Чемпіонату Макарівського району з футболу

На минулих вихдних, 28 травня, пройшов третій тур Чемпіонату Макарівського району з футболу. Яскравою і насиченою виявилась боротьба СК "Юніор" та ФК "Грузьке" у с. Калинівка.

Слідкуючи за грою, можна було помітити, що "зелені" швидко взяли контроль над м'ячем, і стрімко пішли вперед. Як результат на 13-й хвилині, Дмитро Юхименко вколотив м'яч у ворота суперника, не залишивши воротарю жодного шансу - 1:0. Перший тайм так і закінчився з незмінним рахунком на користь СК "Юніор".

На другу половину матчу ФК "Грузьке" вийшло з бажанням відігратися. Спроби обійти наших гравців "один в один" раз по раз закінчувалися невдачами. А на 63-й хвилині, захисник суперників зрізає м'яч у власні ворота - 2:0. Декілька моментів виникали і біля наших воріт. Варто додати, що футболісти ФК "Грузьке" не здавались і намагалися хоча б скоротити відставання. На 68-ій хвилині матчу, За "фол останньої надії" арбітр вилучає з поля голкіпера СК "Юніор", Ярослава Конду, в рамці воріт його замінив Владислав Чупа, який до кінця матчу проявив не меншу надійність, ніж основний голкіпер. "Юніори" не збиралася зупинятися, але м'яч вперто не хотів потрапляти до сітки воріт команди з Грузького, відскакуючи то від штанги, то від поперечини. За дванадцять хвилин до кінця матчу, капіт Макарівців, Олександр Богдюк, отримав м'яч в центрі поля і обійшовши ледь не півкоманди суперника, виходом віч на віч забиває третій гол у ворота суперників, поставивши жирну крапку у цьому матчі.

Основний склад: Конда Ярослав, Маленко Богдан, Прокопенко Роман, Харіханов Артур, Каленський Віталій, Шовкун Максим, Пилипчук Богдан, Богдюк Олександр, Шалон Ярослав, Лахтир Микола, Юхименко Дмитро.

Запасні: Чупа Владислав, Очеретюк Андрій, Савран Володимир, Куранда Андрій, Пугач Олександр, Дрига Андрій.

Головний тренер: Богдюк Сергій Володимирович.

Побажаємо команді виключно перемог у наступних іграх.

club Junior

Спортивний клуб "Юніор"

 

© 2014 Макарівська селищна рада. Всі права захищено.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free