01
01
В'їзний знак до смт. Макарів
02
02
Макарівська селищна рада
03
03
Будинок культури
04
04
Свято-Дмитріївська церква та пам'ятник Святителю Дмитрію Ростовскому

Макарівська селищна рада

Відбувся відкритий конкурс на посади керівників 8 закладів освіти

В Макарівській селищній територіальній громаді 09.06 та 10.06. відбувся відкритий конкурс на посади керівників 8 закладів освіти – КЗ «Макарівський багатопрофільний ліцей», Макарівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – районна гімназія», Королівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Фасівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, Борівського навчально-виховного об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дитячий садок», Ситняківського навчально-виховного об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок», Мотижинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та Плахтянської гімназії.

Детальніше: Відбувся відкритий конкурс на посади керівників 8 закладів освіти

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

10 червня під головуванням Макарівського селищного голови Вадима Токаря відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини селищної ради за участю заступника селищного голови Богдана Живаги та начальника служби у справах дітей селищної ради Тетяни Морозюк.
Члени комісії розглянули питання щодо реалізації прав дитини, а саме:
надали дозволи на вчинення правочинів на дарування житлового будинку та земельної ділянки неповнолітній та малолітній дітям, дарування квартири неповнолітній дитині, укладання договору про поділ майна подружжя;
Також членами комісії було розглянуто доцільність позбавлення батьківських прав батьків відносно малолітньої дитини.

Конкурс на визначення виконавця надання послуг з вивезення твердих побутових відходів

9 червня відбувся конкурс на визначення виконавця надання послуг з вивезення твердих побутових відходів в селах Андріївка та Червона Гірка нашої громади.

Конкурсною комісією переможцем визначено ТОВ «Екосервіс груп».

ДО УВАГИ ОТРИМУВАЧІВ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ!

Постановою Кабінету Міністрів України від 19.05.2021 №505 внесено зміни до порядку призначення житлових субсидій.

Так сім’ям, які отримували житлову субсидію в опалювальному сезоні 2020-2021 років, житлова субсидія з травня 2021 року на наступний термін буде перепризначена автоматично без особистого звернення громадян, крім сімей, яким житлова субсидія:
- надавалася у грошовій безготівковій формі;
- призначалась за фактичним місцем проживання осіб (орендарі житлових приміщень; внутрішньо переміщені особи);
- призначалась без урахування окремих осіб з числа зареєстрованих у житловому приміщенні, які не проживають за місцем реєстрації (на фактично проживаючих осіб).

Прийом документів для призначення житлових субсидій здійснюють спеціалісти відділу з питань надання адміністративних послуг та державної реєстрації за місцем проживання суб’єктів звернення.

Також документи на призначення субсидії можна подати в електронному вигляді через сайт Міністерства соціальної політики України в розділі Е-сервіси за посиланням: https://subsidii.mlsp.gov.ua/.

Здоров'я - найцінніший скарб людини

Студентки КЗ КОР "Макарівський медичний фаховий коледж" здійснили волонтерську діяльність, а саме: виміряли артеріальний тиск всім бажаючим на Макарівському ринку, а також провели просвітницьку роботу з метою попередження виникнення артеріальної гіпертензії і її ускладнень. На всі запитання, які виникли, дали змістовні відповіді. Всі дії були під контролем викладача основ медсестринства Ернандес Неллі Хорхівни.

Активістки: Крістіна Підгурська, Валерія Пархоменко, Оксана Макаришин, Катерина Іщенко, Марина Бортун, Софія Тарарай - відпрацювали навик вимірювання артеріального тиску на відмінно.

© 2014 Макарівська селищна рада. Всі права захищено.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free