01
01
В'їзний знак до смт. Макарів
02
02
Макарівська селищна рада
03
03
Будинок культури
04
04
Свято-Дмитріївська церква та пам'ятник Святителю Дмитрію Ростовскому

Макарівська селищна рада

СТАНЬ ВОЛОНТЕРОМ ПРОБАЦІЇ!

Макарівський районний відділ філії Державної установи «Центр пробації» у м. Києві та Київській області запрошує небайдужих громадян до співпраці у якості волонтерів пробації.
Волонтер — особа, яка є посередником між інспектором та клієнтом, що здійснює різні функції, пов'язані зі спілкуванням: побутові, культурні та інші.
Діяльність волонтерів пробації здійснюється відповідно до Закону України «Про волонтерську діяльність» з урахуванням особливостей, визначених Кримінально-виконавчим кодексом України, Законом України «Про пробацію» та нормативно-правовими актами, що регулюють організацію пробації.

Детальніше: СТАНЬ ВОЛОНТЕРОМ ПРОБАЦІЇ!

Оголошення про проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів в с. Андріївка, с. Червона гірка

1. Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу: Виконавчий комітет Макарівської селищної ради; 08001, Київська обл., смт Макарів, вул. Димитрія Ростовського, 30.

2. Підстава для проведення конкурсу:
Рішення виконавчого комітету Макарівської селищної ради від 30.04.2021 № 55 «Про проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів в с. Андріївка, с. Червона Гірка Макарівської селищної ради Київської області».

3. Місце і час проведення конкурсу, прізвище та посада, номер телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення побутових відходів:
Місце проведення конкурсу: Київська обл., смт Макарів, вул. Димитрія Ростовського, 30, адмінприміщення Макарівської селищної ради (кабінет селищного голови).
Дата та час проведення конкурсу: «09» червня 2021 року о 10 год. 00 хв.
Особа, уповноважена здійснювати зв'язок з учасниками конкурсу: секретар комісії, головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, інфраструктури, транспорту, зв’язку та цивільного захисту Макарівської селищної ради Коваль Галина Миколаївна, тел.: (04578) 5-29-76.

Детальніше: Оголошення про проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів в с....

Відділ державного архітектурно-будівельного контролю Макарівської селищної ради повідомляє

Керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 29.03.2021 р. № 303 "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо удосконалення діяльності органів державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду" відділ державного архітектурно-будівельного контролю Макарівської селищної ради повідомляє Каїрську Тетяну Олексіївну про розгляд комісією щодо розгляду звернень у сфері містобудівної діяльності, звернення фізичної особи від 17.05.2021 р. за вх.№ 2 про перевірку законності будівництва.
Місце засідання комісії: приміщення відділу державного архітектурно-будівельного контролю Макарівської селищної ради Київської області по вул. Довженка,18, смт Макарів.
Час засідання комісії: 24.05.2021 р. на 11 год. 00 хв.
Необхідні консультації та роз’яснення можна отримати за тел. (04578) 60818 у відділі державного архітектурно-будівельного контролю Макарівської селищної ради Київської області по вул. Довженка,18, смт Макарів.

Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

Платники Київщини збільшили надходження до місцевих бюджетів на 19%

«Платники податків Київської області за січень-квітень 2021 року сплатили 5,8 млрд грн до місцевих скарбниць. У порівнянні із аналогічним періодом минулого року приріст надходжень збільшився на 19%, що у грошовому еквіваленті складає 922 млн гривень додаткових коштів», – повідомила начальник Головного управління ДПС у Київській області Олена Виноградова.
Найбільші суми надходжень до своїх бюджетів забезпечили платники Бучанського району – 1,4 млрд грн, Броварського – 857 млн грн та Білоцерківського – 808 млн гривень.
У розрізі основних платежів забезпечено надходження до місцевих бюджетів:
Платниками податку на доходи фізичних осіб сплачено 3,7 млрд грн, темп росту до відповідного періоду 2020 року у приведених умовах складає 118%, тобто додатково надійшло 555 млн гривень.
За вказаний період часу надійшло 479 млн грн, сплачених за землю та 946 млн грн надходжень забезпечили платники єдиного податку.

Детальніше: Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

До уваги жителів сіл Пашківка, Вітрівка!

14 травня 2021 року о 14 год. в селі Вітрівка на вулиці Горького (поруч з будинком №5) відбудеться зустріч жителів зі старостою сіл Пашківка, Вітрівка. Тема зустрічі - проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиці Горького в селі Вітрівка.
Підстава – рішення виконавчого комітету Макарівської селищної ради від 30.04.2021 №049 «Про проведення громадського обговорення пропозиції щодо перейменування вулиці»
- інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиці Горького на вулицю Присяжнюка Руслана в селі Вітрівка

© 2014 Макарівська селищна рада. Всі права захищено.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free