01
01
В'їзний знак до смт. Макарів
02
02
Макарівська селищна рада
03
03
Будинок культури
04
04
Свято-Дмитріївська церква та пам'ятник Святителю Дмитрію Ростовскому

Макарівська селищна рада

У Міжнародний день захисту дітей ми не могли лишити уваги маленьких героїв не лише сьогоднішнього дня, але й нашого життя загалом.
Наша радість, наша надія, наше майбутнє, зі святом вас!

У перший день літа ми відзначаємо добре і радісне свято – Міжнародний день захисту дітей

Бажаю усім зануритися у свято щастя, усмішок і щирої дитячої радості. Нехай завжди звучить дитячий сміх! Нехай ваші родини будуть міцними, надійними і люблячими.

Усміхнені личка, палаючі захватом очі, довірливі обійми маленьких рук – це те, задля чого ми живемо. Робити усе можливе, аби життя дітей було щасливим і безхмарним – всебічно підтримувати обдарованих, заохочувати здібних, розвивати особистість – святий обов'язок кожного з нас.
Бажаю щоб здійснилися всі ваші мрії та задуми!

Вадим ТОКАР,
Макарівський селищний голова

Засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на посади керівників закладів загальної середньої освіти

27 травня 2021 року у відділі освіти, молоді, фізичної культури і спорту Макарівської селищної ради відбулось перше засідання конкурсної комісії на посаду керівників комунальних закладів загальної середньої освіти Макарівської селищної ради. До участі в конкурсі допущено 10 осіб.

Файли для завантаження
ФайлОписРозмір файла:Створено
Скачати цей файл (prot.1_osvita.zip)prot.1_osvita.zipПРОТОКОЛ №1 засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на посади керівників закладів загальної середньої освіти Макарівської селищної ради8 Кб2021-05-28 09:21

ДО УВАГИ СІЛЬГОСПВИРОБНИКІВ ТА ЕКСПОРТЕРІВ ЗЕРНА

На сьогодні Китай є лідером з імпорту українського зерна, тому українським виробникам та експортерам важливо дотримуватися фітосанітарних вимог Китайської Народної Республіки при експорті ячменю, сої та кукурудзи, що були викладені у Протоколах фітосанітарних та інспекційних вимог.
- Протокол фітосанітарних та інспекційних вимог щодо експорту кукурудзи із України до Китаю (9 листопада 2012 року);
- Протокол фітосанітарних та інспекційних вимог щодо експорту сої із України до Китаю (5 грудня 2013 року);
- Протокол фітосанітарних та інспекційних вимог щодо експорту ячменю з України до Китаю (5 грудня 2013 року) (Більш детально з даними Протоколами можна ознайомитися за посилання: https://dpss.gov.ua/fitosanitariya-kontrol-u-sferi-nasinnictva-ta-rozsadnictva/fitosanitarni-vimogi-krayin)
Здійснювати експорт має право суб’єкт господарювання, що включений до Переліку осіб, які планують експорт кукурудзи, ячменю або сої до Китаю. Крім того, експорт має здійснюватися із місця зберігання, що внесений до Переліку місць зберігання, з яких планується експорт. Формування Переліку здійснюється на підставі проведених фітосанітарних процедур, а саме, проведення обстеження та фітосанітарної експертизи (аналізів) впродовж періоду вегетації поточного року.

Детальніше: ДО УВАГИ СІЛЬГОСПВИРОБНИКІВ ТА ЕКСПОРТЕРІВ ЗЕРНА

24 травня — Європейський день парків

Своєрідною перлиною нашого селища є одне з найстаріших місць Макарова - Панський парк. Він огортає зеленим паском городище та омивається річкою Здвиж. Рельєфний ландшафт, багаторічні дерева, ледь чутне хлюпання води створюють затишок, красу і природну гармонію.

 

 

   

© 2014 Макарівська селищна рада. Всі права захищено.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free