Гімнастки Макарова

До Спортивного Клубу "Юніор" входить чотири секції, однією з яких є художня гімнастика.  Це дуже гарний вид спорту, але й досить важкий, який потребує надзусиль і регулярних тренувань. Тренерами Макарівських юних гімнасток є Геря Марія Валеріївна  та, її мама, Геря Оксана Анатоліївна.

Марія Валеріївна прийшла в художню гімнастику у чотири з половиною роки. Щоденні тренування дали свої результати: в юному віці вона стала чемпіонкою міста Києва, а згодом і України. Кропітка праця над собою дала свої плоди, Марія дійшла до звання майстра спорту по художній гімнастиці, а от тренером працює вже три роки. Її мама, Оксана Анатоліївна - кандидат в майстра спорту , в сфері тренерства працює аж цілих 20 років. І ми вирішили більше дізнатися про розвиток секції. Інтерв’ю погодилась дати Оксана Анатоліївна, оскільки Марія Валеріївна  зараз перебуває у Сполучених Штатах Америки.

-      Оксана Анатоліївна, як довго існує секція гімнастики в Макарові?

-      4 жовтня виповниться 3 роки, як відкрилась секція художньої гімнастики у нашому місті.

-      І скільки спортсменів тренується під Вашим наставництвом?

-      Починали лише з 3-ох, а от вже зараз у нас тренуються 42 маленькі спортсмени, проте багато діток роз'їхались на літні канікули.

-      В скількох змаганнях команда брала участь за цей період?

-      Ми були учасниками трьох змагань і на всіх входили до числа призерів. Їздили до Харкова, Луцька також великий турнір був у Броварах.

-      Чи звертались Ви до місцевої влади за допомогою, обговорювали подальші плани розвитку секції. Які плануєте відвідати турніри?

-      Так. Велика вдячність Макарівській селищній раді та всьому депутатському корпусу, а особливо Макарівському селищному голові Токарю Вадиму Яковичу, які прислухались до наших прохань і вперше в історії Макарова виділили кошти на тренувальні збори, вони пройдуть у комплексі "Бабусин Сад", в серпні. Там дуже хороші умови для наших гімнасток. Басейн, стадіон та і діти будуть недалеко від батьків. З 15 серпня готуємось до зборів і вже плавно будемо підходити до сезону, тому що з жовтня вже починаються перші змагання. Для художньої гімнастики найважливіше - це літні збори, на яких закладається "фундамент" фізичної підготовки та техніки.

-      До чого дітки готуються в даний момент, які виступи плануєте?

-      Зараз ми вчимо показовий виступ Макарівського району. Вся команда, починаючи з самих маленьких і закінчуючи майстрами художньої гімнастики - всі беруть участь в цьому танці. Плануємо продемонструвати його у вересні, коли розпочнеться сезон і наша секція буде святкувати День народження.

-      Як йдуть справи з матеріальним забезпеченням?

-      В цьому році нас максимально підтримує Макарівська селищна рада, останнім придбанням став великий спортивний килим, він покриває майже весь спортзал у якому ми займаємося. Звісно при таких умовах підтримки професійний ріст гімнастики йде доволі добре. Не останню роль відіграють батьки, які готові вкладати кошти у розвиток своїх діток.

-      Розкажіть детальніше про тренування?

-      Тренування з вересня проходять по 3-4 години, у дітей - 1.5 години. В літній період старша група поки займається 2-3 години на день, а молодша - годину.

-      Зараз весь тягар тренерства ліг на Вас, адже Марія поїхала до Штатів. Це тимчасова поїздка чи вона планує там залишитись?

-      Вона має повернутися у вересні,  а  до Америки поїхала на підвищення своєї спортивної майстерності. Там проходять літні збори гімнастів топ-рівня зі всього світу, їм проводять тренерські семінари і тренування, де вони вдосконалюють тренерські навички.

-      Чи хотіли б Ви щось змінити в роботі секції?

-      Звісно завжди хочеться прагнути чогось більшого, дуже хочемо мати свій зал хореографії, але загалом нас все влаштовує. Чудові умови, хороший директор ДЮСШ - Вдовиченко Сергій Григорович,  завжди чуйний Голова Спортивного Клубу "СК "Юніор" Олександр Богдюк прислухається до наших потреб і прикладає максимум засиль для їх вирішень. Та й Макарівська селищна рада на чолі з Вадимом Яковичем не забуває про нас. Не вистачає лише дзеркал і хореографічного залу, для художньої гімнастики це також важлива частина у підготовці.

Колектив Спортивного клубу надзвичайно гордий за те, що має секцію такого гарного і граціозного виду спорту, як художня гімнастика. Щиро раді за Марію та Оксану Анатоліївну, яким вдалося за три роки досягти таких, без перебільшень, високих результатів.

Дорогі батьки, ми запрошуємо Вас, відвідати тренування наших гімнастів, щоб побачити  все на власні очі. Впевнені, що після цього, Ви не залишитесь байдужими і приведете своїх діток до наших тренерів, професіоналів своєї справи.

Прес-секретар ГО СК "Юніор" Вікторія Сторчова

Gimnastki

© 2014 Макарівська селищна рада. Всі права захищено.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free