01
01
В'їзний знак до смт. Макарів
02
02
Макарівська селищна рада
03
03
Будинок культури
04
04
Свято-Дмитріївська церква та пам'ятник Святителю Дмитрію Ростовскому

Макарівська селищна рада

ЦНАП інформує

Для зручності та доступності отримання адміністративних послуг у межах нашої громади в Центрі надання адміністративних послуг розміщено комп’ютеризоване місце з довідково-інформаційними системами та виходом у мережу Інтернет, де відвідувачі ЦНАП мають можливість самостійно переглядати інформацію про адміністративні послуги, заповнювати заяви для отримання послуг в електронній формі.
Для користування цифровими сервісами або е-документообігом застосовується ідентифікація автора за допомогою електронного цифрового підпису.
Інформацію про кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг можна отримати в Довірчому списку, який опубліковано на офіційному веб-сайті центрального засвідчувального органу https://czo.gov.ua/trustedlist.
Як використовувати електронний підпис та отримати більше послуг зі смартфона чи комп’ютера, можна переглянути на платформі "Дія". Цифрова освіта за посиланням: https://cutt.ly/wvaiNrP.

Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

Чи може отримати податкову знижку ФОП, що перебувала на загальній системі оподаткування та сплачувала протягом звітного року податок на доходи фізичних осіб?

Головне управління ДПС у Київській області звертає увагу, що відповідно до п.166.3 ст.166 Податкового Кодексу України (далі - ПКУ) платник податку має право включити до податкової знижки у зменшення оподатковуваного доходу за наслідками звітного податкового року, фактично здійснені ним протягом звітного податкового року витрати.
Загальна сума податкової знижки, нарахована платнику податку в звітному податковому році, не може перевищувати суми річного загального оподатковуваного доходу платника податку, нарахованого як заробітна плата, зменшена з урахуванням положень п. 164.6 ст. 164 ПКУ (п.п.166.4.2 п.166.4 ст.166 ПКУ).
Згідно з п.п.14.1.48 п.14.1 ст.14 ПКУ заробітна плата для цілей розд. ІV ПКУ - основна та додаткова заробітна плата, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, які виплачуються (надаються) платнику податку у зв’язку з відносинами трудового найму згідно із законом.
Тобто, фізична особа - підприємець не має права на податкову знижку щодо доходів, отриманих від здійснення підприємницької діяльності.

Детальніше: Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

«ЗДАЙ МАКУЛАТУРУ – ПОДАРУЙ РАДІСТЬ ДІТЯМ»

18 квітня в селі Маковище пройде акція «Здай макулатуру – подаруй дітям радість». Здаємо макулатуру, а виручені кошти передаємо на розвиток Маковищанської гімназії. Закликаємо усіх бажаючих долучитися до акції та подарувати можливість діткам посміхатися частіше. За подробицями звертайтеся до старости села Маковище Олександра Євтушенка або до директора гімназії Вікторії Чернявки.

Макарівська громада: Кодра

15 квітня проведено звірку документів, що нагромадилися під час діяльності Кодрянської селищної ради, та інвентаризацію основних засобів. За результатами виявлено: всі документи оформлені належним чином, матеріальні цінності обліковані.

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ МАКАРОВА!

ТОВ «АЛЬТФАТЕР КИЇВ» у квітні 2021 року здійснюватиме вивіз вторинної сировини кожні дев’ять днів.
Правильне сортування – це не лише дотримання правил сортування, а й компактність у підході до викидання сміття.
Зменшення об’єму за рахунок стискання пластику та складання коробок у плаский вигляд).
Баланс сміття. Тобто, якщо контейнер, який знаходиться поруч заповнений, пройдіть декілька метрів та викиньте сміття в інший (QR-код з картою розташування контейнерів є на кожному з них).
Це дрібниці, які займають до хвилини вашого часу, проте вони неабияк впливають на швидкість заповнення контейнерів-дзвіночків.
Пам’ятайте, якщо кожен відповідально ставитиметься до своїх громадянських обов’язків, жити буде простіше і чистіше!

Детальніше: ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ МАКАРОВА!

© 2014 Макарівська селищна рада. Всі права захищено.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free