01
01
В'їзний знак до смт. Макарів
02
02
Макарівська селищна рада
03
03
Будинок культури
04
04
Свято-Дмитріївська церква та пам'ятник Святителю Дмитрію Ростовскому

Макарівська селищна рада

СТАНЬ ВОЛОНТЕРОМ ПРОБАЦІЇ!

Макарівський районний відділ філії Державної установи «Центр пробації» у м. Києві та Київській області запрошує небайдужих громадян до співпраці у якості волонтерів пробації.
Волонтер — особа, яка є посередником між інспектором та клієнтом, що здійснює різні функції, пов'язані зі спілкуванням: побутові, культурні та інші.
Діяльність волонтерів пробації здійснюється відповідно до Закону України «Про волонтерську діяльність» з урахуванням особливостей, визначених Кримінально-виконавчим кодексом України, Законом України «Про пробацію» та нормативно-правовими актами, що регулюють організацію пробації.
Вимоги до охочих бути волонтером досить прості: вік від 18 років, бажання працювати на позитивний результат, стресостійкість, добре розвинені комунікативні навички, морально-етичні та ділові якості, прагнення допомагати іншим у вирішенні соціальних питань.
Волонтерська діяльність в пробації – це велика соціальна відповідальність та певний ризик, тому до здійснення співпраці можуть бути допущені виключно громадяни, які це усвідомлюють та мають навички вирішення конфліктних та складних ситуацій. Кандидати у волонтери мають пройти відбір та навчання.
Просимо врахувати, що в сучасних умовах уповноважені органи пробації не наділяються ресурсами для забезпечення роботи волонтерів та компенсації їх витрат. Так само відсутні й програми компенсації шкоди, що може бути спричинена при виконанні волонтерської діяльності.
З урахуванням викладеного, запрошуємо всіх бажаючих до співпраці з уповноваженим органом пробації в якості волонтерів.

«Любити і допомагати» - девіз всіх тих, хто не може не може залишатись осторонь людей, які потребують підтримки. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми зможемо забезпечити максимальну безпеку у нашій громаді.

Для отримання більш детальної інформації просимо звертатись за адресою: 08001, Київська область, смт Макарів, вул. Пушкіна, 4, к. 14.

© 2014 Макарівська селищна рада. Всі права захищено.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free