01
01
В'їзний знак до смт. Макарів
02
02
Макарівська селищна рада
03
03
Будинок культури
04
04
Свято-Дмитріївська церква та пам'ятник Святителю Дмитрію Ростовскому

Макарівська селищна рада

У громаді продовжуються роботи по підготовці матеріально-спортивної бази до нового весняно-літнього сезону 2021

На Центральному стадіоні імені Михайла Бруквенка працівники СК «Юніор» провели скарифікацію (прорізування кореневої системи та вичісування сухої трави) футбольного газону.

У Копилові за сприяння заступника селищного голови Анатолія Карбовського, місцевого жителя Ковчака Олександра та ТОВ «Техелектро-79» встановлено опори для освітлення футбольного поля.

   

СТВОРИМО КВІТУЧУ УКРАЇНУ РАЗОМ!

Навесні наші села і селища квітнуть найрізноманітнішими барвами…
Напередодні 30-ї річниці Незалежності України уквітчаймо якнайбільше нових локацій, висадивши квіти та зелені насадження біля пам’ятників, у парках та скверах, прикрасивши прилеглі та прибудинкові території, простір біля свого будинку, щоб Україна усміхнулася квітами!

ДО УВАГИ СУБ'ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

На виконання вимог п. 1 розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 05.04.2021 № 190 "Про організацію у 2021 році безоплатного відпуску лікарських засобів за рецептами, а також безоплатного позачергового зубопротезування населення Київської області, постраждалого внаслідок Чорнобильської катастрофи" та з метою забезпечення:

1) дотримання вимог щодо рівних умов здійснення господарської діяльності для всіх суб'єктів господарювання незалежно від форми власності, що надають послуги із зубопротезування (за винятком зубопротезування із дорогоцінних металів та прирівняних по вартості до них),
2) надання закладами охорони здоров'я послуг з позачергового зубопротезування (за винятком зубопротезування із дорогоцінних металів та прирівняних по вартості до них) громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, за направленням лікарів-стоматологів за медичними показаннями,

МАКАРІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ОГОЛОШУЄ

відбір суб'єктів господарської діяльності, яким у 2021 році відшкодовуватиметься вартість проведеного зубопротезування пільговій категорії населення на підставі укладених договорів за кодом ТПКВКМБ 3050 "Пільгове медичне обслуговування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" за кодом економічної класифікації видатків 2730 "Інші виплати населенню".

Детальніше: ДО УВАГИ СУБ'ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

ДО УВАГИ СУБ'ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

На виконання вимог п. 1 розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 05.04.2021 № 190 "Про організацію у 2021 році безоплатного відпуску лікарських засобів за рецептами, а також безоплатного позачергового зубопротезування населення Київської області, постраждалого внаслідок Чорнобильської катастрофи", з метою забезпечення дотримання вимог щодо рівних умов здійснення господарської діяльності для всіх аптечних закладів незалежно від форми власності,

МАКАРІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ОГОЛОШУЄ

відбір суб'єктів господарської діяльності, яким у 2021 році відшкодовуватиметься вартість лікарських засобів, відпущених громадянам, що мають пільги згідно із Законом України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", у разі їх амбулаторного лікування, за рецептами лікарів Комунального некомерційного підприємства "Макарівський центр первинної медико-санітарної допомоги" Макарівської селищної ради (код ЄДРПОУ 38462249) та фізичних осіб-підприємців, які зареєстровані та одержали в установленому порядку ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики.

Детальніше: ДО УВАГИ СУБ'ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БРАНД РЕНТ ЕСТЕЙТ» (юридична адреса: 03115, м. Київ, вул. Михайла Котельникова, буд. 31) повідомляє про наміри отримання Дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами.
Предметом діяльності підприємства ТОВ «БРАНД РЕНТ ЕСТЕЙТ» є надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна.
Підприємство віднесено до третьої групи за ступенем впливу об’єкту на забруднення атмосферного повітря.

Детальніше: Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря

© 2014 Макарівська селищна рада. Всі права захищено.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free