01
01
В'їзний знак до смт. Макарів
02
02
Макарівська селищна рада
03
03
Будинок культури
04
04
Свято-Дмитріївська церква та пам'ятник Святителю Дмитрію Ростовскому

Макарівська селищна рада

Засідання виконавчого комітету Макарівської селищної ради

17 червня 2021 року відповідно до розпорядження Макарівського селищного голови від 14.06.2021 № 113 відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Макарівської селищної ради восьмого скликання, яке пройде в адміністративній будівлі будинку культури Наливайківської сільської ради за адресою: Київська обл., Бучанський р-н, с. Наливайківка, вул. Центральна, 96-Б. Засідання розпочнеться о 14.00 годині.

На порядок денний засідання винесено наступні питання:

Детальніше: Засідання виконавчого комітету Макарівської селищної ради

Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

Чи застосовуються штрафні санкції за несвоєчасне подання податкової звітності у період карантину

Відповідно до п. 120.1 ст. 120 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) неподання (крім випадків, якщо податкова декларація не подається відповідно до п. 49.2 ст. 49 ПКУ) або несвоєчасне подання платником податків або іншими особами, зобов’язаними нараховувати і сплачувати податки та збори, платежі, контроль за сплатою яких покладено на контролюючі органи, податкових декларацій (розрахунків), а також іншої звітності, обов’язок подання якої до контролюючих органів передбачено ПКУ, – тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 340 грн., за кожне таке неподання або несвоєчасне подання.
Ті самі дії, вчинені платником податків, до якого протягом року було застосовано штраф за таке порушення, – тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 1020 грн. за кожне таке неподання або несвоєчасне подання.

Детальніше: Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

Дія. Цифрова освіта

Міністерство цифрової трансформації України (далі – Мінцифра) на виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 12.06.2020 № 471, запустило національний проєкт з цифрової грамотності: Дія. Цифрова освіта.
Основна ціль проєкту: «Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно здобути».
У листопаді 2020 року Мінцифра вперше запустила національний тест на цифрову грамотність – Цифрограм 1.0. Це була бета-версія тесту, який надав можливість кожному громадянину дізнатися свій особистий рівень цифрової грамотності. Наразі, запущено удосконалену версію Цифрограм 2.0 (https://osvita.diia.gov.ua/digigram).

Детальніше: Дія. Цифрова освіта

Відбувся відкритий конкурс на посади керівників 8 закладів освіти

В Макарівській селищній територіальній громаді 09.06 та 10.06. відбувся відкритий конкурс на посади керівників 8 закладів освіти – КЗ «Макарівський багатопрофільний ліцей», Макарівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – районна гімназія», Королівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Фасівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, Борівського навчально-виховного об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дитячий садок», Ситняківського навчально-виховного об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок», Мотижинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та Плахтянської гімназії.

Детальніше: Відбувся відкритий конкурс на посади керівників 8 закладів освіти

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

10 червня під головуванням Макарівського селищного голови Вадима Токаря відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини селищної ради за участю заступника селищного голови Богдана Живаги та начальника служби у справах дітей селищної ради Тетяни Морозюк.
Члени комісії розглянули питання щодо реалізації прав дитини, а саме:
надали дозволи на вчинення правочинів на дарування житлового будинку та земельної ділянки неповнолітній та малолітній дітям, дарування квартири неповнолітній дитині, укладання договору про поділ майна подружжя;
Також членами комісії було розглянуто доцільність позбавлення батьківських прав батьків відносно малолітньої дитини.

© 2014 Макарівська селищна рада. Всі права захищено.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free