01
01
В'їзний знак до смт. Макарів
02
02
Макарівська селищна рада
03
03
Будинок культури
04
04
Свято-Дмитріївська церква та пам'ятник Святителю Дмитрію Ростовскому

Макарівська селищна рада

З Міжнародним днем захисту дітей!

Вже традиційно в Україні, як і в усьому світі, відзначають добре і радісне свято - Міжнародний день захисту дітей. Святий обов'язок кожного з нас – робити усе можливе, аби життя дітей було мирним і щасливим, всебічно підтримувати обдарованих, заохочувати здібних, надихати на розвиток дитини, як особистості.
Водночас це свято і дорослих - усіх тих, хто завжди поряд з дітьми, хто допомагає їм зростати, навчатися, пізнавати світ. Усміхнені личка, довірливі обійми маленьких рук - це те, задля чого ми живемо. Зазвичай в цей день проводяться спортивні та розважальні заходи, конкурси, флешмоби тощо.


Так, 02 червня неймовірне свято для дітей було організоване в с. Юрів нашої громади, за участі діток аматорського хореографічного колективу «Ясочка», вокального колективу «Акварель», клубу з тхеквондо «Дунаміс» та клубу з карате «Арсенал».
Талановиті, активні та яскраві діти мали змогу показати свої здібності та таланти, спробувати себе у цікавих квестах та показали блискучі результати, де перемогу здобула команда школярів «Сміливці» (с. Наливайківка та с. Ніжиловичі).
Найактивніших діток у навчанні, переможців в обласних, всеукраїнських та міжнародних спортивних змаганнях, конкурсах, олімпіадах – нагороджено подяками та подарунками, а учасники квесту отримали дипломи та медалі.
Фінальні акорди свята – шоу-програма «Кольорове дитинство», з сухими фарбами патріотичних кольорів, подарували яскраві та незабутні враження. Всі діти отримали від свята позитивні емоції, гарний настрій, багато посмішок і щасливих хвилин.
Дитинство завжди прекрасне. Діти – наші квіти, вони найкращі, вони найрідніші. Цей день у їх серцях залишиться світлим і добрим спогадом!

© 2014 Макарівська селищна рада. Всі права захищено.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free