Державні установи

Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

Майже 2100 адміністративних послуг надано платникам податків на Макарівщині за 8 місяців поточного року

За січень-серпень 2021 року працівниками Макарівської ДПІ ГУ ДПС у Київській області надано 2095 адміністративних послуг платникам податків, зокрема:
- 1294 платники податків отримали реєстраційні номери облікової картки платника податків;
- 221 довідку видано з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків;
- 201 платник зареєструвався платником єдиного податку;
- 262 витяги видано з реєстру платників єдиного податку;
- 195 зареєстровано книг обліку розрахункових операцій;
- 77 зареєстровано реєстраторів розрахункових операцій.
Звертаємо увагу платників податків на те, що послуги в Центрі обслуговування платників можна отримати в онлайн - режимі, використовуючи можливості сервісу «Електронний кабінет». Вхід до Електронного кабінету платника здійснюється за адресою: https://cabinet.tax.gov.ua.

Детальніше: Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

Зустріч на Макарівщині з платниками податків щодо обговорення питання одноразового (спеціального) добровільного декларування

Нещодавно начальником Макарівської ДПІ ГУ ДПС у Київській області Лілею ДЖИГОЮ було проведено зустріч з платниками податків з метою залучення фізичних осіб до кампанії одноразового (спеціального) добровільного декларування активів.
У ході зустрічі очільниця зазначила, що проведення одноразового (спеціального) добровільного декларування активів фізичних осіб відбуватиметься з 1 вересня 2021 р. до 1 вересня 2022р. та є правом, а не обов’язком громадянина. Виключно за власним бажанням особа може задекларувати свої активи, які раніше не були оподатковані.
Також було доведено інформацію за якими ставками оподатковуватимуться задекларовані активи під час одноразового декларування, які активи можуть бути задекларовані, хто зобов’язаний задекларувати свої активи та інші питання, які були цікаві присутнім.

Детальніше: Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

Чи повинен декларант при заповненні одноразової (спеціальної) добровільної декларації вказувати об’єкти, які не перевищують норми, визначені п. 10 підрозд. 9 прим. 4 розд. ХХ «Перехідні положення» ПКУ але які були придбані за рахунок коштів, з яких не сплачені або сплачені не в повному обсязі податки і збори?

Головне управління ДПС у Київській області інформуєщо п. 4 підрозд. 9 прим. 4 розд. ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України (далі - ПКУ) об’єктами одноразового (спеціального) добровільного декларування можуть бути активи фізичної особи, що належать декларанту на праві власності (в тому числі на праві спільної часткової або на праві спільної сумісної власності) і знаходяться (зареєстровані, перебувають в обігу, є на обліку тощо) на території України та/або за її межами станом на дату подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації (далі – Декларації), зокрема, нерухоме майно (земельні ділянки, об’єкти житлової і нежитлової нерухомості).
Для цілей підрозд. 9 прим. 4 розд. ХХ «Перехідні положення» ПКУ до нерухомого майна належать також об’єкти незавершеного будівництва, які:

Детальніше: Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

В Макарівській ДПІ ГУ ДПС у Київській області відбувся сеанс телефонного зв’язку „гаряча лінія”

Днями в Макарівській ДПІ ГУ ДПС у Київській області відбувся сеанс телефонного зв’язку „гаряча лінія” із начальником ДПІ Л. Джигою. Кожному додзвонювачу було надано повну та вичерпну відповідь по заданій темі заходу, а саме щодо одноразового добровільного декларування.
Пропонуємо відповіді на деякі із запитань, які надійшли від платників податків під час сеансу телефонного зв’язку "гаряча лінія":
Що таке одноразове (спеціальне) добровільне декларування?

Детальніше: Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

Держава надає громадянам можливість добровільно задекларувати свої статки

Із набранням чинності 21 липня 2021 року Закону України від 15.06.2021 №1539-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету» фізичні особи матимуть право подати одноразову добровільну декларацію із зазначенням активів, що їм належать, та з яких не були сплачені податки і збори, до 1 січня 2021 року.
Одноразове добровільне декларування відбуватиметься з 1 вересня 2021 року до 1 вересня 2022 року.
Протягом цього часу особи, які мають розміщені на території України та/або за її межами активи, що належать їм на правах власності та з яких, відповідно до вимог законодавства та/або міжнародних договорів, не були сплачені або сплачені не в повному обсязі податки і збори, мають право подати одноразову добровільну декларацію.

Детальніше: Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

© 2014 Макарівська селищна рада. Всі права захищено.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free