01
01
В'їзний знак до смт. Макарів
02
02
Макарівська селищна рада
03
03
Будинок культури
04
04
Свято-Дмитріївська церква та пам'ятник Святителю Дмитрію Ростовскому

Макарівська селищна рада

Засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Макарівської селищної ради

3 червня у ході засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Макарівської селищної ради було розглянуто 4 протоколи про адміністративні правопорушення за ст. 152 КУпАП «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів», з яких:
➢ 1 протокол складений працівниками відділення поліції № 3 Бучанського районного управління поліції.
➢ 3 протоколи складені працівниками ГФ «Макарівська муніципальна інспекція».

За результатами роботи комісії:
➢ відносно 1 особи провадження в справі закрито на підставі п.1 ч.1 ст.247 КУпАП у зв'язку з відсутністю події і складу адміністративного правопорушення.
➢ 3 осіб притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 152 КУпАП та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 340,00 грн. (дві особи) та 680,00 грн. (одна особа) відповідно.

Конкурс на заміщення вакантної посади директора закладу загальної середньої освіти

Відділом освіти, молоді, фізичної культури і спорту Макарівської селищної ради оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора закладу загальної середньої освіти:
Липівського навчально-виховного об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок», місцезнаходження: Київська область, с.Липівка,вулицяШевченка, 15.

Посадовий оклад, доплати, надбавки встановлюються відповідно до постанови КМУ від 30.08.2002 № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери»; наказу МОН від 26.09.2005 № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ», інших нормативних документів.

Детальніше: Конкурс на заміщення вакантної посади директора закладу загальної середньої освіти

З Міжнародним днем захисту дітей!

Вже традиційно в Україні, як і в усьому світі, відзначають добре і радісне свято - Міжнародний день захисту дітей. Святий обов'язок кожного з нас – робити усе можливе, аби життя дітей було мирним і щасливим, всебічно підтримувати обдарованих, заохочувати здібних, надихати на розвиток дитини, як особистості.
Водночас це свято і дорослих - усіх тих, хто завжди поряд з дітьми, хто допомагає їм зростати, навчатися, пізнавати світ. Усміхнені личка, довірливі обійми маленьких рук - це те, задля чого ми живемо. Зазвичай в цей день проводяться спортивні та розважальні заходи, конкурси, флешмоби тощо.

Детальніше: З Міжнародним днем захисту дітей!

Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

Власники нерухомості сплатили 218 млн грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, - Олександр Загорський

За повідомленням в.о. начальника ГУ ДПС у Київській області Олександра Загорського, власники нерухомого майна, відмінного від земельної ділянки сплатили до місцевих бюджетів майже 218 млн грн. Цей показник на 40% перевищує надходження відповідного періоду минулого року, що у грошовому вираженні дорівнює 62,5 млн грн додаткових для казни територіальних громад коштів.
Питому вагу у розрізі категорій платників має внесок юридичних осіб. Так, за період січень-квітень підприємства та організації сплатили 188,4 млн грн, збільшивши суму відрахувань на 49% або 61,5 млн грн до показника січня-квітня 2020 року. У свою чергу, фізичні особи спрямували до місцевих скарбниць 29,3 млн грн з темпом приросту 4% або 1 млн грн.

Детальніше: Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

В нашій громаді триває процес розробки Стратегії розвитку

Головною метою розроблення Стратегічного плану розвитку Макарівської громади є формування нового бачення місцевого розвитку громади в умовах децентралізації, спільно з реалізацією завдань суттєвого покращення якості життя жителів громади шляхом зміни системи управління громадою, земельними, бюджетними ресурсами, які стали доступні для громади і можуть бути використані для її розвитку, підвищення конкурентоспроможності місцевої економіки, інвестиційної привабливості, якості життя через ефективне використання ресурсів та реалізацію узгоджених інтересів влади, громади та бізнесу. Роботу над Стратегічним планом розпочато у січні 2021 року.

Основною формою роботи над проектом документу стало проведення засідань Робочої групи. Процес стратегічного планування відбувається у режимі максимального залучення кола експертів, жителів громади до співпраці та обговорення задля написання максимально реального та якісного соціально-економічного плану розвитку нашої громади.

Детальніше: В нашій громаді триває процес розробки Стратегії розвитку

© 2014 Макарівська селищна рада. Всі права захищено.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free