01
01
В'їзний знак до смт. Макарів
02
02
Макарівська селищна рада
03
03
Будинок культури
04
04
Свято-Дмитріївська церква та пам'ятник Святителю Дмитрію Ростовскому

Макарівська селищна рада

Сьогодні ми святкуємо ювілей - 25 років з дня прийняття Конституції України

Конституція України - це основний закон держави, який закріплює права, свободи і обов'язки громадян України, її суспільно-політичний і державний устрій. Вона має особливий правовий статус - вищу юридичну силу, особливий порядок прийняття, підвищену стабільність та високий рівень захисту збоку держави.

28 червня 1996 року о 9:18 Верховна рада ухвалила Основний закон - найголовніші постулати та правила за якими має жити й розвиватись наша країна.

Переконаний, настане час і Конституцію неухильно дотримуватимуться всі - від громадянина до Президента. Разом ми маємо збудувати таку модель держави, в якій кожен матиме рівні можливості для реалізації законних прав, а виконання обов'язків не стане непосильним тягарем.

З Днем Конституції України!

Відбулась чергова сесія Макарівської селищної ради восьмого скликання

25 червня відбулась чергова сесія Макарівської селищної ради восьмого скликання.
На порядок денний винесено 29 питань, які розглядалися на засіданнях постійних комісій.
У ході засідання депутати прийняли рішення про встановлення місцевих податків та зборів на території Макарівської селищної територіальної громади та внесли зміни до деяких програм, спрямованих на розвиток громади.Також депутати прийняли рішення про співробітництво Макарівської селищної територіальної громади та Бородянської селищної об’єднаної територіальної громади.
Враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань земельних відносин, розвитку агропромислового комплексу, природокористування, екології, планування територій, охорони пам'яток та історичного середовища, депутати ухвалили рішення про проведення земельних торгів у формі аукціону з продажу права оренди земельних ділянок комунальної власності
Також на сесії розглянуто блок земельних питань по яких прийняті відповідні рішення.

Конкурс на посаду директора закладу загальної середньої освіти

Відділом освіти, молоді, фізичної культури і спорту Макарівської селищної ради оголошується конкурс на посаду директора закладу загальної середньої освіти:
Мотижинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, місцезнаходження: Київська область, с.Мотижин,вулиця Василя Довгича, 2.

Посадовий оклад, доплати, надбавки встановлюються відповідно до постанови КМУ від 30.08.2002 № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери»; наказу МОН від 26.09.2005 № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ», інших нормативних документів.

Детальніше: Конкурс на посаду директора закладу загальної середньої освіти

Повідомлення про засідання комісії щодо розгляду звернень у сфері містобудівної діяльності

Керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 29.03.2021 р. № 303 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо удосконалення діяльності органів державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду» відділ державного архітектурно-будівельного контролю Макарівської селищної ради повідомляє Олєйнік Лілію Вікторівну про розгляд комісією щодо розгляду звернень у сфері містобудівної діяльності звернення фізичної особи про перевірку законності будівництва за вх. № 4 від 18.06.2021р.

Місце засідання комісії: приміщення відділу державного архітектурно-будівельного контролю Макарівської селищної ради Київської області по вул. Довженка,18, смт Макарів.
Час засідання комісії: 02.07.2021 р. на 11 год. 00 хв.

Необхідні консультації та роз’яснення можна отримати за тел. (04578) 60818 у відділі державного архітектурно-будівельного контролю Макарівської селищної ради Київської області по вул. Довженка, 18, смт Макарів.

Навчання спеціалістів

«Програмний комплекс «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада» - за такою тематикою управління соціального захисту населення Макарівської селищної ради проводить навчання спеціалістів відділу з питань надання адміністративних послуг та державної реєстрації селищної ради.

Даний програмний комплекс забезпечить передачу документів на призначення соціальних допомог, житлових субсидій, пільг в електронному вигляді управлінню соціального захисту населення селищної ради, що суттєво спрощує і пришвидшує обмін та опрацювання інформації.
Нагадуємо, що за отриманням адміністративних послуг соціального характера можна звернутися в управління соціального захисту населення селищної ради та до спеціалістів відділу з питань надання адміністративних послуг та державної реєстрації селищної ради, які працюють в населених пунктах громади.

© 2014 Макарівська селищна рада. Всі права захищено.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free