01
01
В'їзний знак до смт. Макарів
02
02
Макарівська селищна рада
03
03
Будинок культури
04
04
Свято-Дмитріївська церква та пам'ятник Святителю Дмитрію Ростовскому

Макарівська селищна рада

ДЯКУЮ ЗА ВРЯТОВАНИЙ СВІТ!

26 квітня – 35-ті роковини аварії на Чорнобильській АЕС.
Ця катастрофа набула планетарно масштабу і створила на значній території України та інших країн світу радіаційну ситуацію, яка і сьогодні продовжує негативно впливати на здоров'я людей і довкілля. Чорнобиль – це гіркий урок для всього людства.
Минають роки, але пам'ять та шана до тих, хто брав участь у ліквідації Чорнобильського лиха та його наслідків живе у наших серцях.
За мужність, стійкість, терпіння, наполегливість у подоланні труднощів, що випали на долю ліквідаторів – низький уклін та вдячність.
Бажаю, щоб нас всіх надихала і об’єднувала віра в краще майбутнє, в те, що відлуння цієї трагедії, все ж таки, скінчиться, а на життєвому шляху наступних поколінь ніколи не повториться така страшна трагедія.

Шануємо, пам’ятаємо...

Вадим ТОКАР,
Макарівський селищний голова

Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

Офіційне оформлення найманих працівників

Головне управління ДПС у Київській області нагадує платникам податків, що статтею 24 Кодексу законів про працю (далі - КЗпП) встановлено, що працівник не може бути допущеним до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом або розпорядженням власника або уповноваженого органу та без подання до органу податкової служби Повідомлення про прийняття працівника на роботу.
Трудовий договір - угода між працівником і власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом чи фізичною особою, за якою працівник зобов’язується виконувати роботу, визначену цією угодою, з підляганням внутрішньому трудовому розпорядкові, а власник підприємства чи фізична особа - роботодавець зобов’язується виплачувати працівникові заробітну плату і забезпечувати умови праці, необхідні для виконання роботи, передбачені законодавством про працю, колективним договором і угодою сторін (ст. 21 КЗпП)
Трудовий договір може бути безстроковим, що укладається на невизначений строк, та строковим, що укладається на визначений строк, встановлений за погодженням сторін або на час виконання певної роботи. Строковий трудовий договір укладається у випадках, коли трудові відносини не можуть бути встановлені на невизначений строк з урахуванням характеру наступної роботи, або умов її виконання, або інтересів працівника та в інших випадках, передбачених законодавчими актами.
Трудові відносини між громадянином, який наймається на роботу, та роботодавцем (юридичною або фізичною особою - підприємцем) оформлюються у письмовій формі.

Детальніше: Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

Оголошується конкурс на посади керівників закладів загальної середньої освіти

Відділом освіти, молоді, фізичної культури і спорту Макарівської селищної ради оголошується конкурс на посади керівників закладів загальної середньої освіти:

- Комарівського навчально-виховного об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок», місцезнаходження: Київська область, с.Комарівка, вулиця Дружби народів, 6.
- Королівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, місцезнаходження: Київська область, с. Королівка, вулиця Клубна, 2
- Комунального закладу «Макарівський багатопрофільний ліцей»,місцезнаходження: Київська область, смт Макарів, вулиця Піонерська, 5.
- Макарівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – районна гімназія», місцезнаходження: Київська область, смт Макарів, вулиця Ватутіна генерала, 10.
- Мотижинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, місцезнаходження: Київська область, с. Мотижин, вулиця Василя Довгича, 2.

Детальніше: Оголошується конкурс на посади керівників закладів загальної середньої освіти

ЦНАП інформує

Для зручності та доступності отримання адміністративних послуг у межах нашої громади в Центрі надання адміністративних послуг розміщено комп’ютеризоване місце з довідково-інформаційними системами та виходом у мережу Інтернет, де відвідувачі ЦНАП мають можливість самостійно переглядати інформацію про адміністративні послуги, заповнювати заяви для отримання послуг в електронній формі.
Для користування цифровими сервісами або е-документообігом застосовується ідентифікація автора за допомогою електронного цифрового підпису.
Інформацію про кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг можна отримати в Довірчому списку, який опубліковано на офіційному веб-сайті центрального засвідчувального органу https://czo.gov.ua/trustedlist.
Як використовувати електронний підпис та отримати більше послуг зі смартфона чи комп’ютера, можна переглянути на платформі "Дія". Цифрова освіта за посиланням: https://cutt.ly/wvaiNrP.

Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

Чи може отримати податкову знижку ФОП, що перебувала на загальній системі оподаткування та сплачувала протягом звітного року податок на доходи фізичних осіб?

Головне управління ДПС у Київській області звертає увагу, що відповідно до п.166.3 ст.166 Податкового Кодексу України (далі - ПКУ) платник податку має право включити до податкової знижки у зменшення оподатковуваного доходу за наслідками звітного податкового року, фактично здійснені ним протягом звітного податкового року витрати.
Загальна сума податкової знижки, нарахована платнику податку в звітному податковому році, не може перевищувати суми річного загального оподатковуваного доходу платника податку, нарахованого як заробітна плата, зменшена з урахуванням положень п. 164.6 ст. 164 ПКУ (п.п.166.4.2 п.166.4 ст.166 ПКУ).
Згідно з п.п.14.1.48 п.14.1 ст.14 ПКУ заробітна плата для цілей розд. ІV ПКУ - основна та додаткова заробітна плата, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, які виплачуються (надаються) платнику податку у зв’язку з відносинами трудового найму згідно із законом.
Тобто, фізична особа - підприємець не має права на податкову знижку щодо доходів, отриманих від здійснення підприємницької діяльності.

Детальніше: Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

© 2014 Макарівська селищна рада. Всі права захищено.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free