01
01
В'їзний знак до смт. Макарів
02
02
Макарівська селищна рада
03
03
Будинок культури
04
04
Свято-Дмитріївська церква та пам'ятник Святителю Дмитрію Ростовскому

Макарівська селищна рада

Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

Платники Київщини збільшили надходження до місцевих бюджетів на 19%

«Платники податків Київської області за січень-квітень 2021 року сплатили 5,8 млрд грн до місцевих скарбниць. У порівнянні із аналогічним періодом минулого року приріст надходжень збільшився на 19%, що у грошовому еквіваленті складає 922 млн гривень додаткових коштів», – повідомила начальник Головного управління ДПС у Київській області Олена Виноградова.
Найбільші суми надходжень до своїх бюджетів забезпечили платники Бучанського району – 1,4 млрд грн, Броварського – 857 млн грн та Білоцерківського – 808 млн гривень.
У розрізі основних платежів забезпечено надходження до місцевих бюджетів:
Платниками податку на доходи фізичних осіб сплачено 3,7 млрд грн, темп росту до відповідного періоду 2020 року у приведених умовах складає 118%, тобто додатково надійшло 555 млн гривень.
За вказаний період часу надійшло 479 млн грн, сплачених за землю та 946 млн грн надходжень забезпечили платники єдиного податку.

Детальніше: Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

До уваги жителів сіл Пашківка, Вітрівка!

14 травня 2021 року о 14 год. в селі Вітрівка на вулиці Горького (поруч з будинком №5) відбудеться зустріч жителів зі старостою сіл Пашківка, Вітрівка. Тема зустрічі - проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиці Горького в селі Вітрівка.
Підстава – рішення виконавчого комітету Макарівської селищної ради від 30.04.2021 №049 «Про проведення громадського обговорення пропозиції щодо перейменування вулиці»
- інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиці Горького на вулицю Присяжнюка Руслана в селі Вітрівка

Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

Сплата майнових податків забезпечила надходження до бюджетів Київщини на суму 467 млн грн

З початку року власники майна – як фізичні, так і юридичні особи – забезпечили надходження до бюджету на суму 467,6 млн грн. Про це повідомила начальник ГУ ДПС у Київській області Олена Виноградова. Зокрема, вона зазначила, що найбільшу суму до місцевих бюджетів спрямували власники та користувачі землі. Так, за період січень-березень до скарбниць надійшло 354 млн грн плати за землю. З цієї суми 324 млн грн сплатили юридичні особи, решту – 29,8 млн грн – фізичні особи.
На 12% зросла сплата податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, порівняно з відповідним показником минулого року. За наданою інформацією, власники нерухомості перерахували до бюджетів територіальних громад 111 мільйонів гривень, що на 11,6 млн грн перевищує суму, що надійшла у першому кварталі 2020 року. Юридичні особи забезпечили 94,8 млн грн, збільшивши темп приросту на 20% або 15,7 млн грн. Фізичні особи, у свою чергу, перерахували до казни громад 16,2 млн грн.Платники транспортного податку спрямували до бюджетів за січень – березень 2021 року 2,6 млн гривень, з яких 1,5 млн грн сплатили юридичні особи, 1,1 млн грн – фізичні особи.

Детальніше: Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиці Горького в селі Вітрівка

Макарівська селищна рада інформує про початок проведення громадського обговорення пропозиції щодо перейменування вулиці Горького на вулицю Присяжнюка Руслана в селі Вітрівка та запрошує усіх бажаючих долучитись до обговорення даного питання.
Організатор громадського обговорення – Макарівська селищна рада.

Детальніше: Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиці...

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Проект рішення
Макарівської селищної ради восьмого скликання Київської області
«Про встановлення місцевих податків та зборів
на території Макарівської селищної територіальної громади»

Згідно з вимогами Закону України «Про засади державної регуляторної політики», відповідно до постанови КМУ від 24.05.2017 №483 «Про затвердження форм типових рішень про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки», з метою упорядкування відносин між органами місцевого самоврядування з юридичними та фізичними особами з питань сплати місцевих податків та зборів Макарівська селищна рада підготувала проект рішення регуляторного акту «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Макарівської селищної територіальної громади».

Детальніше: Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

© 2014 Макарівська селищна рада. Всі права захищено.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free