01
01
В'їзний знак до смт. Макарів
02
02
Макарівська селищна рада
03
03
Будинок культури
04
04
Свято-Дмитріївська церква та пам'ятник Святителю Дмитрію Ростовскому

Макарівська селищна рада

Герої не вмирають

Герої не вмирають – цей вислів знають всі українці. Наші хлопці, що гинуть на Донеччині та Луганщині, завжди будуть поряд з нами, доки про них пам’ятають, доки їх шанують. У нашій громаді пам’ятають своїх Героїв завжди.
Напередодні Дня Героїв в Пашківці відкрили Парк загиблих воїнів Віталій Костенка та Руслана Присяжнюка. Також презентували книгу з серії «Пам’ять Нації» про Віталія Костенка.

Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

На Макарівщині проведено семінар на тему: « Переваги звітування в електронному вигляді та електронні сервіси ДПС»

Нещодавно в Макарівській ДПІ ГУ ДПС у Київській області відбувся семінар, темою якого було ознайомлення платників з електронними сервісами Державної податкової служби України та перевагами звітування в електронному вигляді.
Під час заходу зверталась увага на те, що подання звітності в електронному вигляді, має багато переваг, зокрема платники податків отримують:
- економію робочого часу та власних коштів на придбання бланків звітності;
- звітність, надіслана електронною поштою не потребує дублювання на паперових носіях та їх зберігання;
- уникнення черг, гарантію автоматичної перевірки підготовлених документів на наявність арифметичних помилок;
- оперативне оновлення форматів подання документів в електронному вигляді;
- конфіденційність інформації;
- оперативність обробки отриманої інформації у податковому органі.

Детальніше: Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області застерігає

«Увага шахраї!!!»

Шановні платники податків, Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області застерігає: на теренах Макарівщини діють « телефонні аферисти».
Так, нещодавно спостерігались непоодинокі спроби вчинення шахрайських дій невідомими особами з метою протиправного заволодіння коштами суб’єктів господарської діяльності.
Схема наступна, зловмисники телефонують начебто від імені або за дорученням керівника Макарівської ДПІ посадовим особам підприємств чи підприємцям, і під різними приводами намагаються отримати гроші.
Такі дії є злочинними і кваліфікуються як шахрайство та умисна дискредитація посадових осіб податкових органів.
Шановні платники! Для запобігання діяльності шахраїв просимо вас будьте пильними та обачними, не піддаватись на провокації та ні за яких обставин не перераховувати кошти.
Для запобігання діяльності злочинців просимо у випадку отримання таких дзвінків або інших протиправних дій телефонувати в правоохоронні органи.

СТАНЬ ВОЛОНТЕРОМ ПРОБАЦІЇ!

Макарівський районний відділ філії Державної установи «Центр пробації» у м. Києві та Київській області запрошує небайдужих громадян до співпраці у якості волонтерів пробації.
Волонтер — особа, яка є посередником між інспектором та клієнтом, що здійснює різні функції, пов'язані зі спілкуванням: побутові, культурні та інші.
Діяльність волонтерів пробації здійснюється відповідно до Закону України «Про волонтерську діяльність» з урахуванням особливостей, визначених Кримінально-виконавчим кодексом України, Законом України «Про пробацію» та нормативно-правовими актами, що регулюють організацію пробації.

Детальніше: СТАНЬ ВОЛОНТЕРОМ ПРОБАЦІЇ!

Оголошення про проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів в с. Андріївка, с. Червона гірка

1. Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу: Виконавчий комітет Макарівської селищної ради; 08001, Київська обл., смт Макарів, вул. Димитрія Ростовського, 30.

2. Підстава для проведення конкурсу:
Рішення виконавчого комітету Макарівської селищної ради від 30.04.2021 № 55 «Про проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів в с. Андріївка, с. Червона Гірка Макарівської селищної ради Київської області».

3. Місце і час проведення конкурсу, прізвище та посада, номер телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення побутових відходів:
Місце проведення конкурсу: Київська обл., смт Макарів, вул. Димитрія Ростовського, 30, адмінприміщення Макарівської селищної ради (кабінет селищного голови).
Дата та час проведення конкурсу: «09» червня 2021 року о 10 год. 00 хв.
Особа, уповноважена здійснювати зв'язок з учасниками конкурсу: секретар комісії, головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, інфраструктури, транспорту, зв’язку та цивільного захисту Макарівської селищної ради Коваль Галина Миколаївна, тел.: (04578) 5-29-76.

Детальніше: Оголошення про проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів в с....

© 2014 Макарівська селищна рада. Всі права захищено.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free