше, аніж надійшло у січні-березні 2020 року.
Вона також повідомила, що державна скарбниця поповнилася на суму 4,5 млрд грн з темпом приросту 19% або 710 млн грн до відповідного показника минулого року.
Найбільші суми до держбюджету забезпечили платники Бучанського району – 1,1 млрд грн, Броварського – 683 млн грн та Білоцерківського – 645 млн грн.
У розрізі основних платежів традиційно питому вагу має сплата податку на додану вартість. За три місяці платники ПДВ забезпечили 2,1 млрд грн, що на 12% або 230 млн грн перевищує показник аналогічного періоду 2020 року.
Підприємства та організації Київщини спрямували до державної казни 1,1 млрд грн податку на прибуток. При цьому динаміка приросту дорівнює 49%, що у грошовому вираженні означає 369 млн грн додаткових коштів.
Сплата податку на доходи фізичних осіб забезпечила надходження на суму 878 млн грн. Цьогоріч зі своїх доходів платники пристоличного регіону перерахували на 13% або 100 млн грн більше.
На обороноздатність країни від платників Київської області надійшло 237 млн грн, що на 6% або 14 млн грн більше, аніж у відповідному періоді торік.

Детальніше: Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

Як підтвердити статус податкового резидента он-лайн

Форма довідки-підтвердження статусу податкового резидента України (далі – Довідка) визначена наказом ДПА України від 12.04.2002 № 173 «Про підтвердження статусу податкового резидента України» зі змінами та доповненнями (далі – Наказ № 173).
Згідно з п. 2 Наказу № 173 Довідку видає державна податкова інспекція за місцезнаходженням юридичної особи (місцем проживання фізичної особи) на своєму бланку протягом 10-ти робочих днів з моменту подання письмового звернення такої особи.
Звернення щодо отримання Довідки може бути подано особисто заявником, уповноваженою на це особою або надіслано поштою.
Довідка видається для підтвердження, що особа є платником податків в Україні і є резидентом України у розумінні договору про уникнення подвійного оподаткування між Україною та відповідною країною.
Довідка діє в межах календарного року та потребує щорічного її оновлення.
Згідно з п. 42 прим. 1. 2 ст. 42 прим. 1 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) Електронний кабінет забезпечує можливість реалізації платниками податків прав та обов’язків, визначених ПКУ та іншими законами, контроль за дотриманням яких покладено на контролюючі органи, та нормативно-правовими актами, прийнятими на підставі та на виконання ПКУ та інших законів, контроль за дотриманням яких покладено на контролюючі органи, в тому числі, шляхом, зокрема подання звернень.
Меню «Листування з ДПС» приватної частини Електронного кабiнету дозволяє надіслати лист (запит тощо) до відповідного органу ДПС.

Детальніше: Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

Податкові новації, декларування та електронні сервіси – тема семінару - практикуму

Нещодавно в Макарівській ДПІ ГУ ДПС у Київській області відбувся семінар – практикум для платників податків, на якому податківці розповіли про податкові новації, які вступили в дію з початком нового року, про Деклараційну кампанію 2021, а також електронні сервіси від ДПС, які розвиваються та стають доступнішими та актуальними для сучасних платників.
Присутнім нагадали про кампанію декларування доходів, отриманих протягом минулого року, яка стартувала з 1 січня 2021 року. Зокрема, звернули увагу платників, у кого виникає необхідність подання декларації про доходи, граничні строки подання декларації за звітний рік, а також місця та способи подання такої декларації.
Також було наголошено, що найпопулярнішим сервісом і засобом для співпраці з Податковою службою є «Електронний кабінет платника», який поєднав у собі ряд можливостей (сплата податків, подання звітності, заяв, декларацій в режимі онлайн, недопущення помилок тощо). Сервіс знаходиться у відкритому доступі, його легко знайти за допомогою пошукових систем, задавши запит «Електронний кабінет ДПС», або перейти за посиланням cabinet.tax.gov.ua.

Детальніше: Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

© 2014 Макарівська селищна рада. Всі права захищено.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free