В нашій громаді триває процес розробки Стратегії розвитку

Головною метою розроблення Стратегічного плану розвитку Макарівської громади є формування нового бачення місцевого розвитку громади в умовах децентралізації, спільно з реалізацією завдань суттєвого покращення якості життя жителів громади шляхом зміни системи управління громадою, земельними, бюджетними ресурсами, які стали доступні для громади і можуть бути використані для її розвитку, підвищення конкурентоспроможності місцевої економіки, інвестиційної привабливості, якості життя через ефективне використання ресурсів та реалізацію узгоджених інтересів влади, громади та бізнесу. Роботу над Стратегічним планом розпочато у січні 2021 року.

Основною формою роботи над проектом документу стало проведення засідань Робочої групи. Процес стратегічного планування відбувається у режимі максимального залучення кола експертів, жителів громади до співпраці та обговорення задля написання максимально реального та якісного соціально-економічного плану розвитку нашої громади.

Робоча группа провела соціально-економічний аналіз, опитування - шляхом заповнення анкет. На підставі цих даних було проведено SWOT-аналіз, та аналіз порівняльних переваг, в результаті визначилися із двома моделями Стратегії:
Модель Сталого розвитку та Модель Щастя.
Після проведеного онлайн голосування наші мешканці надали перевагу моделі Сталого розвитку.
Також робочою групою було залучено до цього процесу школярів нашої громади, які у своїх творчих роботах сформували своє бачення майбутнього Макарівської селищної громади у 2027 році.
Робоча група стисло виразила бачення у такий вислів:
«Макарівська ТГ у 2027 році – це громада високої якості життя, створена мешканцями на основі місцевих козацьких традицій, які ґрунтуються на цінностях та моралі, виражених у різних видах мистецтва. Це місце, де у інноваційний спосіб поєднуються економічній розвиток, культура, історія, мистецтво, що веде до розвитку талантів, де можна жити у гармонії з природою, розвиваючи підприємництво, туризм, сільське та лісове господарство, інфраструктуру».
Закликаємо мешканців нашої громади, долучитися до створення та написання стратегії розвитку, реального та планомірного шляху розвитку нашої території і нашого спільного дому!
Ми чекаємо на ВАШЕ БАЧЕННЯ та ПРОПОЗИЦІЇ на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

© 2014 Макарівська селищна рада. Всі права захищено.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free