ЗАСІДАННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ З РОЗРОБКИ СТРАТЕГІЇ МАКАРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Для гармонійного розвитку нашої громади важливо своєчасно та професійно визначити стратегічні цілі її розвитку. Тому Макарівська селищна рада за консультативної підтримки «U-LEAD з Європою» розпочала підготовчу роботу щодо створення важливого для громади документа – Стратегію розвитку Макарівської селищної територіальної громади на період до 2027 року».
Стратегія – це довготривалий план на 7 років щодо розвитку громади у всіх сферах своєї діяльності.
19 січня 2021 року відбулося перше засідання робочої групи в рамках супроводу розробки Стратегії, де обговорили та затвердили:
- Положення про робочу групу із розробки Стратегії розвитку Макарівської селищної територіальної громади на період до 2027 року.
- Склад робочої групи та графік засідань.
- Визначили відповідальних за напрямки по збору інформації для соціально-економічного аналізу стратегії.
- Визначили відповідальних за анкетування.
Шановні друзі! Стратегія розвитку розробляється для всієї громади і буде реалістичною, якщо її напишемо саме ми і для себе. Тому ми розраховуємо на Ваші коментарі, пропозиції, ідеї, які дозволять доповнити або розширити можливі напрямки розвитку громади.
Важливо, щоб завдяки виконанню стратегічного плану, створеного спільними зусиллями якнайбільшої кількості громадян, громада постійно рухалася в напрямі поступового розвитку!

© 2014 Макарівська селищна рада. Всі права захищено.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free